wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
darmozjady z teatru lalek

dzisiaj niedziela - teatr nieczynny, bo przecież trzeba iśc do kościoła, zjeśc obiad u mamy i posunąć zonę.
W wakacje trzeba opalic tyłek, tez nie ma przedstawień.
To kiedy można zabrać dziecko do teatrzyku?
Nawet dzisiaj, ale nie w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

w dni powszednie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

w dni powszednie matole to normalny człowiek pracuje albo się uczy.lub szuka pracy:) no a co do nierobów to wszędzie ich pełno wystarczy spojrzeć na nasze 4lomza:P hahahha nic nowego nie dopisują,czyżby w weekend nic się nie działo??

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

Ten problem nie dotyczy tylko naszego teatru. Spędzając wakacje np. w Warszawie niestety nie da się "odchamić :)))",bo większość teatrów jest zamknięta. A przecież tak nawołujemy do kulturalnego spędzania czasu. Ten wolny czas najczęściej mamy właśnie w wakacje i w weekendy. Zgadzam się z autorem tematu. Teatry, muzea, kina,galerie itp.przybytki powinny być w tym czasie otwarte.

Pozdrawiam :)

G a z e l a


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

Zgadzam sie również.Chociaż problem nie dotyczy tylko teatru.A co z MDK-DŚT??? To samo w wakacje nic nie ma.Żenada aż sie patrzy.
Teatr Lalek daje przedstawienie w weekend średnio raz w miesiącu.Tutaj już nie chodzi o same dzieci.Myślę że dorośli również chodziliby na te przedstawienia.Sam raz widziałem samego dyrektora jednego z naszych banków z żoną na bajce dla dzieci.Nie wiem czemu tak żadko grają.Takie fajne są te przedstawienia naprawdę...Sam byłem na wszystkich ich przedstawieniach i naprawdę super.
Jednym słowem ŻENADA!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

A nie możesz iść z dzieckiem do kościoła albo na piwo?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

...na kulturę było więcej pieniędzy to i oferta mogłaby byc szersza....

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

To zapraszam do Białegostoku :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

przygotowanie jednego przedstawienia jest bardzo kosztowne i pracochlonne, popularnoscia sie zbyd nieciesza z kilku powodow ile klas podstawuwek moze chodzic do teatru i jak czesto (chodza zadko bo rodzice niemaja kasy na teatrzyki, chodza jak juz na lektory albo znane rzeczy) niewiem czy chcilbys spedzic niedziele w pracy poto by na przedstawienie ktore przygotowuje sie miesiac przyszlo kilka osob wiecej niz w tygodniu, co i kiedy i zaile mozna sprawdzic na kazdym slupie z informacjami sa tam przynajmiej 2 propozycje ,cos jak widac dzieje sie .
w niedziele jak chcesz pozytecznie spedzic czas z dzieciakiem to mu poczytaj :) albo sam cos zrob :) napewno dobrze to dziecku zrobi
statystyczny polak czyta w ciagu roku 1 ksiazke :D chyba to samo mowi za siebie
co do powaznych przedstawien w np, stolicy na: taniec wampirow polanskiego _ bilet kosztowal od 75 zl w zwyz
na miusikal chicago 65 zl
sa to produkcje wspaniale i godne uwagi ale taniej i latwiej wyporzyczyc ksiazki i poczytac :)tez 'odchamia'

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

Czytam dziecku codziennie co najmniej pół godziny.
I miałem zamiar spędzić tą wstrętną niedzielę jakoś inaczej.
W sobotę i niedzielę nic w nim nie ma, a w tygodniu tylko przedstawienia dla szkół.
Moim zdaniem teatr lalek ma słuzyć miastu, a nie na odwrót.
Jak dla mnie taki teatr może spakować się juz w tą słynną walizkę i występować objazdowo po szkołach.
A budynek sprzedać, będzie taniej i rozsądniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

:D zawsze jakis pomysl :)pomyslowosc i kreatywnosc to cechy bardzo przydatne szczegolnie w polszy :)
pozdrawiam

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

ulus, a Ty ile książek czytasz w skali roku ?

T i g e r



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

chyba niedużo:
zbyd, podstawuwek, niemaja, lektory, niewiem, poto, zaile, wyporzyczyc

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

mam maturke w tym roku i ksiazki czytam obowiazkowo :) co do bledow to przepraszam za nie mam dyslekcje :) co oczywiscie nieusprawiedliwia ale jest jeszcze sprawa presji jaka ciazy nad piszacymi tutaj ludzmi ( strach sie bac cokolwiek sie nienapiszesz to cie pojada ) i pospiech ;/ zwykly ludzki pospiech :)
postaram sie dbac o ortogrficzna strone swoich postow :)
pozdrawiam

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

Panie vonReuffen jestem poruszony pana wypowiedzią na tym forum i dla tego postanowiłem Panu odpisać, choć robie to po raz pierwszy w życiu. Proszę się przyznać ile razy pan był w tym teatrze ? Odnoszę wrażenie że nigdy. Ja osobiście byłem parę razy i zawsze się dowiedziałem dlaczego akurat przedstawienia są grane w te dni a nie w inne. Jakby Pan wybrał się do tego teatru i zainteresował się repertuarem (polecam www.teatrlomza.hi.pl) i zobaczył ile pracy i poświęcenia wkładają pracownicy to nie nazywał by Pan ich darmozjadami. Oni też mają swoje rodziny i też chcieliby jedna niedzielę miedz dla dzieci i żon. Gdzie byłeś Pan tydzień temu? Ja byłem na premierze w teatrze. To prawda, że teatr jest dla miasta i o dziwo się z tą opinią zgadzam. I co więcej - tak jest!!! Proszę sprawdzić ile ten teatr robi dla miasta i dla ludzi w tym mieście żyjących, a pracowników jest tam nie wielu, a dopiero wypowiadać się publicznie. A może jest to na zasadzie, że wreszcie postanowiłem oderwać się od komputera, telewizora i nic nie znalazłem godnego uwagi to trzeba się poskarżyć i ponarzekać. Łomżyński teatr to najlepsza wizytówka tego miasta i obsmarowywanie jej pracowników błotem to niegodziwość.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

lol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

vonReuffen, Ty to chyba z choinki spadłeś :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: darmozjady z teatru lalek

Z kaktusa :)
Uważasz że mam za duże wymagania wobec teatru lalek?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org