sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
herbaciarnia PICOTEKA ...

Fajnie, że w mieście przybywa nowych lokali, a ten z tego co widziałem raczej będzie "klimatyczny" , coś z wyższej półki - sądząc po wystroju lokalu - stylowe meble, pianino itp...

Właścicielom gratuluję pomysłu i ODWAGI !!! ( oby jak najdłużej się utrzymali, tu w naszych realiach łomżyńskich) ,

POWODZENIA !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Oo, a gdzie to?

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

... może ktoś inny poda namiary, bo nie chcę być posądzany o kryptoreklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Hmm zobaczymy czy się utrzyma. Vanillia Cafe nie pobyła zbyt długo.

Jeżeli nie będziesz miał wyj*bane na wszystko, wszystko będzie miało wyj*bane na ciebie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Z tego, na co niby się tam zanosi, to lokal i atmosfera Vanillia Cafe nie dorastałaby im do pięt.

Pożyjemy, zobaczymy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Krypto czy nie, chcę wiedzieć, gdzie to jest.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

trochę cierpliwości ...

z tego co widziałem to jeszcze nie ruszyli pełną parą, a już otwarte, chyba czekają na koncesję na alkohol?

długie języki mówią, że ma tam być ( nie wiem czy wino czy koniaczek ale na pewno piwo TYLKO te z wyższej półki- gatunkowe.

więcej nie pytajcie , bo sam nic więcej nie wiem.



PS:
na pewno nie będzie to lokal dla żuli i gimnazjum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Alkohol mnie nie interesuje, ja chcę herbaty! Niebylejakiej!

zezowate szczęscie napisał(a):

> trochę cierpliwości ...
>
> z tego co widziałem to jeszcze nie ruszyli pełną parą, a
> już otwarte, chyba czekają na koncesję na alkohol?
>
> długie języki mówią, że ma tam być ( nie wiem czy wino
> czy koniaczek ale na pewno piwo TYLKO te z wyższej półki-
> gatunkowe.
>
> więcej nie pytajcie , bo sam nic więcej nie wiem.
>
>
>
> PS:
> na pewno nie będzie to lokal dla żuli i gimnazjum.

Je n'sais pas ou je vais, oh ca je l'ai jamais bien su. Mais si jamais je le savais, je crois bien que je n'irais plus...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

domnisoara demolka - TY to potrafisz chyba wszystko zdemolować ? cyt : " zezowate szczęscie napisał(a):"

PisałEM wcześniej, że jesTEM mężczyznĄ a i kranik w lewej nogawce spodni noszę !

- sama nazwa lokalu sugeruje --- HERBACIARNIA --- ( no to co tam mają serwować ? ), herbata, jakaś kawa, ciastko , koniaczek + dobra atmosfera, fajny wystrój i czego trzeba więcej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

uuu :0
Niedobrze:)
Jak już zezowaty zachwala to zanim otworzą to juz upadnie :):)

Zezus ale wczesniej pisałes że nie będziesz miał tam wstępu :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

ktosiu , nie zachwalam, tylko dałem się wciągnąć w temat a piszę to com widział i com słyszał - wolnoć ?

Myślę, że tak prędko to nie upadnie, chociażby dopóki lokalu nie odwiedzi nasz forumowy guru - maruda !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

gdzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Na Pilsudskiego obok czterech por roku, z brzegu. Nie moge sie doczekac kiedy bede mogla sie tam wybrac. Kibicuje temu miejscu, bo dawno na cos takiego w Lomzy czekalam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Nie nazywa się PICOTEKA tylko PIKOTERIA (od nazwiska właścicielki).Miejsce wyjątkowe:stare meble,stare zdjęcia na ścianach ,lampy,angielska porcelana,ręcznie robione serwety,półki z książkami, nienachalna muzyka.Ceny umiarkowane (mały czajniczek herbaty + deser =12 zł).I z tego,co wiem, rzeczywiście jeszcze nie ruszyli pełną parą(po Nowym Roku zmieni się karta i będzie większy wybór deserów i nie tylko.)
www.pikoteria.pl

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

juz jeden chyba miala co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Niestety, z ciężkim sercem trzeba przyznać, że na chwilę obecną takie miejsce nie ma najmniejszych szans w naszym mieście, może jakby by było w okolicach starówki, było by lepiej... Szkoda, bo Łomża potrzebuje takich lokali, stylowych, z dobrym menu itp itd. życzę im jak najlepiej, ale patrząc na łomżyńską mentalność będzie im bardzo ciężko, bo takie lokale nie są u nas doceniane... Przykładem niech będzie Presto, świetna restauracja, pyszne jedzenie w przystępnej cenie, znakomite wnętrze i podejście do klienta, tylko tych ostatnich ciągle brak... Taka niestety smutna prawda, że w naszej Łomży wielu ciekawych miejsc nie doceniamy...

___________________________________________________________
-->>SMSy<<--

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Sorry, przekręciłem nazwę lokalu, macie rację, lokal który miałem na myśli to :

herbaciarnia PIKOTERIA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

a krzyczeli, takie braki w kulturalnych lokalach, gdzie Ci krzewiciele kultury sie wszyscy podziali? bo tam non stop pusto!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Skąd wiesz?Byłeś tam,czy tylko podglądasz przez okno?

von chrupka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

bylem 3 razy! zawsze zero ludzi! glupio Ci?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Nie ani trochę,byłam tam kilka razy i zawsze byli ludzie,a czasami było nawet było tłoczno,co w łomżyńskich lokalach nie zdarza się często.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Wiesz, wiesz dużo na ten temat Zezuś !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

Polecam te miejsce bardzo.
Stylowe wnętrze, harmonijnie dobrane kolory,
wygodne kanapy. Klimatyczne oświetlenie.
Bardzo dobra kawa, herbata i desery.
Można kupić kawę i herbatę na wagę.

Kiedy byłam tam nie mieli jeszcze alkoholu, ale
zapewne już jest, bo wiem że dostali koncesję.
Dla mnie w tym miejscu brakuje tylko pralin. Dobrej jakości, pięknych deserowych pralin do zakupienia na sztuki oczywiście.

Obsługa profesjonalna. Widać, że kobietki znają się na tym co robią (były dwie jak tam byłam).
Myślę, że w swoim życiu troszkę podróżowały i widziały co nie co.
Widać to po tym lokalu. Kiedy zamawiasz herbatę przynoszą na stolik timer, abyś wiedział jaki jest czas parzenia. Dzięki temu domyślam się, ze też wiedzą w jakiej temperaturze parzy się określone gatunki herbat. To szalenie ważne, bo przykładowo zielona herbata zalana wrzątkiem traci swoje walory smakowe i zdrowotne przede wszystkim.

Bardzo miła nastrojowa muzyka. Nie za głośna, nie zagłusza rozmowy.Są komody z książkami, można coś poczytać, obejrzeć albumy, są książki dla dzieci.

Ceny są naprawdę atrakcyjne jeśli chodzi o herbatę i kawę. Dobry stosunek ceny do jakości.
Dla mnie lokal 10/10 i myślę, że w stolicy na pewno by się go nie powstydzili i nawet gdyby był w samym centrum Warszawy to by spokojnie zarobił na siebie.
Natomiast w Łomży?? Nie wiem...Życzę jak najlepiej temu lokalowi.

Na górze stoi fortepian. Moim marzeniem jest, by ktoś na nim kiedyś zagrał. Mam nadzieję, że właściciele pomyślą o muzyce na żywo i nie zapomną o atrakcjach z powodu np. dnia kobiet, dnia matki itp. Miejsce idealne na wieczorki poetyckie.

Nie musicie mi wierzyć na słowo. Myślę, że każdego stać choć raz w miesiącu pójść tam na kawę czy herbatę.

SamFart: "Łomża, miasto rond, kosciołów i biedronek.... ;)"


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

ale fantazje niektórzy mają. lokal dla starych bab i tyle

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...


Autor: kania , wszystko fajnie ale nie pisz już w tym temacie, wstydu oszczędż !

Pomyliłem nazwę lokalu w tytule , powinno być :
herbaciarnia PIKOTERIA

a tu nowy temat :

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=568210&t=568210

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: herbaciarnia PICOTEKA ...

pozdrowienia dla p. Pikosz ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org