niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tycie

macie jakieś pomysły na przytycie jestem za chudy i nie mogę w żaden sposób przytyć ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

po co ci to? dla siebie czy dla płci przeciwnej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

poproś o hormony zatrzymujące wodę w organizmie i wpier***aj fastfoody w McDonaldzie, a będziesz gruby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

Siłownia i dieta na masę mięśniową, tzn 6 posiłków, 2 x waga białko, 4 x waga węglowodany, 1 x waga tłuszcze

Ważysz 70 kg, to zjadasz 140-150g białka, 280g węgli, i 70g tłuszcz

Chude mięso, ryby, jajka, ryż, makaron pełnoziarnisty, kasza gryczana, owsianka, chleb razowy, oliwa z oliwek, orzechy włoskie etc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

Kartofle i jeszcze raz kartofle, a na kolacjje coś dla odmiany, czyli frytki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

ziemniaki popijane mlekiem 6 x dziennie. codzienna cieka praca fizyczna i bedzie git majonez :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

oto właśnie chodzi ze ja żrę jak potwor wszystko i w dużych ilościach nie pracuje cały czas legactwo zero wysiłku a nawet 1 kg nie mogę przytyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

Fakt ziemniaki to jest to. Trochę bełk wywala, ale kij tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

Musisz mieć wspólnika to szamanka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

do szamanka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

no to jak pisałem wcześniej, kup jakieś tabletki zatrzymujące wodę w organizmie i spowalniające metabolizm, wtedy tłuszcze nie będą wydalane z jelit tylko się wchłoną w tkankę tłuszczową.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

hmm kup sobie syrop na poprawe apetytu i jedz 6 posilko z czego 3 to jedzenie o wysokim indeksie glikemicznym a 3 o niskim. zbilansuj tak diete aby od ilosci poczatkowej kalorii jak jesz zwiekszac co tydz o 250 kcal w okresie w ktorym dojdziesz do 4000 kalorii. niestety jesli nic nie robisz to masz wolna przemiane materii i ogolna twoja wartosc kaloryczna jest niska.musisz zmienic tryb zycia. a i jak masz zaczac duzo jesc to i jakis lek na watrobe zakup plus blonnik na noc :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tycie

Jeśli to tasiemiec to jest dobry sposób na pozbycię się pasożyta. Wyczytałem w necie.
pkt 1. Walisz 50-tkę
pkt 2. Zagryzasz delikatnie
pkt 3. Znowu 50-tka
pkt 4. Zagryzka delikatna
pkt 5. Jeszcze raz 50-tka
pkt 6. Nie zagryzasz
I Pasożyt wyskakuje z dzioba i krzyczy.... A zagrycha gdzieeeeee!!!!!
To ty go cap za łeb i problem z głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org