środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
www.ObudzWiosne.pl

Pamiętacie z zeszszłego roku? W tym też budzimy :)

21 marca o godzinie 12.00 na Starym Rynku przed Ratuszem zjawią się wszyscy najbardziej pozytywnie zakręceni Łomżyniacy :) czyli, oczywiście, Wy też :)

Zabawa polega na tym, że musimy zrobić jak największy hałas, by wreszcie zbudzić wiosnę :) najlepiej namówcie przyjaciół, niech oni też budzą :)

Wszyscy na Was liczą!

NiemoralnieNormalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Czyżby to znów pomysł tej zakręconej dentystki z Łomży???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

a jak sie budzi wiosne?????

sylwia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Nie sluchajcie ich!! W dzien wagarowicza wszyscy spotykamy sie na stadionie!! Kibice powinni poczuc sie do obowiazku i pomoc klubowi przygotowac murawe do sobotniego meczu z Legia! Wszyscy obecni beda odpowiednio wynagrodzeni.

Na stadionie tez mozna budzic wiosne ;)

AVIVA AVIVA AVIVA ŁKS!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Budzi się głośno :) potrzebne są nam jak najbardziej hałaśliwe przedmioty :)

I nie na stadionie, bo już wielu ludzi wie i nonsensem jest zmieniać miejsce. Jeśli bardzo chcecie, możecie budzić na własną rękę :)

A ja nie jestem zakręconą dentysktą z Łomży :D w tamtym roku pomysł rzucił ktoś inny, być może o nią właśnie chodzi.

Przyjdziecie?

NiemoralnieNormalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Róbcie jak chcecie, ale ja uwazam ze prawdziwi kibice powinni pojawic sie na stadionie. GORĄCO NAMAWIAM!!

Ciekawe gdzie będzie większa frekwencja ;)

AVIVA AVIVA AVIVA ŁKS!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

ja bym wpadł tu i tam ale niewiem czy bede



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

ptysiu przyjdz na most to Cie wrzuce do rzeki jako marzanne :):):):)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Zrobimy kampanie, że od tego roku zamiast marzann bedziemy wrzucać PTYSIA ;]

Sposób na obudzenie wiosny: Wyrzucić Ptysia z forum i macie wiosne :D
Ale wiosna bedzie prawdopodobnie w kwietniu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

jak ktos bedzie wiedzial o nowych imprezach z okazji 21 marca to prosze pisac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Ja nie dam rady przyjsc. Ale protestuje przeciw wrzucaniu Ptysia do rzeki. Bez niego to forum jest bez sensu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

AdamO bez Ptysia to dopiero jest forum :D normalne i solidne z prawdziwego zdarzenia :)
Pozdrawiam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Jak to `bez Ptysia normalne`? To dlaczego wszyscy co siedza obok mnie tutaj, jak tylko wlacze kompa,od razu pytaja: Co tam nowego Ptysio napisal? On stal sie juz postacia medialna i to poza granicami lomzy, a nawet kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

AdamO chyba pytają się co Ptysiostan durnego napisał, a nie mądrego :]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Kitek i AdamO!
Nie było Was i forum było. Jesteście tu kilka dni już wzięliście Ptysia na tapetę. To Wy jesteście koty, a Ptysiu to stary żołnierz na forum. Powinniście dla niego chodzić po piwo, a Wy chcecie zamiast marzanny wrzucić Ptysia do wody, żadnego szacunku. Ptysiu przeczołgaj kociambrów.

Pozdrowienia.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Maciek, racja! Ptysiu to już weteran, w życiu nie pozwolę na wywalenie naszego kolegi :) dawno mnie tu nie było, ale mam wrażenie, że on i tak mocno się zmienił. Na lepsze :)

I dalej gorąco zachęcam do przyjścia :)

NiemoralnieNormalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

hehe Maciek świeta słowa w prawo marsz do najblizszego monopolowego i 2 piwa dla mnie i dla Maćka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

Ptysiu za młody jestes na piwo, brakuje Ci kilku latek do pełnoletności ;) takze jak chcesz to mozesz komus bys za służącego, bo narazie żadnym tu królem nie jestes, no chyba że w swoich bajeczkach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

szczegoly akcji na rynku znamy jakie sa stadionowej ?
co powinno sie zabrac na stadion ( grabki i takie tam czy wystarcza rekawiczki ogrodnicze )?, na czym praca bedzie polegac i w jakich godzinach ?:)
co do ptysia to kazdy ma prawo sie wypowiadac on tez :)
tolerancja :)

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

maciek: `dla niego chodzić po piwo, a Wy chcecie zamiast marzanny wrzucić Ptysia do wody`. Moglbys mi zu wkleic, gzie to napisalem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

wukas mam pytanie do Ciebie...................................... a od której do której na stadionie???? bo chciałbym bardzo przyjść tylkoniewiem czy zdąrzę!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: www.ObudzWiosne.pl

tyku wejdz na www.lks.lomza.pl tam jest oficjalna informacja od klubu. Wprawdzie nie podali dokladnych godzin ale nieoficjalnie mowi sie ze akcja bedzie trwala od 8:00 do 15:00 poczawszy od poniedzialku. A co do szczegolow (tzn co ze soba zabrac) to nie mam pojecia. Mysle ze jak zjawi sie duzo osob to klub nie badzie w stanie zagwarantowac sprzetu wszystkim i w takiej sytuacji przydaloby sie przyniesc wlasny. W ostatecznosci mozna zadzwonic do klubu i zapytac o szczegoly :)

Pozdrawiam

AVIVA AVIVA AVIVA ŁKS!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org