środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Śledziowo się rządzi !

Przepraszam, jeśli kogoś uraziłem stwierdzeniem "śledziowo", ale wkurza mnie to, że się strasznią rządzą i bawią kosztem innych miast, np. Łomżą. Kasy na stadion nie dali, bo stwierdzili, że trzeba u siebie porządki porobić, teraz redukują jakieś miejsca pracy, żeby swoich poobsadzać. I jak tu się nie wkur*** Gdzie podziała się sprawiedliwość???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

Jak to? Przecież jesteśmy wolnym, sprawiedliwym i suwerennym państwem- tak uczą dzieci w szkole. Kłamią?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

silniejszy dyktuje warunki zawsze tak jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

hehe nie ma co w śledziowie kibice też płaczą ,że nie mają kasy na stadion:P i o dziwo za przykład stawiają własnie Łomżę:D:D:D

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

Stadion to przeszłośc :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

za stadion trzeba rozliczać tylko aktualnie rządzących naszym miastem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

Juz niedlugo beda wybory samorzadowe, trzeba bedzie w tym dniu pamietac nazwiska osob, ktore rzadza w naszym miesciea beda startowac ponownie.
Ogolnie ciekaw jestem kampanii jaka bedzie prowadzona w Łomży, ciekawe co dzisiejsi wlodarze beda pieprzyc za farmazony, pewnie kazdy bedzie chcial stadion budowac :|

a co sie tyczy stadionu, jesli mielibysmy wejsc do II ligi to i tak nie zdazymy przeprowadzic modernizacji. Zeby uzyskac licencje proponowalbym przeprowadzic pewne poprawki na stadionie,zeby spelnialo wymogi na lige.
i tutaj odsylam do wypowiedzi z innego forum na temat stadionu -> http://www.lks.4lomza.pl/forum/viewtopic.php?t=461

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

śledziowo to syf
polityka to syf
znajdzmy politykow bez przeszłości
wybierzmy ich
dajmy wielkiego kopa w wielka tłustą dupę
wszystkim tym co do tej pory rzadzili łomża i sprzedali jej interesy za garść srebrników
wybierzmy ludzi dla których łomża liczy sie najbardziej a nie kolesie ze śledziowa i uklady z nimi
pokażmy dupę do pocałunku tej bandzie kolesi
:-D
ale propaganda walnełem
nie wiem co mnie napadło
nie przepraszam
normalnie taki nie jestem:-P

daniel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

Śledziowo to jedno, a nasz władza drugie. Te pierwsze uważam za główne zło, zaś naszych uważam ... za trochę mniejsze zło :) I co z tego, że obiecują, że nie pozwolą na takie ruchy, jakie wykonuje śledziowo? To tylko puste gadanie. Z resztą, przyzwyczaiłem się, że w tym kraju tylko gadają, a mało kiedy coś robią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

Proponuje dalej wybierac tych samych radnych, co siedza od lat, a napewno sie poprawi (im)!
Puki co się eścigaja w zakazach z władzami woj.:
markety - nasi radni
trasa Augustów dla tirów - władze woj.

Temid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Śledziowo się rządzi !

Towarzystwo Wzajemnej Adoracji na pewno nie da się łatwo wygryźć z ratusza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org