niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wjeta co !!!!

Wpadłem na wspaniały pomysł. Znalazłem w biedronce chusteczki dla niemowląt, takie nawilżane 100szt cos ok 5zł. Normalne takimi chusteczkami można sobie pupę umyć. Chce podzielić chcę się tym odkryciem, bo naprawdę tanio to wychodzi. Zeby się podmyć trzeba sporo wody zmarnować, a tu 2 sztuki chusteczek i sprawa załatwiona. Wychodzi koszt podmycia to zaledwie 11 groszy. A żeby wykąpać się cały to ok 10 chusteczek. Jaka oszczędność !!! Teraz kompiemy się metodą chusteczkową całą rodziną i wierzcie mnie... Rachunki za wodę zmalały o połowę. Zdecydowanie polecam tą metodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

No faktycznie. Niezłe spostrzeżenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Rozbawiłeś mnie do łez.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Umie się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

ja topie śnieg w misce do celów toaletowych tym oszczędzam wode

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

WoW !!! O tym nie pomyslałem. Niegłupie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Ja łapie deszczówke. A teraz kapiący z dachu śnieg :)




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Nie wiedziałem, że tyle ludzi oszczędza tak drogą w dzisiejszych czasach wodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Bo my Polacy z natury jesteśmy oszczędni , my nawet papier toaletowy odrywamy po jednym płatku aby na dłużej starczyło.




Jeśli obrabiasz mi dupę , to nie zapomnij mnie w nią i pocałować :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

OJ jeden płatek to przy mało. A fuj. To już jakby bez papieru dosłownie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

osobiście rok temuy w kolejce uslyszalem takie zdanie przy kasie wypowiedziane przez emerytkę w sklepie:" czy moze byc bez grosika?" kasjerka sie zgodziła. przemyślałem to i postanowiłem robić tak samo codziennie, mija właśnie rok a uzbierałem juz niezła kokosze zbierając grosz do grosza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Ja będę tak po dwa grosze. Toć to już podwojenie dochdów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Jest jeden mankament. Próbowałem umyć głowę tymi chusteczkami i jakoś nie wychodzi. Sporo ich idzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

No fakt. Małe nie dociągnięcie. Ja z tym nie mam problemu, bo jestem łysy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

głowa sie nie brudzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

A po co się myć, na święta się umyjeta ! A i rodzyny do ciasta się na pewno przydadzą !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

bardzo dobry pomysl,tylko ja odkrylem ze jak by podzielic chusteczke na 2 kawalki to na podmycie tylko wystarczy 1 a nie 2 wiec tu cena spada do jakis 5 groszy za podmycie ,wiec mozemy pozwolic sobie na 2 kupki dziennie zamiast trzymac do jutra.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

A nie będzie przykrego zapachu z torcika?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

No raczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Nigdy nie pochwalalam TRANSPORTERA jak pisal MASAKRRA... ale w tym wypadku zwracam honor i moja odp na ten post brzmi MASSAKRRA PRZEZ OGROMNE M

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Fuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Ja znam stary i sprawdzony sposób na zaoszczędzeniu pieniędzy. Po stolczyku, wyskoczyć na dwór z gołą dupcią i przelecieć rowikiem parę razy po śniegu. Nie dość że pupa czysta to i przy okazji zażywamy ruchu i oddychamy świerzym powietrzem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Eeeeee. Mozna przelecieć zadem po jakimś szkle i pocharatać i wtedy zamiast zaoszczędzić to na leczenie się wyda kupę kasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

Spoko trzeba wiedzieć gdzie śmignąć zadkiem. Tylko zaufane trawniki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

JA TO MAM LEPSZY SPOSOB NA OSZCENDNOSC.JA Z BENKARTAMI I ZONKO NIE MYJEM SIE,CZEKAMY AZ BROD SAM ODPADNIE I FAKTYCZNIE PO ROKU CZASU SCIAGATA ZE SIEBIE SKORE JAK Z WEZA BOA.A SPOSOB ABY PODCIERAC DUPKE TO MAM TAKI,ZE W WAKACJE ZRYWAM Z RODZINOM LISCIE (TAKE WIEKSZE)KILKA WORKOW I TYM PODCIERAMY SWOJE ZADY.A JAK LISCI NIE STARCZA TO SZCZOTO RYZOWOM TRZEMY AZ SIE SRANIA ODECHCE,JESCE CZASAMI SKUTKUJE SPOSOB ZATAKNIA DZIURKI KORECKIEM.ALE PO KILKU TYG.TAKIE CISNIENIE JE ,ZE KOREK TO AZ DZIORE ROBI W GACIACH.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

He He... Kosmos

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wjeta co !!!!

JAKI TAM KOSMOS,TOC TO MOZNA TYLE PIENIENDZY ZAOSZCZEDZIC NA KOKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org