niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Klinika Okulistyczna Kraków

Proszę osoby, które korzystały z leczenia zeza w Klinice Okulistycznej w Krakowie o podanie namiarów na lekarza i adres dokładny Kliniki, oraz swoją opinię na temat skuteczności leczenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

Poszukuję osób, które leczyły zeza w Krakowie. Proszę o adres bądź nazwisko lekarza prowadzącego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

W białym dr. Łazarczyk nie jest gorsza, po co do Krakowa jechac ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

Jeśli o to chodzi to "w Krakowie mają ch*jową klinikę okulistyczną(...)" jak to przed chwilą powiedziała moja kobieta. "(...)Najlepsza klinika okulistyczna w Polsce jest w Katowicach".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

Miałam do czynienia z kliniką okulistyczną w katowicach:
http://kli-okul.katowice.pl/
Szefową tej kliniki była wcześniej Gierkowa. klinika ta bardzo wysoko stoi w rankingach- zwykle w pierwszej trojce. miałam tam robione zabiegi refreakcyjne- korekta bardzo dużej wady. przy mojej wadzie często jest potrzebna powtórka takiego zabiegu i taką też tam miałam.
Jeśli chodzi o lekarzy wszyscy są dobrzy. Nie ma tam złych specjalistów. Atmosfera super i mimo nawału ludzi (nawet kilkaset albo i więcej) wszystko idzie sprawnie. Wszyscy lekarze sympatyczni i uśmiechnięci. Jeździłam tam wielokrotnie również na kontrole. Cały personel był pomocny i życzliwy.
Wchodzi się do tej kliniki bez skierowania na ubezpieczenie. Na dole jest rejestracja do okulistów ogólnych, a na I piętrze do zabiegów i badań kwalifikacyjnych do zabiegów. Można się rejestrować osobiście, nie telefonicznie w dniu wizyty. Lekarze przyjmują do 15 albo dłużej cały czas i nie robią sobie przerw na kawę. Poza tym kilku jednocześnie przyjmuje i jak na dużą liczbę pacjentów idzie im sprawnie. Jeśli istnieje taka potrzeba podaj mi maila to pogadamy. O Białymstoku zapomnij w kwestii zabiegów. słabo stoją w rankingach. W Katowicach jako pierwsi zaczęli robić zabiegi w Polsce, robią skomplikowane zabiegi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

ola Boga , znowu ten fantasta i dzidziuś edziu 18 ma coś do powiedzenia

jego kobieta ??? ( a kto dymał ?) ja się testom dobrowolnie nie poddam

... powiedziała ... i to jest wyrocznia dla eunucha

hahahahaha...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

Polecam Piotr Sobolewski Białystok 601-616-234

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

Wie to z własnego doświadczenia dziadku z kompleksami ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Klinika Okulistyczna Kraków

jesli chodzi o krakowskich okulistów to wg mnie najlepszym specjalistą jest dr Marek Hanarz z Oko Akcent. Gabinet znajduje się na Kalwaryjskiej, posiada profesjonalny sprzęt, moja babcia u niego leczyła zaćmę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org