wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
dzisiejsza cenzura w mw

jestem zaszokowana.od pewnego czau obserwoje niebez zainteresowania dzialalnosc lomzynskiej mlodziezy wszechpolskiej, odwiedzam rowniez strone internetowa mw i ksiege gosci. na tej ostatniej wszelkie pytania sa jednak dosc skrupulatnie pomijane lub zbywane zdawkowymi odpowiedziami znacznie lepij maja sie rozmowy na poziomie 'budki z piwem' na temat alkocholu - widac wzbudzaja wieksze emocje w przedstawicielach mw. niezrazajac sie jesdnak brakem sesownych dyskusji i ciekawych tematow na stronie podjetych wczorajszego wieczoru przeczytalam kilka artykulow na ww stronie i postanowilam je rowniez skometowac. teks o feministkach na 2 dni po swiecie wszystkich kobiet zaszokowal mnie swoja trescia nieroznil sie niczym bowiem od zwyklych tekstow propagandowych uzywanych w minionych juz okresach politycznych i niezawieral zadnych faktow ani argumetow. byl to tekst z typu : zrobcie tak bo my wam tak mowimy a my zawsze mamy racje . takie przynajmiej odnioslam wrazenie po przeczytaniu tego tekstu. swoimi kometarzami nawiazalam do kometazy innych juz zamiejszczonych kometarzy na stronie i do tego wlasnie tekstu. dzis szukajac odpowiedzi na swoje uwagi zorientowalam sie ze zostaly wyciete a moj ip zostal zablokowany czyli niemoge juz kometowac na tej stronie
dlaczego ?

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Dlatego, że strona ta nie jest przeznaczona dla ludzi myślacych, mających własne poglądy.
Osoby odwiedzajacy tę strone potrzebują kogoś kto będzie myślał za nich, pokaże im kto jest winny za ich niepowodzenia i ogólniej problemy w kraju, Kogoś kto wyznaczy jasne reguły i przedstawi łątwy do zaakceptowania światopogląd.

Tam się nie zadaje niewygodnych pytań tam się słucha i potakuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

bojówkarze jakiejkolwiek byliby opcji są od zadym , a nie od myślenia strategicznego czy abstakcyjnego. Nie dziw się że wycieli... Czasem oglądam Co z tą Polską Tomasza Lisa. Wychodzą śmieszne sytuacje gdy chce prowadzący chce zapytać co publicznośc mysli w konkretnej sprawie, i jak ci młodzi "bojówkaże" odpowiadają to widać że nie słuchają innych, a powtarzają jakieś swoje teorie i tę samą uwagę mam zarówno do młodych z MV, ale i młodzi z PO czy SLD itd.. a to przyszłe elity polityczne ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

a co Wy sie tak Młodzieży Wszechpolskiej uczepiliscie??to co robi Młodzież Wszechpolska to ich sprawa, a nie Wasza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

skoro robi (mw) strone ,prosi o kometarze i daje mozliwosc ich pisania to niech ich niecenzuruje i nieblokuje osob piszacych . jak nierozumiesz tematu to nierozwijaj go bo raczyj nietrafiles w rozwiazanie. po to jest wolnosc slowa by z niej kozystac niepowinno sie jej ograniczac tylko kometowac . jak widzisz niewycina sie twojego tekstu tylko dlatego ze odbiega on merytorycznie od naszego zdania !!!!

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

ulus:P
postaram sie przynajmniej w tej sprawie cos zrobic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Od komentowania są odpowiednie miejsca. Służy do tego forum a także system komentarzy pod każdym newsem. Jeśli ktoś wyraża swoje opinie w Księdze Gości to chyba nie rozumie jej przeznaczenia. Na stronie MW nie ma cenzury, mozna to zobaczyc na przykładzie KG, sa tam równiez i niecenzuralne komentarze, nie jest to stowarzyszenie samouwielbienia, chcesz krytykowac krytykuj ! Ale blokadę ip z tego co wiem dostałas za zaśmiecanie księgi. Na forum i w newsach możesz się normalnie wypowiadac. Chcesz podyskutować proszę forum i komentator działa i zaprasza, ale dział Księga gości służy do innych celów.

Problem techniczny mam nadzieje został wyjaśniony:D tematu piwa o piwie nie czytałem, jest tam aspekt wina, które kiedyś z Francji przywiozłem i na które moja koleżanka z Pomorza chce sie wprosić. Nom i takie to buty:P


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

nie ładnie nie ładnie. ja zdecydowanie nie lubię MW chociaż pojedyńczych członków gdy są sami bez kolegów da się przeżyć,naprzykład Degreg taki to generalnie normalny człowiek jest.

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Alehandra ja tez:Phehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

no tak.nie podoba mi się światopogląd MW ale przynajmniej ludzie jakąś idee mają,a to złe nie jest.

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

...a może ktoś podać adres tej stronki ?. Wiem że są google, ale podobno ....kto pyta nie błądzi.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

no to mi powiedz cos o tym swiatopogladzie MW.
chetnie poczytam:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Malachit
prosze bardzo
www.lomza.wszechpolacy.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

to sie do Degrega zgłoś on jest w MW to lepiej powie :)
no np: że lewica jest fe fe i feministki i homo też są fe fe a ojciec rydzyk i roman giertych ładni są,że nie należy prywatyzować zakładow w Polsce, a Dmowski wielkim człowiekiem był bo dzięki niemu mamy takie granice kraju jakie mamy,no to tyle co pamiętam.

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

alez oczywiscie ksiega gosci niejest miejscem na kometowanie ale kometarzy pod tekstem niema pod zadnym tekstem(niezdazylo mi sie widziec jaki kolwiek) i na stronie panowalo niepisane pozwolenie na wpisywanie sie na ksiedze odnosnie tego co nastronie jest, wiec pisalam :)
Cezura i inaczej tego nazwac niemozna z prostej przyczyny gdyz jedni mogo 'zasmiecac' a inni nie :) no i zostaje jeszcze sprawa czy poprawne / artykularne teksty powinny zostac nazwane smieciami a pisanie ich zasmiecaniem ??
niepisze tekstow typu mw jest beznadziejne i denne a teksty typu uwazam ze ideologie pokazane w tekscie z dnia......itd.

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Osoba zajmująca sie księga gości stara się, żeby był tam porzadek i tyle, nie trzeba jej winić. Wiem, ze mało jest komentowania pod newsami, ale to dlatego że większość spraw jest omawiana na forum ogólnym albo forum wewnętrznym dla czlonków mw, jednak zapewniam, iż jeśli zadasz jakiekolwiek pytanie w odpowiednim miejscu 100% uzyskasz na nie odpowiedź, lub też rozpoczniesz jakąś polemikę, ale nie wiń za blokadę ip na księdze Gości, bo ona raczej nie służy do prowadzenia poważnych rozmów.

Pozdrawiam


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Alechandra ma nieklamana racje a mi przypomniala mi sie lektura powiesci Witolda Gombrowicza pt Ferdydurke :)
i tekst : 'dlaczego Juliusz Slowacki wielkim poeta byl... gdzyz byl on wielkim poeta ' tak i mamy takie mw :)

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Ale oczywiście nie można uogólniać że wszyscy z MW we wszystkich kwestiach myślą tak samo.Np Degreg z tego co się orientuje to tylko niektóre działania o.Rydzyka popiera.
Myślę że są tam jakieś porządne osoby i jakieś podejrzane,ale nie ma się co oszukiwać,wszędzie tak jest,nawet w młodzieżówce mojej ukochanej PO są jeśli można tak powiedzieć i dobrzy i źli.

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

co chcecie piszcie o mnie o czlonkach mw o narodowcach, ale Dmowski jest autorytetem i nalezy sie mu szacunek, bo jakby nie było takiego męża stanu już chyba nie bedzie, bo zaden obecny polityk nawet mu do pięt nie urasta. Koniec i kropka na ten tamat.


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

kurde
pytanie:czemu sie tak czepiacie łomżyńskiego MW??co oni zlego zrobili??
ja widze same pozytywy zwiazane z ta organizacja
Alehandra:
lewica i feminstki sa naprawde feeee i bleee:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

ależ ja też uważam,że lewica i feminstki sa naprawde feeee i bleee,ale tak samo jak giertych kaczyńscy i rydzyk.
Polityka to pomyje w kryształowym wazonie.

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Alehandra
pytanie:
czy Giertycha, Rydzyka i innych trzeba tolerowac wtedy gdy jest sie czlonkiem MW??
moim zdaniem chyba nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

a jezeli Ty i inni tak sadzicie to moge Wam tylko powiedziec:
GRUBO SIE MYLICIE!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

no no to sie rozpisala ta ulus.
czyzby jakies problemy emocjonalne? niespelniona milosc?
dzisiaj wszystko mozliwe.


temat o MW byl na forum walkowany dziesiatki razy, zawsze zakladany byl, gdy komus jakas krzywda sie stala lub siedzial na gg i nikt nie chcial z nim na gg gadac to na forum napewno ktos odpisze na to co napisze.
"Starzy" Forumowicze juz sie nie wypowiadaja bo jak widac temat jest zalosny i osoba ktora go zalozyla musi byc w podobnym stanie.

piszesz dziewczyno, ze jest wolnosc slowa. za duzo ktos ci glupot naopowiadal, ze rzekomo w naszym kraju jest owa wolnosc.
boli cie, ze na KG strony MW jest cenzura? a mnie boli, ze sa ludzie tacy jak ty co sa idealistami, nie marzysz o czyms czego miec nie mozesz, myslisz tylko o tym co moze byc dobre dla ciebie, nie myslisz o rzeczach jakie sie dzieja wokolo ciebie.

i teraz pytanie:

jakim uczuciem darzysz swoj kraj? jakie wartosci maja dla ciebie znaczenie?
i kim ty jestes, zeby oceniac dzialalnosc organizacji o ktorej tak naprawde nie masz zielonego pojecia?

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

W tym wypadku trzeba sobie zadać podstawowe pytanie:

Czy Młodzież Wszechpolska musi uznawać zwierzchnictwo LPR, Romana Giertycha i całego tego Rydzykowego boys-bandu?

Nie możecie rozpocząć własnej działalności, pod własnym "szyldem"?

Nie uważacie, że opcja polityczna, pod jaką się podpisujecie budzi niepokój u wielu ludzi?

Osobiście popieram wiele akcji Młodzieży Wszechpolskiej (np. walka z szerzącym się pedalstwem), ale nigdy nie podpiszę się pod organizacją mającą pośredni lub bezpośredni związek z sektą moherowych beretów...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Pisalem juz w jakims innym temacie na temat LPR, MW i 'moherowych beretow'.
co ma piernik do wiatraka? dajcie spokoj z tym mieszaniem MW z 'moherowymi beretamy'. nie chce mi sie tego wszystkego tlumaczyc od nowa, kto chce ten znajdzie. tam jest wszystko wytlumaczona czesc dzialalnosci MW i opisana wspolpraca MW z LPR. a 'moherow' nie wrzucajcie do jednego wiadra z nami :|.

Pozdrawiam 14!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

aa jeszcze cos...
rownie dobrze mozna powiedziec dzis o PiS-ie, ktory niegdys uchodzil za partie centro-prawicowa, a to wlasnie PiS jest partia 'moherowa' (cokolwiek by to znaczylo). PiS, partia ktora nikt wczesniej by nie podejrzewal o kontakty z RM, dzis wszystko wychodzi na jaw.
Tak wiec w kazdej opcji politycznej znajdziecie tzw. mohera.

osobiscie dla mnie wielkim szokiem byla wiesc o poparciu RM dla PiS,
i gdyby nie media o. Rydzyka , PiS by nie wygral wyborow nie mieliby szans
by wygrac z PO. -.... temat na dluzsza mete.

MrS: zdziwil bys sie jak jest w MW, zalamalby sie Twoj stereotyp czlonka MW
jako sympatyka RM i calego 'moheru', hehe.
Nie osadzaj lomzynskiego MW na podstawie MW z innych miast Polski.

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Nie nie musi tolerować Kaczyńskich i Rydzyka ale jest młodzieżówką LRP przewodniczącym LPR jest Roman Giertych więc w pewnym sensie jest ich podwładnym więc pewien szacunek napewno do tego człowieka mają.

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Alehandra: ktos kto nie ma pojecia o MW, czytajac Twoje wpisy moze przez przypadek wziasc je do siebie, a to co piszesz jest z deczka przesadzone.
Otoz MW nie jest mlodziezowka LPRu, zadaj se pytanie: Co powstalo pierwsze? LPR czy MW? raczej powoli LPR staje sie partia MW (hihi).
Szacunek do Romana Giertycha w naszej organizacji byl, jest i bedzie, dzieki niemu MW znowu istnieje. i tu naprawde wymieniac mozna by wiele, ale naprawde, czlowiek ten zasluguje na wielki szacunek...

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

kolejny raz przywołujecie się do historycznych Wszechpolaków... trochę szacunku dla tych ludzi...

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

My się na nich nie powołujemy, my jestesmy ich cześcią, która była związana z wymianą pokoleń. MW istnieje od 1922 podczas komuny istniała nielegalnie, dopiero w 1989 znów zalegalizowała swoja działalność. Na spotkaniu reaktywacyjnym byli równiez ci Wszechpolacy, którzy przeżyli II WŚ i okupację komunistów, wyciągając wnioski z powyżej oczywistym jest, że jest to ta sama organizacja.

Alehandra :"trochę szacunku dla tych ludzi..."

Jeśli ktos twardo twierdzi, że Dmowski był komunista, to chyba ma zerowe pojęcie o Ruchu Narodowym. Nie ucz szacunku innych, jeśli Twój Światopogląd na Stonnictwa Narodowe jest z pryzmatu Gazety Wybiórczej i pana Michnika, którego dziadek jako działacz bojówek PPSu z zimną krwią mordował robotników, którzy nie chcieli strajkować w 20leciu Miedzywojennym pod szczytnymi hasłami socjalizmu :/ Co do twojej ukochanej PO to mi sie zdaje ze oni byli juz u wladzy i jakos nic madrego nie zrobili, a nagle znalezli panaceum na wszystko.....


...:::A gdy odejdę,

gdy kiedyś zamknę oczy swe...

Zawsze, z Tobą będe...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

no wlasnie:]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

Ej Degreg pan Michnik ma być szykanowany za to że jego dziadek kogoś tam zabijał? mój pradziadek był w AK a jakoś mnie nikt nie chwali za to co on robił :p

....Uwiodła mnie przepaść jednego spojrzenia....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw


Degreg -Piłsudski tez był członkiem PPS i to tzw Frakcji Rewolucynej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

do pontifex mal
przepraszam ze tak pozno odpisuje gdyz bylam wyjatkowo zajeta dziejszego dnia :) moze to i lepij dowatrosciujesz sie ze tak dlugo myslalam co by ci tu odpisac
no wiec moje prywatne problemy to moja sprawa
to czy moj stan jest zalosny rowniez -ja bym go tak nieosadzila
dla mnie i w moich oczach zalosnym jest ten kto kopie lezacego bezbronego czlowieka i to nie w przenosni a w doslownym tego okreslenia znaczeniu :(
mowisz ze jestem idealistka ? ty rowniez jestes taki sam walczysz o swoje ideje i idealy i gwarantuje ze sie nieziszcza :) niekazdy chce by ktos decydowal o jego zdaniu i losie :)
o mw niestety mam jakies pojecie :( i ogolnie o mlodziezowka rowniez chcialabym zmienic te opinie i osad na ten temat,ale o tym przy okazji
zastanawiam sie tylko czym by sie stala polska bez polakow? a niezobaczysz ich jestli postawisz przed nimi 1osobe i podpozatkujesz ich jej. mamy taki sliczny kraj o wspanialej historji z przepieknymi tradycjami wsrod ktorych nalezy uwydatnic tolerancje :)

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

kazik: Piłsudski nalezal do wolnomularzy, a wiec przykladem do nasladowania dla nas nie jest.

ulus: nie wiem, ale chyba pani juz podziekujemy :|. bierzesz wyssane z palca pojecia i piszesz tak jakbys miala pojecie o mlodziezowkach, a tym bardziej o MW, otoz powiem ci to jeszcze raz: NIE MASZ ZIELONEGO POJECIA.
to co jest w prasie to mozesz tym se pupe podetrzec, a to co przeczytalas na stronie MW czy to lomzynskiej czy ogolnopolskiej to jest tylko czastka informacyjna by zachecic do przyjscia na spotkania i poznania dokladnie organizacji, jakie cele stawia przed soba.
Oceniasz cala organizacje przez to, ze przeczytalas lub uslyszalas jak gdzies w kraju Wszechpolacy zrobili cos niestosownego, ale czy mozna oceniac cala organizacje przez wystepek jednostki?
W takim razie jesli rumunka bedzie zebrala pod katedra to mam potem mowic wszystkim, ze wszyscy rumuni to biedacy i zebracy?
Dlatego kazdego kolo MW w Polsce ma wlasna strone by informowac o swojej dzialanosci i pokazuje na niej swoj poglad na roznego rodzaju sprawy, a w kazdym kole w kraju czlonkowie maja inny program dzialania, niosacy pomoc dla spoleczenstwa (tu: Łomża), ale taki by nie odbiegal od naszych wartosci i naprawde mial sluzyc dobru mieszkancow zamiast im szkodzic.

Pozdrawiam 14!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

czytam juz 2 raz twoja wypowiedz i oceniam ja jaka nieadekwatna do wczesniejszych
zgadzam sie tylko z tym ze nienalezy uogolniac swoich ocen
oceniam ugrupowanie mw jako jednostki laczacej jej czlonkow wpewnych dzialaniach i pogladach co jest jak najbardziej pozytywne i potrzebne
ocena jednostki zalosnej w moich oczach tyczyla sie do ciebie i byla niewybredna odpowiedzia na twoja ocene mnie :)
pozdrawiam
mysle ze temat sie skaczyl ...

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

ulus
a Ty jakis uraz masz do Pontifex Mal??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

sajan: jak nie jak TAK ? :D:D:D
no coz ulus, przeciez oczywiste bylo, ze i tak nic z tego nie bedzie, a ty jednak dalej mi trulas. przykro mi, ale tak juz musi byc. powodzenia z facetem ' z za jeziora' ;)
i nie mow, ze jestem zalosny, bo to ty tak wlasnie sie zachowywalas przez ostatnie tygodnie :]

Pozdrawiam 14!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

swietnie ciesze sie bardzo ze tak to odebrales no coz czy to majakiekolwiek znaczenie ?dla mnie niemialo i niema :) zawsze byles taki ,jestes zalosny niezmieni tego nic ,nawet ladnie nieumiesz zakonczyc hehe :)duze pozdro dla nielicznych :) skacz juz niema sesu pisac glupot :)

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

i tak nic niezmaze mi widoku pijanego czlowieka do ktorego podchdza 2j mlodzi pelni vigoru i wiary w siebie ludzie, pytaja lezacego na trawie pijaka o piniadze (by samemu tez sie upic -tania wodka produkcji domowej jednego z sasiadow), ten lezacy ostatkiem swiadomosci odpowiada ze niema tych piniedzy i ci mlodzi kopiacay go gdzie sie da i idacy dalej gloszac swoje niezachwiane idee, kogo chcesz sprowadzic na ziemie mnie czy siebie ? mysl o tym co piszesz niejest ci bynajmiej przykro, jestes zadowolony i dumny z siebie. daj juz spokoj szkoda slow by opisac cie !!! starczy i juz nawet niepiszesz w sprawie tematu a w sprawie pseudo osobistej heh lol koniec

ks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: dzisiejsza cenzura w mw

ja niczego nie skonczylem wiec nie wiem o co ci chodzi.
nie masz gdzie sie zalic to tutaj musisz? dziewczyno, na forum nie zalatwisz spraw sercowych, a jesli jest ci az tak ciezko idz do psychiatry (juz ci kiedys to mowilem :] ).
boli cie cos..., jestes chora :|
a klamstwa zachowaj dla siebie.

masz problem do mnie to pisz mi na gg lub na kom., a nie na forum zatruwasz powietrze

Pozdrawiam 14!

...Kiedy stałeś z nami, walczyłeś ramie w ramię - idea Wielkiej Polski Twym celem stała się...!


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org