sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

Szpital wygrał w sądzie z NFZ-etem
Grajewski szpital wygrał przed sądem 930 tysięcy złotych za świadczenia ponadlimitowe wykonywane w 2009 roku. Pieniądze ma mu wypłacić białostocki oddział Narodowego Funduszu Zdrowia. Wyrok w tej sprawie wydał dzisiaj Sąd Apelacyjny w Białymstoku podnosząc niemal trzykrotnie kwotę zasądzoną przez sąd pierwszej instancji. Wyrok jest już prawomocny.


no zesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EUREKA!!!!!!!!!!!!!!!!! to co sie nalezy szpitalowi jak psu buda!!!!!!!!!!!! czy o kazdy grosz , kazdy szpital ma isc do sadu!!!???????????? a gdzie jest rok 2010 ,2011 ,2012???? kolejne sprawy??!@

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

No i co z tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

rzepicha co się dziwisz żyjesz w kraju w którym URZĘDNIK boi się podjąć samodzielnej decyzji spróbuj dostać rentę chorobową z ZUS to jedynie przez sąd można bo innej możliwości NIE MA.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

a jak myślisz z czyjej kieszeni pójdą te pieniądze

sport to zdrowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

spokojnie w grudniu koniec swiata

Jestem Polakiem więc mam obowiązki polskie
" Wnuk gestapowca z wnukiem UBowca krzyczą faszysta na wnuka AKowca"
"Tyle, tylko tyle i aż tyle" A. Macierewicz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

moze !!!!!!!!!! ale cos nie wierze adamos!!!!!!!!!!!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

Orany_Julek-----------o rany , zacznij sie uczyc i odrozniac albo nie zabieraj glosu!

nawet jeśli będziemy krzyczeć, głupiec nic nie zrozumie
Katon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja już swoją edukację zakończyłem i to dawno. Życzę ci, żebyś mogła się pochwalić podobnym wykształceniem! A wracając do tematu, to denerwują mnie te twoje niekończące się wykrzykniki! Masz jakieś problemy ze słuchem, że w każdym temacie się tak wydzierasz?
Poza tym co to za nic nie mówiący temat: "Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!".
WEZWIJ POGOTOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja już swoją edukację zakończyłem i to dawno. Życzę ci, żebyś mogła się pochwalić podobnym wykształceniem! A wracając do tematu, to denerwują mnie te twoje niekończące się wykrzykniki! Masz jakieś problemy ze słuchem, że w każdym temacie się tak wydzierasz?
Poza tym co to za nic nie mówiący temat: "Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!". WEZWIJ POGOTOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

dziwicie się jak Państwo jest rozkradane to skąd szpital ma brać pieniądze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zaraz krew mnie zaleje!!!!!!!!!!!!!!!!

za czasów kaczora nie było zawaliście.... ale zobaczcie za jego czasów było wojsko, urzędów więcej, szpitale miały kasę i chorych było w uj więcej i jakoś to było tusk teraz praktycznie wszystkie urzędy chce likwidować wojsko poszło już dawno (a ile kasy zaoszczędza Polska na wojsku?) to co się dzieje jest nie realne... 'jak kraść to miliony' ale żeby aż tak ? aż dziwne, że w warszawie nie znajdzie się jakiś brejwik czy jak mu tam i nie złapie tuska za ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org