wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklepy motoryzacyjne

Chcę kupić troszke części do swojego samochodu (VW) i proszę o opinie na temat sklepów motoryzacyjnych w Łomży (dostepnośc, ceny, obsługa itp.) Z góry dzięki za informacje



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

Może byś ten temat troche rozwinoł nie wiem o jakie części ci konkretnie chodzi bo nie które też są dostępne na szrocie.

waldek27


nie płacz kiedy odjade - tramwaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

Jeśli wiesz co chcesz kupić przejrzyj oferty internetowych sklepów z częściami. Większość części kupisz dużo taniej wliczając nawet w to koszt przesyłki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

Polecam sklep na zambrowskim rynku. Fachowa obsługa i konkurencyjne ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

Szroty odpadają bo nie bede na szrocie kupował np klocków hamulcowych albo elementów zawieszenia bo jeszcze chce troche pożyć na tym świecie, natomist z tym internetem hmmm.... jeśli coś nie bedzie pasowało to potem lipa, latanie po pocztach, odsyłanie za dużo zachodu. A chodzi mi o takie częsci jak klocki, filtry amorki itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

wracając do szrotów to na tym największym w Łomży rezyduje taki pan co go tak bardzo ładnie nazywają i biorąc pod uwage jego ceny te przezwisko jest jak najbardziej na miejscu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

Czemu boisz się internetu? Jesli wiesz, co chcesz kupic konkretnie, to nie am problemu. Pamiętaj o kontakcie ze sprzedawcą i jush. Albo odrazu wal na allegro i bez problemu. Ja kupuję od 2 lat i jestem bardzo zadowolony :) Części samochodowe są sporo tańsze. A w Łomży poeciłbym ... chyba nic :)

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

jeżeli oryginalne to salon vw najbliżej w białymstoku.a jeżeli używane lub zamienniki to polecam pojeździć po sklepach bo czasem ceny dużo się od siebie potrafią różnić:D ale najlepsze to andaro za stacją pryma oraz koło starych pks:D reszta niestety to dość ryzykowny wybór

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

jesli chodzi o vw to tak jak bigi napisal przy starym dworcu i JC vel Andaro za pryma, w JC wszystko od reki albo na drugi dzien....Zaopatrywalem sie w czesci do swojego Vw tu i tu, solidni partnerzy..



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

Witam.
Polecam sklep "Jarex" na ul. Mickiewicza 19. Bardzo solidna firma, fachowe doradztwo. Duży wybór wszelkiego rodzaju części i akcesoriów, a przy tym bardzo przystępne ceny.

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklepy motoryzacyjne

Z tego co się orientuję to w sklepie JAREX można liczyć na naprawdę przystępne ceny i do tego jak powiesz, że chodzi ci o część jakąślepszą to wyszukają i polecą na prawdę niezły zamiennik. Ostatnio przez ten sklep kupowano do mojego samochodu pompę wody w ANdaro za jakąś włoszczyznę chcieli 130 a za niemiecką zapłaciłem 90 zł różnica zasadnicza.

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org