czwartek, 09 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
No i Jula sukces !!!!!

no jeszcze niedawno wszyscy a przynajmniej więszośc opluwali mnie za to co napisałem i co radziłem Pani Juli. Dzisiaj jak macie trochę honoru to radze wam to zlizać.

Pani Julo mówię skromnie i dziękuję ,że mimo wszytko skłoniła się Pani do moich uwag i dała szansę innym. Skutem natychmiastowy. Prosze aby dopuściła do śpiewania Dawida Litwińskiego to jest ukryta bomba !!!!!! O zajebistej sile rażenia tylko trzeba mu dobrac dobrą piosenkę.


Pozdrawiam trzymam kciuki i głosuje na Panią

A jeszcze jedno czy można zrobic coś z tą straszna stylizacją młodych ludzi. utapirowali te dziewczyny ba stare pudernice a z facetów zrobili stare miotły. Ta stylizacja jest potworna odbiera im naturalnośc i młodzieńczy wdzięk . Nie wiem gdzie ludzie ktorzy nad tym pracują mają oczy chyba w dupie.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

tam po tym programie lata jakiś szalony fryzjer który tak wszystkich tapirnie czochra nawet Wegorzewską w dzisiejszym programie przeczochrał.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

dopingowałam JULI zawsze i tak jak w poprzedniej wypowiedzi na forum mówię wypromujcie się w jednej dziesiątej tak jak Ona bez kasy i poparcia ,a będziecie Wielcy. TO do tych mądrali co ja opluwali ,powinniście Ją przeprosić na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Bardzo fajnie wykonana piosenka, z pomysłem. Mi się podobało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Brawo, było naprawdę pięknie!
Gratulacje i trzymajcie tak dalej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

JULA NAPEWNO TO CZYTASZ I WIESZ CO???MASZ WYGRAĆ BITWE NA GŁOSY:)))

aa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Było fajnie podobało mi się , ale od razu sukces? czy Julia zajęła jakieś miejsce medalowe w głosowaniu publicznosci ? Nie! A na Węgorzewską i całą resztę ja bym uważał, bo jak za duzo chwalą to zaraz odpadną, czy nie było tak z Kozidrak?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!


Łomża rulez !! :-)

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Po pierwszym odcinku wydawało mi się, że mogą szybko odpaść, ale chyba fani Juli i Łomżyniacy razem wzięci złapali za telefony i dzięki temu nie odpadli w drugim, teraz było całkiem nieźle, zmiana wyszła na dobre :)

Tylko... ZMIEŃCIE FRYZJERA :P Bo to co się w tej drużynie wyprawia z włosami, to aż szkoda patrzeć ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

jula jest ok ale wy się nią tak podniecacie że jej źle robicie i przez was zrobicie z niej drugą MANDARYNĘ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Fantic milcz zamilknij anonymous/ie:)))))) Idz pod klatówe i za sugeruj żeby "to zlizać":)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Pod klatowe!!! Co za bydlo przynajmniej wiemy z kim mamy doczynienia. Prostak i gowniarz

UMIESZ LICZYC ??? LICZ NA SIEBIE !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Niby macie tutaj wszystky trochę racji, ale zluzujcie, nie trzeba się spinac od razu...

Szukasz nowych wrażeń? Sprawdźwibrator lelo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

PREMIERZE JAK ZYC ale nie noob i analfabeta:)))) camper scam:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Daj szanse Dawidowi Litwińskiemu to jest ukryta bomba talentu i energii

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: No i Jula sukces !!!!!

Przyznam szczerze po pierwszym odcinku nie byłam przekonana do tego zespołu, ale po przesłuchaniu piosenki "Skrzydlate ręce" w ich wykonaniu jestem zachwycona i bd im kibicować. Mam nadzieję że dojdą wysoko, a może nawet zmierzą się w finale. Życzę powodzenia ;)

chwilówka! Co to ma być!? Nie ma takiego bicia! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org