niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pan "Troll"

Temat odnośnie tyczy się pana zezowatego i tych jego wszystkich przydupasów, którzy to odnośnie, napieprzają sobie posty pod każdym moim komentarzem, uzasadniając to wyjętymi z d*py argumentami. Mimo, że w znaczącej większości i tak nie mają racji to będą robić wszystko, żeby tylko podburzyć moją rację, która zazwyczaj okazuje się trafna. Ale wracając do początku chciałbym powiedzieć, że troll zawsze pozostanie trollem, co prawda moje postanowienie noworoczne zakładało że nie będę dyskutować z debilami, więc żeby za bardzo się tu nie rozdrabniać powiem wprost.
Szczerze to gówno obchodzi mnie opinia zezowatego i jego przydupasów na mój temat, niech tam napier*olą tych postów pod moimi komentarzami ile wlezie, wisi mi to co tam sobie w nich piszą bo wszystko jest oczywiście z d*py wyjętą nieprawdą, od teraz jak pod moim postem zobaczę zezowatego, czy jego przydupasów, czy jakieś inne jego trollkonta, to po prostu to oleję, albo wrzucę pod spodem linka do tego tematu, bo nie będzie debil robił ze mnie debila. Panie zezowaty, zagrałeś ze mną w szachy czy nie, ja teraz mówię szach mat.

http://www.youtube.com/watch?v=22SK1oxMuNc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Edziu, chłopczyku CHWALIPIĘTO tracisz zimną krew, bo autopromocja Ci nie wyszła ?

Przestań pisać bzdury - w każdym temacie się udzielasz nie mając " zielonego " pojęcia o sprawach w których się wypowiadasz.

To mnie zmartwiłeś tym co teraz wyskrobałeś,
a ja Cię trochę lubiłem, bo czytając Twoje wypociny miałem tu niezłą polewkę z Ciebie.

Oj, niegrzeczny chłopczyk !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Marna prowokacja, panie trollu, próbuj dalej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Odpuść Edvard18, Jednokomórkowcy typu zezowate szczęście i tak nie zrozumieją.To zachowanie patologiczne i chuligańskie jest jedyną formą ich rozrywki, a także zidiociałe próby podnoszenia własnego ego.W szczeniacki sposób próbują ośmieszyć i obrzucić błotem każdego,nie zauważają tylko, że tym samym wystawiają sobie opinię ograniczonych umysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Wiem Realista, zdążyłem to zauważyć, to jeszcze bardziej utwardziło mnie w przekonaniu, że mam więcej rozumu niż niejeden kretyn po 50tce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

He he he, no to mi się dostało, bo ja akurat prawie 50-letni :)
Trolle to przeważnie smarkateria, która nie ma żadnych zahamowań etycznych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Realista- ale nie każdy facet po 50tce jest kretynem :) Tak samo jak nie każdy małolat (tudzież ja bo 21 lat w stosunku do 50 lat na karku to "gówniarzeria") jest pozbawionym zahamowań etycznych, bezmózgim trollem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

realista XXI ty tez jesteś nacjonalistą jak Edziu chwalipięta ?Temat :Policja i lewacka antifa za pan brat?
Autor: Edvard18 (---.centertel.pl)
Data: 29-12-12 12:46
śmierć komuchom, dobrze, że jestem nacjonalistą.

...................................................................................
TEMAT: Jednak warto mówić o problemach. (dla bystraków- nie wchodzcie tu! Znów o Cz.)
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=219563&t=219563

CYTATY:
" przeżyje ten kto jest silniejszy. Myślisz, że Muzułmanie nie obetną ci głowy?"
" Pochodź po okolicach czeczeńskich a przekonasz się, że to oni szukają zaczepki a nie Polacy. "
"Muzułamanie są przepełnienie nienawiścią (pooglądaj palestyńskie bajki dla dzieci o zamachowcach samobójcach i mordowaniu chrześcijan). Ludy kaukazkie kultywują agresję - siłę fizyczną - dlatego lubią się bić. Wojna też wyzwala w ludziach samo zło - to wszystko kumuluje się w Czeczenach, dlatego to są po prostu okropni ludzie."
" a w Europie Muzułmanie propagują mordowanie Chrześcijan "
" to Muzułmanie wbijają noże w rodowitych mieszkańców"
" setki filmików z YouTube obrazujących agresywnych muslimów, wzywających do nienawiści."
TEMAT: Czeczenia. Islamscy Mudżahedini mordują rosyjskich poborowych.
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=219652&t=219652

..............................................................................................

realista XXI, już jeden @protagoras za takie rzeczy się tłumaczy i odpowie , z za monitora rżnął bohatera a u prokuratora na tatę zwala.

Strażnik graniczny odpowiada za nawoływanie do nienawiści
" Grupa agresywnych pasożytów", "ścierwo", "leniuchy kaukaskie" - miał pisać o uchodźcach funkcjonariusz Straży Granicznej. Jego proces rozpoczął się przed sądem w Białymstoku.
Strażnik graniczny, 33-letni Tomasz D., z wykształcenia historyk, został oskarżony o nawoływanie do nienawiści i znieważenie osób narodowości czeczeńskiej. Został zawieszony w obowiązkach. Skarży się, że jeśli zostanie skazany, to straci pracę, a jeśli nie, to i tak oskarżenie będzie się za nim ciągnęło i odbije się w postaci braku awansów i premii.

Prokuratura zarzuca mu, że od października 2009 roku do końca maja 2011 na forum 4lomza.pl publikował obelżywe treści na temat uchodźców, np. o "ścierwie pasożytniczym", "grupie agresywnych pasożytów", "leniuchach kaukaskich", którzy "zabijają w imię religii, bo jakiś rysownik namalował ich Wielkiego Pedofila".

Tomasz D. nie przyznaje się do winy. - Te wpisy nie są moje - oświadczył przed sądem. Wyjaśniał, że mieszka z kilkoma osobami, m.in. z narzeczoną oraz koleżanką, i często przychodzą do nich znajomi. Komputera nie zabezpiecza hasłem, korzystają z niego wszyscy. To nie on założył konto pod nickiem "Protagoras", choć czasem z niego korzystał.

Obrona na świadków wezwała współlokatorki oraz ojca oskarżonego, który zeznał: - Przyznaję się do dokonywania wpisów w internecie, o które jest oskarżony syn.

Ojciec funkcjonariusza zeznał w sądzie, że wchodzi na różne fora i pisze komentarze odnośnie osób narodowości czeczeńskiej, bo jest "zaniepokojony podpalaniem aut we Francji i atakiem na szkołę w Biesłanie". Ale gdy prokurator pytał go o konkretne wpisy, mężczyzna nie wypadł wiarygodnie. - Określenie "muslim"? To chyba jakieś nazwisko. Nie przypominam sobie, kto to Umarow - odpowiadał na pytania prokuratora. Odmówił też udziału w eksperymencie procesowym, który miał sprawdzić, czy potrafi obsłużyć laptop i dokonać wpisu na forum.

Tomasz D. powołał się na dopuszczalną krytykę w ramach wolności słowa. Zastrzegł, że nie wie, kto dokonał wpisów na forum, ale po ich dokładnej analizie jest przekonany, że nie można mówić o przestępstwie. - Ich tłem są agresja i przestępczość, a nie rasa i narodowość - stwierdził.

Sformułowanie "wśród kaukaskich leniuchów" zdaniem oskarżonego nie dotyczy Czeczenów. - A "grupa agresywnych pasożytów?". Może chodzi o polityków? - dywagował. Wypowiedź: "Oni nie walczą mieczem, oni walczą kutasami, mnożą się" zdaniem strażnika "nie przypisuje nikomu żadnych cech". Twierdzi, że powyższe wpisy nikogo nie dyskryminują, a są to jedynie cytaty z polskich i europejskich mediów dotyczące polityki migracyjnej.

Tomasz D. nie może zrozumieć, że na forum były ostrzejsze wpisy, np. "zagazować ich i tyle", a prokuratura zajęła się tylko jego "twórczością". Nie ma racji. Pomagająca uchodźcom fundacja Ocalenie wraz z fundacją Wiedza Lokalna monitorują media elektroniczne. - Takich wpisów znaleźliśmy bardzo dużo, na samym tylko forum 4lomza.pl kilkadziesiąt i o wszystkich poinformowaliśmy policję lub prokuraturę - mówi Kamil Kamiński z Ocalenia. - Część śledztw została umorzona z powodu niewykrycia sprawców.

Tomaszowi D. grozi kara do trzech lat więzienia.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,13040223,Straznik_graniczny_odpowiada_za_nawolywanie_do_nienawisci.html#ixzz2H61Nzo3A

...............................................................................

Czyżby @protagoras'a wypuścili ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

No tak widzę na debila nie ma rozwiązania co z tego, że dam mu szach mata tym, że jest trollem jak ten pieprzony prowokator będzie robił teraz wszystko, żeby jeszcze nas "zastraszyć", jakimiś karami za "nawoływanie do nienawiści" równie dobrze ja mogę tego imbecyla zastraszyć w ten sam sposób, bo również prowokuje i nawołuje do nienawiści w stosunku do CXRSa i niektórych forumowiczów, co jest niesmaczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Dzieciaku , znowu piszesz bzdury.
... " równie dobrze ja mogę tego imbecyla zastraszyć w ten sam sposób, bo również prowokuje i nawołuje do nienawiści w stosunku do CXRSa" ,

Ty to sobie możesz tylko w bilarda kieszonkowego zagrać , jeżeli już to TYLKO sam zainteresowany Andzia C , no ale on boi się ujawnić i szczeka z za monitora, tak jak Ty chłopczyku.

NIE WYPOWIADAJ SIĘ W TEMATACH I SPRAWACH O KTÓRYCH NIE MASZ " ZIELONEGO " POJĘCIA DZIECIAKU.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Edvardzie i realisto nie zniżajcie się do poziomu " intelektualnego" trolla. Będzie kąsał, bo na więcej go nie stać. Rozumek misia Puchatka.
"Dra­matem naszej epo­ki jest to, że głupo­ta zab­rała się do myślenia."
Zwei Din­ge sind unen­dlich, das Uni­ver­sum und die men­schliche Dum­mheit, aber beim Uni­ver­sum bin ich mir nicht ganz sicher..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Jeden z nas- co racja to racja.
Zezowaty- Nie chcę się ujawniać nie dlatego, że się "boję" tylko dlatego, że nie chcę rozgłosu. Jak to ktoś tam kiedyś, gdzieś powiedział "sława jest największym przekleństwem tego świata" i ja się z tym stwierdzeniem zgadzam. Ale ja w przeciwieństwie do Ciebie wiem, kim jesteś i jak wyglądasz, nieraz mijając Cię na ulicy patrzę się na Ciebie, a Ty nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy, gdybym chciał to już dawno bym Cię zatrzymał na ulicy i powiedział kilka szczerych słów prosto w oczy, ale że nie mam ochoty psuć sobie nerwów takim gównem po prostu przechodzę obok Ciebie nawet się nie odwracając.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

oj, znowu się przechwalasz dzieciaku i konfabulujesz, nie brak Ci bujnej wyobrażni .

NO COMMENT !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Widzisz już po samym NO COMENT! widzę jak Cię to wku*wia, że jestem od Ciebie sprytniejszy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Spryt to nie wszystko,brakuje jeszcze rozumku.W kazdym temacie powtarzasz sie Zezowate szczescie.
Edek,a mowilam Ci!!!!!nie ruszaj g...a nie bedzie smierdzialo:-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Diablica- Rozum czy jak to nazwałaś "rozumek" też mam i to nie od parady co udowadniałem już niejednokrotnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Nigdy nie odpisujesz konkretnie i merytorycznie na moje posty z braku argumentów podpierasz się retoryką gimbusów i zawsze zmieniasz temat.

" rozumek "godny niedouczonych gimnazjalistów tu piszących ,

a co z tym Twoim pozywaniem ? piszesz bzdury !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Panie Trollu powyższy post jest znowu manipulacją, to ja piszę konkretnie, a pan nigdy nie ma nic konkretnego do powiedzenia i wpier*ala swoje 3 grosze pod każdym moim postem. Skopiuję pański post bo opisał pan w nim siebie najlepiej jak tylko pan potrafił.

Nigdy nie odpisujesz konkretnie i merytorycznie na moje posty z braku argumentów podpierasz się retoryką gimbusów i zawsze zmieniasz temat.

" rozumek "godny niedouczonych gimnazjalistów tu piszących ,

a co z tym Twoim pozywaniem ? piszesz bzdury !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Edek,zle odebrales:-) to nie bylo do Ciebie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Myślałem Edvardzie, że nie dasz się wpuścić w to zezowate bagienko. Szkoda.
Troll nie ma pojęcia o merytoryce dyskusji z racji swojego skurczonego rozumu.
Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko żałosnej satysfakcji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Czy Ty nic nie kumasz . Sam przecież napisałeś :


... " równie dobrze ja mogę tego imbecyla zastraszyć w ten sam sposób, bo również prowokuje i nawołuje do nienawiści w stosunku do CXRSa" ,

na co odpisałem :

Ty to sobie możesz tylko w bilarda kieszonkowego zagrać , jeżeli już to TYLKO sam zainteresowany Andzia C , no ale on boi się ujawnić i szczeka z za monitora, tak jak Ty chłopczyku. "

... a Ty co ?
masz podstawy do pozwu i możesz ? Znowu zmieniłeś temat.

jak już zacząłeś to przedstaw swoje argumenty .




NIE WYPOWIADAJ SIĘ W TEMATACH I SPRAWACH O KTÓRYCH NIE MASZ " ZIELONEGO " POJĘCIA DZIECIAKU.


..............................................................................
Dobrze , kończymy bo mam coś innego do roboty , a Ty CHWALIPIĘTO i tak nic nie zrozumiesz i odwrócisz kota ogonem jak zawsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Kończymy bo zwyczajnie skończyły Ci się z du*y wyjęte argumenty i nie wiesz co pisać powtarzając w kółko to samo. Aż chce się zacytować pewien cytat z polskiej wersji animowanego serialu dla dorosłych Les Lascars "TO DEBIL"
poniżej pełen odcinek, który trwa 1:16min więc nie za długo, a jest śmiesznie.

http://www.youtube.com/watch?v=jrfdm4vntAc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

normalnie mialam juz nie pisac na to sku*****e forum gdzie tylko obrazaja wyzywaja itd itp ale nie goe sie powstrzymac.z racji tego ze choc prosilam admina o usuniecie profilu do tej pory tego nie zrobil legat wiec sie wypowiem.
Edvard18 moze nie palam do ciebie uczuciem i do twoich postow aczkolwiek czasami nie wierzac sobie zgadzam sie z toba.
zezus ty za to ostatnio chyba sie nudzisz zbytnio.non stop klepiesz temat o Andym i starasz sie obrazac reszte ludzi tutaj.Dobra rada moze odejdz od kompa na jakis czas i sie odstresuj..
i ogolnie mam gdzies twoja odpowiedz w tej kwestii gdyz jak wiadomo bez niemilego komentarza sie nie obejdzie :))

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Martuchnam- CO!? O czym Ty mówisz kobieto? Jakim uczuciem? Toż ja Cię na oczy nie widziałem, a Ty mi o uczuciach już się rozpisujesz.
A tak całkiem na serio, to w tamtej kwestii pomocy, gdzie się trochę pokłóciliśmy to dostałem adres i zawiozłem co miałem. Było, minęło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

nie ma sprawy a co do uczucia to byla metafora..ale chyba zrozumiales :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zrozumiałem tą małą aluzję, nie jestem "gupi" ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

nie twierdze ze jestes :))))))
a tak ogolnie co to polowa forumowiczow ma PMS ze tak na siebie napadaja wszyscy?

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Może biorą przykład z "autorytetu" jakim dla nich są politycy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

oooooooooooooooooj lepiej nie...bo tam okres maja 365 dni w roku co niektorzy :P

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 28-11-12 11:08

martucham , czy jak ci tam?
W jakim celu żaba nogę podnosi jak konia kują ?
Rozumiem, że jesteś fanką CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree i reprezentujesz ten sam poziom intelektualny co ten forumowy lowelas-lawstorant, jak tobie to odpowiada, twoja sprawa. Wolność słowa, nie musimy mieć tego samego zdania. Niemniej jednak nie jesteś i nie będziesz nigdy dla mnie żadnym autorytetem. Uzurpujesz sobie prawo do pouczania wszystkich, myślisz dziewczyno, że pozjadałaś wszystkie rozumy, jesteś wykładnią dobrego smaku i gustu, piewcą jedynie słusznych racji ?

PS:
Sam często używam "mocnych słów" ale nie lubię wulgarnych kobiet (patrz swoje posty w innych tematach).
To by było na tyle, nie wysilaj się z komentarzami, nie zamierzam ci odpisywać.
................................................................................

Autor: Masumi (---.113.introlan.pl)
Data: 28-11-12 22:10

Zezowate szczęście!Pięknie to ubrane w słowa.Już dawno ktoś powinien powiedzieć tej kobiecie od crsx1,angelfree,andiego żeby przestała tu się wymądrzać!Tym bardziej że nie ma nigdy nic ciekawego do powiedzenia.I to nie forum jest usłane debilami jak to uznała tylko ona jest pustką debilką!Szczekać sobie może do swojego męzusia(a może to crsx1 skoro tak za nim obstaje).jeśli jej na to pozwoli,ale niech uważa na drug ząb.Do tego niech nie robi tego dwa tygodnie przed okresem tylko w trakcie,bo wtedy jest spokojniejsza(chyba tak to martuchnam opisywałaś tu facetom na forum?)Ciekawe co by powiedział męzuś jakby to przeczytał?Zapewne byłby zachwycony swoją otwartą żoną.
I o czym to świadczy??O tym kobieto że jesteś pusta jak bęben.
Nie musisz mi odpisywać bo rzadko tu wchodzę,także jutro o tym wpisie już zapomne;-)Miłego wieczoru życzę.

......................................................................................

A ty martoćostam... to co ile dni masz okres ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Czyżby realista XXI to nowe wcielenie realista ? - ta sama retoryka i poglądy !
TEMAT: Czeczeńskie złodziejaszki
http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=222383&t=222382

............................................................................................

... i tu : cyt
" Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 25-10-09 11:01

martuchna - jesteś typową polska alkoholiczką. Przez takich pajaców jak ty wstyd się przyznać za granicą , że jest się Polakiem. "

Autor: realista (---.elpos.net)
Data: 25-10-09 17:30

Martuchna - lecz się jesteś zwykłą dziwką.
...............................................................................................

Fajne towarzystwo wzajemnej adoracji . jeden/na wart drugiego/ej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zezowaty Trollu- Twoje "produkcje" przypominają mi gadkę pewnego gościa w reklamie pewnego banku, link masz niżej.

http://www.youtube.com/watch?v=Iw0mocvPpsk

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

oj zezus..nie napisalam nic co by cie urazilo w tym temacie..a ty jak zawsze jestes niemily..tak a propo ty nie lubisz kobiet nie tyle wulgarnych ca majacych wlasny rozum i tok myslenia,ktore nie dadza sobie wejsc na glowe..a po drugie dlaczego tylko umiesz cytowac wypociny kogos innego?w kazdym twoim poscie
zawsze cytujesz jakies dziadostwo z innych tematow..
widac tu twoj poziom.."ynteligent powiatowy"
to tyle z dyskusji z Toba..a dalej pisz co chcesz i jak chcesz..splywa to po mnie...

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Martuchnam ty masz rozum?? Wow,no nie dowierzam.Twoje posy raczej tego nie ukazyja,wrecz odwrotnie jak napisal ktos wyrzej.
Ps.bez urazy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

diablico wyrazam tylko swoje zdanie a co do pokemonow ktore tu zezus zacytowal to no comment...nikt nic o mnie nie wie nie zna mnie a niestety nie sadzi sie ksiazki po okladce..
po pierwsze jak mozna nazwac alkoholiczka kogos kto wypije 2 razy do roku
po drugie dziwka? hmmmmmmmmmm tez sie nie zgodze jestem szczesliwa mezatka od nastu lat..
po trzecie to ze jestem bardzo tolerancyjna na inne wiary religie poglady itd..nie widze w tym nic zlego..zawsze bede bronic bo po prostu taka jestem..

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Podbijam temat i odświeżam.

Zezowaty vel Egzorcysta= Trololololol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

A odświeżę jeszcze raz i dorzucę niejakiego Sfagasa do całej tej ekipy, pasujesz tu idealnie trollu, tylko w imieniu w profilu przekręciłeś jedną literkę nie powinno być "dewil" tylko debil ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Edzio pedzio a co robi twa pannica jak siedzisz w necie pewnie już jest z kimś innym:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Siedzi obok mnie i mnie przytula, śmiejąc się razem ze mną z takich melepetów jak Ty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Edvard18 hahhahahhahahahahahhahahahahahhahahahhahaha chwalisz się:))))))))))))))))) edzio pedzio 21 letni kuchmistrz:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Ale zazdrosny pedałek z Ciebie oj zazdrosny, że aż kwasem pluje ;]

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL//201202/1330176762_by_Adammym_500.jpg?1330176762

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Podepniemy pod temat Marudę ;] Ach jak ja "kocham" takich zazdrosnych trolli.

http://www.youtube.com/watch?v=woySeSNBL3o

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Edziu ciekaw jestem czy starczy Ci odwagi, żeby powiedzieć im to w twarz? Domyślam się, że nie jedna osoba ma ochotę przetrzepać Ci futro a ja chętnie im to umożliwię bo działasz mi na nerwy. Zakładasz temat o trollach a sam jesteś największym, i nie zapraszaj mnie na piwo etc bo nie zwykłem pijać z frajerami. Uważaj, bo Twoje wywody w sieci mogą przełożyć się na realne życie, a sądzę że wtedy będziesz mniej "wygadany" :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Nawet jakbyście stali w kilku w środku nocy pod moim blokiem z bronią, to wyjdę sam naprzeciwko i choćbym miał lizać swoje rany miesiącami to pamiętaj, że to was pogrzebią. Nie igraj z drapieżcą bo staniesz się jego pożywieniem ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Edziu nie szalej, nie wyglądasz na wojownika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Belfer- Nie znasz mnie i nigdy mnie w akcji nie widziałeś, bo zazwyczaj staram się rozwiązać sprawę dyplomatycznie i zachować przy tym z honorem, a argument siły jest ostatecznością, zresztą czy do obrony potrzebne są tylko pięści? Można czasem nosić ze sobą coś do samoobrony i użyć tego w ostateczności, gdy np. obskoczy Cię banda nabuchanych drecholi, a Ty nie masz dokąd uciec, wtedy dajesz strzał ostrzegawczy w niebo i takie cwaniaczki spie*rdalają w cztery strony świata, uwierz mi, że gdybym miał nierówno pod kopułą, prawdopodobnie nie zdałbym testów psychologicznych na taką zabawkę, koszt wyrobienia licencji to 500 zł za egzamin, no i potrzebne zaświadczenie o niekaralności za 50zł ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Autor: Edvard18 (---.centertel.pl)
Data: 05-02-13 07:54

Nawet jakbyście stali w kilku w środku nocy pod moim blokiem z bronią, to wyjdę sam naprzeciwko i choćbym miał lizać swoje rany miesiącami to pamiętaj, że to was pogrzebią. Nie igraj z drapieżcą bo staniesz się jego pożywieniem ;]/


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Ooooo kuźwa co za ******** klient:):):)
Ciut nie Rambo :):)
Ja pierdacze Edzi ty naprawdę masz pod sufitem poukładane inaczej niż wszyscy:):):)

Edziu ty jesteś : Rambo , Rambotic czy Romantic??

Bo mi to wyglądasz zwykłego nocnego ciecia :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zrobił sobie licencję coecia i udaje wojownika :):)
hahahaha

Edziu Pudzian to przy tobie pikus nie??
:):)::):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Maruder- Nie będę rozmawiał z debilami, bo z głupim to nie rozmowa, zresztą sam niedawno "strzeliłeś sobie w kolano, albo stopę" pisząc, że jesteś trollem, więc znajdź sobie jakiś kamień i się pod nim głęboko schowaj, robaczku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Autor: Edvard18 (79.162.108.---)
Data: 05-02-13 09:01



koszt wyrobienia licencji to 500 zł za egzamin, no i potrzebne zaświadczenie o niekaralności za 50zł ;]


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Akurat tyle ile kosztuje licencja na ciecia:):):)

A zaświadczenie o niekaralności to żaden przywilej , prawie każdy do pracy je potrzebuje:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Spróbuj wyrobić licencje na to, bez takiego zaświadczenia, podpowiem jeszcze, że to licencja na sprzęt do samoobrony, a nie jak to nazywasz "dla ciecia" ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Chłopak grał za dużo w LOLa i widać efekty. Teraz utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że masz nasrane i nie wymieszane w głowie. A jeśli nie chcesz z kimś rozmawiać po co zakładasz wątki na temat tych osób? Jedno wyklucza drugie, ale takie czuby jak Ty widać tak mają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zenit-Dobrze, że Ty masz chociaż "poukładane" w tym swoim czerepie ;]
Ach, kolejny troll-hejter do kolekcji ;] jak ja "kocham" takie buractwo, Grzesiu, jakoś to po mnie spływa bo tylko myślisz że "znasz mnie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Tak na gryonline.wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Nie ja jeden mam tam konto, a że czasem lubię pograć w pool tam, czy snookera, czy jakieś karcianki to już moja prywatna sprawa ;] BTW. Tamto konto powstało jakiś czas temu, żeby tylko sobie pograć przez krótszą chwilę w grę do której mam sentyment, bo stare, które zakładałem bardzo dawno temu (pamiętam kiedy bilard 2000 był w czołówce na głównej stronie) wygasło, bo nie logowałem się na nim x czasu;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Moja rada zlikwiduj, chyba wiesz dlaczego.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Spoko, zlikwiduję, bo i tak już tam nie zaglądam, więc i tak mi nie jest do niczego potrzebne;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

No i poblokowałem dostęp do profilu, ale nie usunąłem konta co by nie tracić do niego dostępu ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Jak poznać no-life'a

- Po braku jakiejkolwiek wiedzy, bo nie ma czasu na szkołę i naukę.
- Zna na pamięć wszystko o Margonem lub innej grze tego pokroju.
- Dla niego obcy jest telewizor, telefon itp. Jedyne co nie jest dla niego obce to komputer.
- Często (jeżeli w ogóle chodzi do szkoły) ma średnią poniżej 2.0 dlatego, że wersja jego CSa to 1.6.
- Bardzo często nie umie mnożyć. Dla niego 2x2 to 22 albo nawet 100.
- Jego ulubioną muzyką jest soundtrack.
- Jego matka non-stop (ryzykując zdrowiem, a w skrajnych przypadkach nawet życiem) próbuje odciąć mu kable albo rozłączyć modem, ażeby w końcu odlazł od tego komputera. Często jednak jej się nie udaje.
- Ma tylko jednego kumpla – komputer.
- Zwiewa przed GM-ami.

Edziu- cały Ty :-) I ja Ci tylko grzecznie radzę, przestań szczekać bo mam przeczucie, że nie skończy się to dla Ciebie najlepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zenit- nie strasz nie strasz bo się zes*asz ;]

Moje idee sprzed 3 lat nadal mi się nie zmieniły i twardo w nich stoję. Masz tutaj przykład, Gów*o o mnie wiesz i napisałeś znowu stek bzdur na "mój" temat.

http://demotywatory.pl/user/Edvard18/page/1
http://demotywatory.pl/user/Edvard18/page/2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zenit- "Straszysz" bo wiesz, że mam rację i zwyczajnie się boisz, że to Tobie się zaciska pętla na szyi? Mam rację?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Ja na to Edzia powiem tylko tyle :):)

http://www.maxior.pl/film/129499/Mama_zabronila_mu_grac_w_WoWa :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

No i spójrzcie na "demotywatory" tego półmózga, od razu widać, że debil. Kariery nimi nie zrobiłeś więc nie rozumiem czym się chwalisz :D Jaka pętla o czym Ty pie*dolsiz chłopaczku, dobrze że w bardzo prosty sposób mogę Cię znaleźć więc skontaktuję się z Twoją matką, niech odetnie Ci kabel od neta a wtedy się pewnie na nim powiesisz bo twoje życie się skończy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Hahahahaha- Maruda jak zwykle wali filmikami "z moim" udziałem. (co za kretyn)
Zenit- dzwoń śmiało, ja tam nie mam takich myśli, ze mną wszystko O.KA. A z rodzinnego gniazdka już dawno wyfrunąłem więc jak będzie dzwonić i mówić, że jakiś popapraniec do niej dzwonił to tylko jej powiem, żeby to zwyczajnie olała, bo jakiś bambus robi ją w babuko, tyle w tym temacie. Naprawdę nie boję się Ciebie, ani troszeczkę, jak wiesz kim jestem i mijasz mnie na ulicy to podejdź i powiedz mi to w oczy, a nie zgrywasz "kozaka" na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zenit, piosenka jest o mnie konkretnie zwróć uwagę te wersy i refren

Taka ma zajawka, taki jestem jaaa
Ponoć każdy to wie, ponoć każdy mnie zna (hahaha).
Tak ... ponoć każdy mnie zna ...

http://www.youtube.com/watch?v=lxJobE9ql0Q

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

ku*wa nie ten link.

poprawiam i sorry.

http://www.youtube.com/watch?v=AW3E4WbrevE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Hahahaha aż wstawię tu twoje foto, niech każdy zobaczy naszego żołnierzyka z forum :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Powiem tylko tyle. Wiem że się powtarzam. ;]

http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL//201202/1330176762_by_Adammym_500.jpg?1330176762

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

nasz dzielny wojak Eduardo :):)
Walczy do upadłego :):)

Dzi·s mam czas wieć sprawdzimy ile godzin wytrzyma:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Acha.. coś jeszcze mnie dziwi. W temacie "facebook" pisałeś, że "twoja joasia" coś tam coś tam, a na fejsie masz wpisane "zaręczony z Ewka K....", coś się gubisz w zeznaniach Eduardo :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

A może to ochroniarz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

No i odświeżony jestem jakbym spał cały dzień. Maruda jak zwykle to samo, Zenit to że masz mojego FB jeszcze o niczym nie świadczy, bo każdy kretyn może wpisać maila w miejsce loginu, żeby mu wyświetliło kto, co i jak, Co do Imienia mojej kobiety, to może specjalnie użyłem tu innego, żeby zmylić takich popaprańców jak Ty, zresztą, możesz mieć mojego FB wisi mi to i tak się Ciebie nie boję frajerku, masz odwagę, to zatrzymaj mnie na ulicy i powiedz mi w oczy co o mnie myślisz, tylko jak już chcesz mi zaje*ać to chociaż daj sekundę na wyciągnięcie broni, żebym mógł się godnie bronić, a nie atakuj w grupie z zaskoczenia. Belfer-Domyślajcie się domyślajcie. To mnie tylko buduje, (zresztą nie od dziś sam stawiam czoło większej ilości hejterów), że jestem 1 a was jest kilku i nie możecie sobie poradzić z bolesną dla was prawdą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Broni hahaha jaką broń Ty chcesz wyciągnąć chłopaku? Te wątłe rączki? Nie należę do ludzi, którzy straszą kogoś w necie, ale jak padnie jeszcze kilka takich epitetów w moją stronę to bądź pewien, że nie przejdzie to bez echa. Nie wiem czy miałbym sumienie uderzyć takie pokractwo, bo połamie i będę odpowiadał jak za człowieka. A teraz dobra rada, taka naprawdę szczera od serca - zapisz się do jakiegoś dobrego psychiatry bo szkoda w tym wieku całkiem stracić kontakt z rzeczywistością a jesteś na granicy kompletnego wariactwa. Teraz zlewam Cię zimnym moczem, nie ma sensu karmić dłużej trola.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Tak czytam i czytam....i powiem jedno....Fajnie i bezpiecznie jest anonimowo pisać na kogoś różne świństwa na forum - znalazłeś go na FB? To i ty się ujawnij....czy to takie trudne..? bez sensu to wszystko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Pięknie napisałeś o sobie, cóż za zawiść widzę i kwas. Miło się to czyta, że w kimś buzuje jakiś rodzaj zazdrości co do mojej osoby, tylko zastanawiam się czego tak mi zazdrościsz chory człowieku? Tego, że w środku jestem bardziej poukładany od Ciebie? Czy po prostu, że umiem walczyć do końca z chorym systemem i nie daję tak łatwo się zmanipulować, tym wszystkim "dobrze myślącym" hejterom?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

schizofrenia paranoidalna, na to się lecz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Belfer- Cóż, z zazdrości da się wyrosnąć, a że ktoś ma własne zdanie nie warto tego nazywać od razu schizofrenią czy wymysłami tylko po imieniu- szczerością. Dobra znamy już opinię tych łomyńskich hejterów, "co mnie znają" a teraz może wypowie się w tym temacie, ktoś, kto ogląda tą całą nagonkę z boku i śledzi to forum, ktoś komu nie przeszkadzają słowa krytyki czy ma w du*ie czyjeś uznanie i szczerze może tutaj coś mądrego wykrzesać, ze swojego punktu widzenia, a nie tylko pluć kwasem i oczerniać ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Jesteś gówniarzem co próbuje się lansować, z ilości twoich postów(bez sensu) widzę że jesteś trollem i zaśmiecasz to forum idiotycznymi tematami.
Starasz się narzucać innym swoje zdanie i tok rozumowania, walczysz ze wszystkimi(wielu stara się zwrócić Ci na to uwagę), chciałbyś być takim gwiazdorem tego forum w stylu GURU, ale błądzisz, mieszasz,kłamiesz i gubisz się w wątkach.

Spuść młody człowieku głowę bo stajesz się śmieszny patrząc z boku, straszysz(bronią), a może tylko zezwoleniem(w co i tak wątpię).

rzadko się tu wypowiadam ostatnio, ale chciałeś kogoś z boku.

Pozdrawiam Antek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

no to antyon naraziłes się i ty Edziowi Groźnemu:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Andy? Hmmmm czyżby jakieś z kont naszego starego "przyjaciela" CXRSa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Z tym Panem mnie nie łącz, on z tego co obserwuję ma poważny problem z alkoholem.
Nie miałem na celu obrażanie Ciebie, a tylko wyraziłem swoje zdanie i spostrzeżenia. Zabolało sorki, starałem się być obiektywny.
Ale może jest to dobry moment aby zrewidować swoje wypowiedzi i zachowanie godne koguta liliputka, który wszystkich atakuje.

Więcej się nie wtrącam, Twoje życie i to Ty będziesz patrzył ludziom w twarz.



Pozdrawiam i cześć Antek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Cześć i dzięki za mocne słowa krytyki, bądź co bądź na poziomie, a nie "poziomie" co poniektórych, ja będę miał odwagę spojrzeć ludziom w twarz. Ciekawi mnie czy niektórzy "ludzie" będą mieli odwagę spojrzeć mi w oczy po tym co być może w niedługim okresie czasu może się zdarzyć ;]

Znalazłem bardzo ciekawą stronkę.

http://www.bpp.gov.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Trochę mnie zaintrygowałeś więc wypowiem się jeszcze jeden, ostatni raz, dotyczyć on będzie twojego zezwolenia na broń(straszenia bronią)

broni legalnie nigdy nie będę miał, domyśl się dlaczego(niepoprawny według prawa bywałem), na studiach naście lat temu miałem szacunek studentów za niezłomność pewnych zasad(podpierdalanie), wtedy jeszcze net nie był tak dostępny, nie każdy się sadził w sieci.

Z innej beczki. Bywali na roku ludzie próbujący zostać gwiazdami, w momentach gdy nastąpił problem przed rektorem śpiewali jak chór Stuligrosza, ale wcześniej opowiadali jacy oni są mocni, co by nie zrobili, co mają i co mogą ze względu na ich starych.

Kumasz?????? Zwolnij chłopaku bo głupi nie jesteś, ale menda i k.....o z ciebie wychodzi.


na razie wszystkim, brakuje mi siły aby częściej zaglądać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

WOW!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Trzeba walczyć z Kure*twem ich własną bronią, oni zaczeli straszyć(Zenit) To ja zacznę działać i dowiodę tego, że nie rzucam słów na wiatr i konsekwentnie dopnę swego, chociażbym miał potem długo wyciągać konsekwencję mojej racji (jak i racji z tego co czytałeś większej grupy osób) I dopilnuję, żeby to co się dzieje, szybko się skończyło. Kto jest ze mną i ma chociażby trochę rozumu w głowie i wie co się dzieje, kliknie link, kto dalej żyje w ciemnogrodzie albo zamydla oczy poprzez straszenie, niech się zamknie bo racji nie ma, trzeba przerwać ten łańcuch i zmowę milczenia. Primo La rivolta primo victoria- I hope so ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Co do tego co napisałem: I to jest prawdziwe Prawicowe myślenie- Wybieram dobro ogółu swoim kosztem i robię to w pełni świadomie. Mam nadzieję, że powoli, małymi kroczkami uda się jakoś powalić ten chory system. I udowodnić, że warto robić takie małe kroczki, bo mogą się przyczynić do wielkich zmian na korzyść społeczeństwa, to na tyle, mam nadzieję, że dałem co poniektórym do myślenia, a Ci, którzy wiedzą na czym to wszystko w tym systemie się opiera, mogą tutaj użyć hipokryzji i powiedzieć (stuknij się facet w łeb) w głębi jednak myśląc (Kur*a koleś rzeczywiście ma rację i wie co mówi). Mam nadzieję, że zakończyłem tą bezsensowną i jałową rozmowę, w sposób jak najbardziej sensowny i wartościowy, co próbuję robić zakładając tematy, o których warto gadać publicznie i się z tym nie kryć, ale w większości przypadków, są tylko hejterzy, którzy: powtórzę to jeszcze raz i to dobitnie GÓWNO O TYM WIEDZĄ. I trollują każdy mój głębszy temat, to na tyle, wspomniałem coś o obronie koniecznej, która jest tam gdzieś napisana w naszym prawie, myślę, że jak (Zenit) straszy "mnie" publicznie to mam do tego pełne prawo i takich zenitów może stać kilku, a ja broniąc się zdołam rozbroić kilku, powtórzę jeszcze raz W OBRONIE KONIECZNEJ, nie robiąc im większej szkody niż dziura w kolanie, na ten przykład, to myślę, że nawet prawo jest po mojej stronie, w tym konkretnym przypadku. Ludzie obudźcie się i nie żyjcie w ciemnogrodzie- warto znać swoje prawa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Zenita znam, szanuję gościa ma zajebiste hobby i potencjał,(myślę że pamięta), więc tak po nim nie jedź, bo może o nim usłyszysz jeszcze, a gościu jest honorowy, ma klasę mimo młodego wieku i pozdrawiam go tutaj serdecznie.
Myślę że sprzęt kręci.!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

I obowiązki Obywatela. O ile uważacie się za Obywateli naszego kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Koniecznie i na gwałt potrzebny ci odział specjalnej troski i HALOPERIDOL 3x dziennie 20 klapli :):)
Ja pierdole , jak można mieć tak we łbie nasrane ??
Ale widocznie mozna jak widać :):)

To tyle na dziś odemnie do ciebie :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

belfer widzę, że wiesz czym się zajmuję, ja nie bardzo Cię kojarzę heh ale nie będziemy tutaj tego drążyć, więc dzięki i również pozdrawiam serdecznie:)

A Ty Edziu mnie straszysz? Buhahahahahahahahaha! Już niedługo obudzisz się w pokoju bez klamek w kaftaniku, reformator systemu się znalazł ku*wa jego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan "Troll"

Maruda, skąd wiesz że takie leki są na Twoje problemy? Stosujesz już je?
Zenit- Nie jeden tak gadał już od ładnych paru lat, a jakoś jeszcze nie miałem okazji tam być ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org