środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Internet-bardzo ważne

Mam pytanie do forumowiczów.Proszę powiedzcie czy w Łomży można zainstalować internet chello.Jeśli nie,to jaki jest dostępny,żeby nie było potrzeby instalowania telefonu stacjonarnego,bo właściciel mieszkania się nie zgadza. Proszę pomóżcie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

hmm z własnego doświadczenia wiem, że jak właściciel nie wyrazi zgody to lipa wyjdzie:( ale można wkręcić tym od neta że zgodę się doniesie no i net oczywiście na osobę wynajmującą mieszkanie

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Rozumiem o co Ci chodzi,ale powiedz czy jest chello???? Nie mogę tylko założyć telefonu,o internecie właściciel zdania nie wyraził, więc spróbować można :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Jeżeli nie chello to proponuje netster (siedziba na ulicy Wojska Polskiego) oferuja internet radiowy :) dobre wyjscie i niema kabli



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Bardzo dziękuję za pomoc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Chello nie ma w naszym regionie, swoim działaniem o ile się nie mylę, obejmuje Śląsk i okolice



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

żałożyć radiowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

blueconnect i nie masz problemu ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

A jak ten bluconnect załatwić?Gdzie? Powiedz bo ja jestem ciemna masa w tych sprawach:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

blueconnect w erze;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

"blueconnect w erze;)"

Tylko weź pod uwagę cenę i limity... ;-(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Wszystkim Wam dziękuję za pomoc :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Zależy w którym miejscu w Łomży? Bo jeśli gdzieś na południu (począwszy od Mazowieckiej, przez Skate Park pod Rycerską, Por. Łagody, Niemcewicza itd znowu do Mazowieckiej, to idź do IST. Tanio, bardzo szybkie łącze i co najważniejsze - nie trzeba telefonu :)

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

a najlepiej i najszybciej to Cię podłączą tam: www.lazar.webpages.pl/data/Powitanie.gif

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Jestem z Jedwabnego czy to coś zmienia?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Witam.
Jeśli chodzi o możliwości internetowe w Łomży i okolicach to niestety nie ma zbyt dużego wyboru. Jeśli chodzi o BlueConnect to nie polecam w naszym rejonie - działa kilka razy wolniej niż tradycyjny modem telefoniczny. Podobnie jest z ofertą dostępu do internetu innych firm GSM. Dodatkowy problem polega na tym, że jesteś z Jedwabnego. Z moich informacji wynika, że tam ratuje Cię tylko oferta Telekomunikacji Polskiej S.A.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

To straszna wiadomość bo internet wymyślili amerykanie a tam rządzą żydzi i w polsce internetem rządzą żydzi to sama rozumiesz że Jedwabne ma przechlapane. Musisz się po cichu przeprowadzić do łomży tu podłączyć internet a potem go ukradkiem przenieść do Jedwabnego, najlepiej w nocy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Internet-bardzo ważne

Co za pierdoły "fanka bocianka" wypisuje ? Skąd Ty się wzięłaś ? Weź wyluzuj, bo Twoje żarty przebijają normalnie posty Ptysia :/

A co do Ciebie "MałaMi", nie dobrze, ta firma udostępnia internet tylko na te osiedla :( Jak Jedwabne to tylko TPSA :( Przykro mi. No chyba że gdzieś znajdziesz drogą radiową, ale wątpie, żeby to działało w miarę.

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org