wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Młodzież Wszechpolska

Dzaiałają w Łomży, czasami ich widać. Co o nich myślice? Proszę piszcie szczerze!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

A co to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

nudzi Wam sie??
ciagle o Mlodziezy Wszechpolskiej(temat tabu na tym forum):P
hehe
co ta organizacja Wam zrobila??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Ale czym oni sie zajmuja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Przeprowadzają staruszki przez przejście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

niektórzy członkowie nieźle całują :)

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

zdejmują wystraszone koty z drzew

_____________________
Kefas

"Bo im tylko o to chodzi
Abyś sam sobie szkodził
Abyś sam nie mógł myśleć
Abyś sam nie mógł chodzić"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

AdamO niesłyszałęś o MW ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

[http]www.lomza.wszechpolacy.pl[/http]


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

www.lomza.wszechpolacy.pl


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Degreg url a nie http :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

www.podlasie.mw.org.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

chkdsk -a



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

AdamO
chcesz sie dowiedziec czym sie MW zajmuje to przyjdz na spotkanie o 17 00 w kazdy piatek na ul. Sienkiewicza2
zapraszam kazdego zainteresowanego:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Ptysiu naucz sie wkońcu pisać, forum to nie brudnopis ;) a MW jak najbardziej popieram :) i pozdrowionka dla nich !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Eeee, jak oni tylko te staruszki... To chyba nie przyjde...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Druga opcja podryw na NARODOWCA:D... nie wiem czy zgodnie z tematem poprzednie zdanie ale troche Hip Hopu słuchałem zanim na forum wszedłem nom i tak mnie jakoś wzieło:) Paczki dla PO to MY, Książki na Kresy to MY, wolontariat to MY, Centrum Adopcji (www.centrumadopcji.za.pl) to MY (pomagamy im), Biblioteka to MY, darmowe korepetycje to MY, pomoc dla Muzeum Militariów to MY, survival to MY (w fazie obecnej tylko strzelanie bo zimno jeszcze, potem będą wypady ), inscenizacja bitew w naszym rejonie to MY. WSZECHPOLACY TO MY... wiecej naszych inicjatyw poznasz jak przyjdziesz na spotkanie. pozdro a Wszechpolakom dzieki za dzisiejszą ciężką prace...


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Degreg
nie ma za co:P
hehe
MW to MY:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

WSZECHPOLACY TO j e bane svcierwa !!!!!!!!!!! j e b e ni rasisci z giertychem mułem na czele !!! takie organizacje zaraz po wykryciu powinny byc zaraz skasowane !!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

cycq
jaki Ty odwazny jestes.
pfffffffff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

no jak Ty tak sadzisz to chyba masz swoj swiat albo kilka
hehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

cycku ma swoje złe myślenie, nie wie co jest prawdą, a co kłamstwem i pisze co mu sie tylko podoba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

kitek
racja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

cycq chyba cie rodzice bili w dzieciństwie a do szkoły miałes pod górkę, ja czytałem gdzieś że zły dotyk boli przez całe zycie ale troszke więcej optymizmu życiowego i tolerancji:D bo czytając Twój post to chyba jej brak nam zarzucasz... a patrze, że ty to dopiero rasisto-nazisto- komunista!


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

degreg. - dzieki za chipsy:D <<klub samotnych serc rulezz>>:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

hehehe :D
jedno jest pewne mw potrafi rozbawic :D
czy cos wiecej ?
by ocenic moim zdaniem trzeba poznac ich blizej; i nietylko ogolny zarys ale i dzialaczy :) czesto i gesto zapraszaja na swoje spotkania :D
osobiscie uwazam ze mnie by nieprzyjeli
heheh :D
ale mozesz Piotrze Ci sie uda :)
pozdrawiam

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Ja wiem tylko, że przyznanie się do swojego dzieła sprzecznego z ideologią MW grozi utratą życia i zdrowia, z reguły.

Wystarczy poszukać w Internecie historii podobnych…

A w Łomży siakoś ich nie widziałem, może oprócz plakatów przed przystąpieniem Polski do UE.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

degreg:
Jaką inscenizajcę bitwy w regionie zorganizowała MW? Ciekawi mnie to zagadnienie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

to te łyse dzieci we flekach ze sfastykami ? fajnie... poprostu super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

kwiecień lub maj Wizna, wakacje Nowogród (takie obecne plany)o te bitwy chodzi, w tamtym roku czesc naszych dzialaczy pomagala podczas wrzesniowej inscenizacji... ulus a po co ci MW jak ty i tak wyjezdzasz??

pozdrawiam


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Slash forever wild
dobre...hehe
jak nas wszystkich rozsmieszyles...hehe
jak u nas lysego znajdziesz to the best jestes...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

<B>Slash forever wild</B> łysych to na meczach znajdziesz, jeszcze z pałami Cibeie pogonią !! hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

ladnie sie rozpaisali forowicze :) bardzo ladnie :D
co do degrega ; nieciesz sie tak :D
bo i tak wroce :D robie sobie male wakacje :) a potem znow polsZA :)
nieladnie tak wypytywac o plany obcych ci ludzi mama nie uczyla ze ciekawosc to pierwszy stopien do piekla ??

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

ulus sama mi to powiedzialas:D sama prosto w oczy:D tak to jest gdy sie nie wie z kim się rozmawia:D o szczegolach naszej rozmowy na forum nie bede pisal... to chyba ze 2 tygodnie temu było:D

pozdrawiam.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

ALE ZABILES MI KLINA :) niemam pojecia :) myslalam ze wiem z kim ale jakos inaczej chyba wyszlo albo sobie zartujesz :D pozdro

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

no to sobie pomysl:D ja nie zartuje... widzialem cie slyszalem twoj glos i usmiechnelas sie do mnie jak ze mna rozmawialas;p

no ale dobrze ze nie rozmawialismy o polityce bo patrzac na ciebie mamy jest rozbiezne...


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

degreg: nie bajeruj nam ulus-ki :D, a tak wogole to jak tam piesek? degreg

a ten pan co wyzej pisze o flekach, swastykach to chyba z glupim sie na lby pozamienial. podobnie jak wszyscy tolerancyjni, rowni, przeciwnicy roznic i im podobni.
przyklejacie do nas etykiete faszyzmu, rasizmu, nazizmu, cenzorow, a sami zachowujecie sie gorzej, co gorsze nie umiecie normalnie sie wypowiedziec tyle same seki sadzic umiecie. wrzuccie na luzz i proponowalbym przy jechaniu po MW , wyjac raczke spod biurka :D

ciekaw jestem czy bycie lysym jest zle? co maja na to powiedziec rzesze ludzi lysych, ktorzy sa lysi bo to nie zalezy od nich?
i czy to jak kto jest ubrany pozwala komukolwiek na ocenianie go przez innych na podstawie wygladu?

DRODZY PAŃSTWO, TROCHE SZACUNKU WOBEC SIEBIE ,A CO NAJWAŻNIEJSZE TOLERANCJI ;P

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

wow
a to Grzesie sie zmowily i szokuja mnie dzis bardzo pozytywnie
:D oczywiscie dumam co to za rozmowa byla
i oczywiscie popieram tolerancje :)
pozdro :)
ps . barok ma sie wspaniale wlasnie rozrywa pana zdechlaka ( pluszowego kangurka ) :D

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

www.lomza.wszechpolacy.pl


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska


www.lomza.wszechpolacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

hmm to już macie długie włosy? ah jak ten świat szybko się zmienia :)

Jack Daniels rulezzzzzzz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

degreg:
tak się składa, że jestem członkiem GRH "SGO Narew" która to zrobiła rekonstrukcję bitwy o Nowogród i nic mi nie wiadomo o pomocy ze strony MW na owej imprezie. O rekonstrukcji w kwietniu bądź maju też mi nic nie wiadomo, mimo iż spotykam się z kolegami z GRH niemalże codziennie. Najblizszy termin rekonstrukcji jakiejś bitwy to 10 września. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

sura: zdziwilbys sie ze w rekonstrukcji bitwy we wrzesniu pomagali rowniez czlonkowie MW :) , a jednak...

Slash forever wild: masz racyje sraj na blendy, pszeciez i tak karzdy wie o co hodzi

degreg: "nie chwal dnia przed zachodem slonca"

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Więc co oni, ci członkowie znaczy się, tam pomagali?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

m.in. w obstawie... ,a na koniec dobry obiadzik w szkole byl :D.
ale to juz nie na forum temacik

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Nie pozostaje mi nic innego jak mieć nadzieję, że w tym roku też pomożecie.
A może któryś postarałby się trochę i skompletował polskie umundurowanie? Czy wolicie opcję LSSAH?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Reakcja spodziewana:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

sura
o co chodzi??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

no coz :) wiekszosc spodziewala by sie tego; brak odpowiedzi to najlepsza odpowiedz :D
hehe mw heheh
co do umundurowania to co dokladnie potrzebujecie bo nieznam imprezy a moze bede mogla pomoc :)

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

sura
jakbym wiedzial skad to oczywiscie bym zalatwil:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

My nie potrzebujemy nic z umundurowania (GRH). Proponowałem chłopakom z MW aby się postarali i pokazali, że faktycznie zależy im na podtrzymaniu tradycji, dawaniu żywych lekcji historii. A tu masz.... starym lewakom bardziej na tym zależy niż prawej MW.

ulus
Jakbys chciała pomóc to:
-czy masz dostęp do sukna?
-czy znasz krawca z "polotem" co uszyłby repliki mundurów i oporządzenia?
-czy znasz rzeźbiarza (stolarza?) co wykonałby drewniane repliki elementów uzbrojenia?
- http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=212226#220917 zdjęcia z imprezy

pozdrawiam
sura

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

sura
sie nie martw na zapas;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

sura: nie sadzisz, ze ludzie maja tez inne zajecia niz siedzenie 24h przy komputerze? :|
jezeli jakas impreza bedzie organizowana, mamy swoj kontakt jesli chodzi o organizacje i bedziemy dzialac, a internet, a zwlaszcza forum nie jest miejscem do ugadywania sie w takich sprawach, tylko sluzy niepotrzebnemu napinaniu sie.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Nadal nie otrzymałem odpowiedzi na pytanie;)
Chcecie się przebierać w przedwojenne mundury?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

UWAGA UWAGA MW = ROMAN G. SŁYNNY KOSZYKASZ Z LPR. 0 TWARZY BAWOŁA


BUHEHEHEHEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

a juz tez cos napisalem wyzej.
jesli bedzie cos organizowane to napewno z Toba o tym rozmawiac nei bedziemy ani nie chcemy wstepowac do jakiejkolwiek innej organizacji niz do tej co nalezymy.

loko: zabłysnąłeś, aż mnie oślepiło :|

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

PROSTAKU TU NIE CHODZIŁO O BŁYSKANIE TYLKO O TYCH POPAPRANCÓW Z LPR - U. MŁODZIEŻ WSZECHPOLSKA BUHEHEHEHE ...ROMAN KOCHAMY CIĘ- KLUB SENIORA ... BUHEHEHEHEHEHEHEHEEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Rozumiem, że MW organizuje jakąś rekonstrukcję.... przyjdę, popatrzę;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

jak bedziecie wiedzieli kiedy bedzie owa rekonstrukcja to napiszcie, tez przyjde i podziwiac będę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

kitek
a co lub kogo bedziesz podziwiac??
:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

sajan rodzinke rzecz jasna :D wezme reszte dzieci i wszyscy beda, tylko nie wiem czy tatus bedzie chcial zebym byla..... synus a Ty przy mamusi sie nie bedziesz krepowal? ;p jeszcze zobaczymy, narazie czekam na termin rekonstrukcji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

loko leczyc się tobie powinien lekarz rodzinny zalecić, bo nie umiesz swoich myśli wyrażać, widzę że to MW masz negatywny stosunek, ale twojego bełkotu niestety nie rozumiem.

Co do rekonstrukcji to zapewne się spotkamy:D tylko, że my na czołach nie mamy wypisane MW i z transparentami też tam nie chodzimy dlatego, dziwne Tobie może się wydawać, że MY w takich rzeczach uczestniczymy, co do maszerowania w mundurach to my bedziemy sie chyba bardziejw inny sposób ujawniali :D raczej bezposredniego udziału nie będziemy brali, ale zobaczymy co nam organizator za rolę przydzieli:D

a wiesz Sura że o Dolinie Narwi bedzie film kręcony?? w końcu znalazły się pieniądze. Rok temu nie chcieli dać teraz państwo dofinansuje to przedsięwzięcie:D może będzie to jakaś promocja naszego regionu no i fortyfikacji:D


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzież Wszechpolska

Autor: Pontifex Mal (---.introlan.pl)
Data: 23-03-06 16:02

a juz tez cos napisalem wyzej.
jesli bedzie cos organizowane to napewno z Toba o tym rozmawiac


czy ja napisalem, ze MW bedzie cos organizowac? ajjj czytanie ze zrozumieniem sie klania :).
Przeczytaj wszystkie moje wypowiedzi, gdzie pisalem o rekonstrukcjach to moze zrozumiesz co mialem na mysli piszac o organizacji, bedziemy pomagali przy organizacji, a w jakim sensie to mozna rozumiec to juz sie kazdy dowie przy okazji najblizszej imprezy...

loko: ja jestem prostakiem? twoje wypowiedzi sa typowo az zbyt prostackie bys byl godzien mej polemiki z toba, co sie rowna strata czasu, krotko nazywajac twoja osobe chamem koncze pisanie postu :)

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org