sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
romanse

Bardzo intrygujesz mnie zauroczony....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Zauroczony uwodzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

a znasz go? powiedz kilka słow o nim jeżeli tak :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Ja go znam,jest muzykiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

kocha sie w kazdej tutaj z forum nie widzac jej . MASAKRA ...........................

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

hmmm...
klasyka? czy typ ESKA?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

czyli mam szanse? <jupi>
wkońcu nie szata zdobi człowieka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

METAL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

On dłużej stroi instrument niż na nim gra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

i długie włosy??
tacy faceci wogóle istnieją:(?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Dłudie włosy to on miał 40 lat temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

****... niefajnym jest przeistoczanie rzeczy nie prawdziwych. Może on akurat gra i potrafi grać? oczywiście jeżeli to jest prawda. Nie omieszkam powiedzieć ,że w ten czas nie pogardziła bym :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Chyba pod pachami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Teraz to na niego młynarz zaczynają wołać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

To ile on ma lat?
Zauroczony ile lat :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Do komunii . to chyba 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

hehe Szkoda ,że nie marynarz, bo mówi się ,że dobry marynarz i czerwone morze przepłynie :)
Szczerze .. ile on ma lat?
mam nadzieje ,że nie jest taki sam jak chłopaki z mojej "POLIBUDY"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

_maly_ ile on moze miec?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

@chodź_tu_mała żartujesz sobie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

No ile on może mieć lat jak siedzi na workach i bawi się sznurkiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

cos chyba w wieku Twojej Mariolki co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

ale dzisiaj cisza cos chyba go nie ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Mariolka jest ok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

pod pachami? Jeżeli to prawda to nie prawdą jest wiek ,który podałeś :)
Bierzmy wszystko na logikę :) Jeżeli włosy pod pachami są ... na głowie też muszą, a jeżeli na głowię są to pozostaje marzyć ,że są gęste i długie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

niekoniecznie na glowie musza byc, jezeli tez sa pod pachami . moze ma za malo meskosci w sobie . wtedy i tylko wtedy, jezeli to sie stanie to juz sam nie wiem co chcialem napisac hahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

chciałeś napisać, że jeżeli są pod pachami to na klacie , nosie i uszach też? :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

no chociażby to tez, ma to wiele wspolnego kolezanko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Mój dziadek też ma pod pachami.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

i moja babcia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

A ja jesze nie mam ,ale to kwestia 3 lat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

jedz dużo witamin !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Póki co pije mleko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

wiesz co dobre =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Potem zmienie sobie nick

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Jest zauroczony tylko zajety:) czytam co wy tu piszecie:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

kowboj z dzikiego zachodu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

widzialem ostatnio w boracie zauroczony po Łomży latał =)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

lolsss po co taki temat zakładalas i akurat o mnie?:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

ciekawa ciekawostka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Pewnie chce Cię wylansować na znanego celebrytę takiego jak Gryczanki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Grycanki* hahahahaha pewnie tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Chodz_tu_mala co Ty za glupoty pie....sz:) Łukaszku chyba nie masz co robic:) piszesz takie głupoty ze az sie czytac nie chce ani składu ani sensu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

haha zazdrosc:D spoko _maly_ jakos sie nie odzywal a tu nagle zazdrosc go opetala ze to nie o niego:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

bo ja jeszcze za mały jestem na lovelasa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Ty mały to pilnuj Mariolki ,a w lovelasa to niech się bawią inni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

lolsss jesli CIe to interesuje mam 21 lat:) i nie mam zadnych dlugich włosow:) a grac umiem na nrewach:D he Nic wiecej tutaj nie powiem za duzo oszolomow i debili:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Omania Omania:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

ciekawy wątek ... xD
zauroczony, a skąd taki nick??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony :)
Nie błysnąłeś na tym forum ani inteligencją ani dowcipem więc nie nazywaj nikogo debilami i oszołomami bo sam jesteś najwiekszymm .
To tyle z mojej strony do ciebie.:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Ale sobie docinacie...czy wiekszosc rozmow musi sie tak kończyc...

Najlepsze stoły do ping-ponga !


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

maruda widze ze objely CIe moje słowa co do debili i oszolomow:) Jesli poczules ze to do CIebie to widocznie jestes jednym z nich:)

A co do inteligencji to ja nie musze nia blyszczec i pokazywac jaki ja jestem inteligetny:)bo taka osoba wcale nie jest... A Ty maruda siedzisz na tym forum w kazdym temacie piszesz głupoty ktore w wiekszosci nie maja nic wspólnego z tematem... zasmiecasz tylko forum:) elaaa ma racje w kazdym temacie zawsze to samo własnie przez takich jak maruda, maly i jeszcze kilku takich pajacow, ktorym sprawia frajde pisanie głupot nie zwiazanych z tematem:)
Nie widzialem tutaj jeszcze tematu w ktorym dowiedzilaby sie ktos czegos konkretnego:)

maruda Ty jestes dzieckiem czy facetem bo wiesz ten obrazek smerfa to zalosny jest jesli jestes facetem...a jesli dzieckiem to wspólczuje:) pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony:)

Mam czas to siedzę :)

A ty możesz mi jedynie tego pozazdrościc :)

Dziecko czy facet?

zgaduj zgadula . kilka dni temu pisałes że znasz wszystkich :)

co do twojej inteligencji to się nie wypowiem bo to widać ,słychac i czuc :)

Co do nicku też nie bo wiadomo że: wieśniacki cwaniacki :)

A co do wypowiedzi moich i małego to :

Jak mądre pytania zadajecie , tak mądre odpowiedzi otrzymujecie :)

Zresztą uważam że i tak na bardzo wysokim poziomie udzielamy odpowiedzi na pytania które sa dnem i wodorostami :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

elaaa zgadzam sie z Toba nie ma postu bez docinek i glupich tekstów.... Czasami az brakuje słow..... ajjj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Maruda, dno i wodorosty mówisz??
To może Ty daj jakiś temat, który Twoim zdaniem bedzie dobry i na wysokim poziomie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Wysoki poziom rozmowy jest rzeczą względna moja droga:)
Dla jednych wysokim poziomem rozmowy jest plotkowanie o sąsiadach , dla innych rozmowa o zakupach , dla jeszcze innych pierniczenie kacabołów o przepisach kuchennych , obiadkach i który kebab lepszy :)

A dla niewielkiej grupy, rozmowy na tematy naukowe :)
Który poziom rozmowy wybierasz??

Tylko proszę cie nie o kosmetykach , zakładach fryzjerskich, tudzież zakupach w jednej z okolicznych galerii:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Zdaję się na Ciebie. Wybierz sam. Porozmawiamy na temat, który odpowiada Tobie. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

O wyższości Świąt Wielkanocnych nad Świętami Bożego Narodzenia może by?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Czemu nie??
Bardzo dobry temat.
To oczywiste ze święta Wielkanocne są ważniejsze, mimo ze obchodzi sie je z mniejszym rozmachem niz świeta Bozego Narodzenia...
Ale w końcu Pan Jezus umarł za nasze grzechy i zmartwychwstał, by nas zbawic; wiec my powinnismy cieszyc sie ze zmartwychwstania Pana i możliwości bycia zbawionym, nawet bardziej niz cieszymy sie z tego ze Pan sie narodził...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

I tu jesteś w błędzie :)
Święta Wielkanocne zawsze następują po Bożym Narodzeniu :)
Czyż to nie jest zastanawiąjące dlaczego?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Zalezy jak na to patrzysz...
To ze najpierw trzeba sie urodzic zeby cos osiagnąc jest oczywiste, ale i tak wazniejsza jest Wielkanoc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

maruda nie wiem tak naprawde o co CI chodzi... masz czas to siedzisz-zajmij sie jakas robota jak kazdy normalny człowiek, udajesz cwaniaka...i w ogole nie zazdroszcze CI wolnego w ogole bo oznacza to tylko i wylacznie ze nie masz pomyslu na zycie i na rozplanowanie swojego wolnego czasu w jakims inny interesujacy sposob:) hmm moze moj nick jest cwaniacki wiesniacki ale nie denny tak jak twoj:)Wziety z jakiejs bajki dla dzieci chlop ponad 25 lat wstydzilby sie takiego nicku:)

A do poziomu tematow i rozmow to sam sobie zaprzeczasz piszac ze jest rzecza wzgledna:)"Dla jednych wysokim poziomem rozmowy jest plotkowanie o sąsiadach , dla innych rozmowa o zakupach , dla jeszcze innych pierniczenie kacabołów o przepisach kuchennych , obiadkach i który kebab lepszy :)" Wiec czemu piszesz ze inne tematy to dno i wodorosty?:) PRZEMYSL TO CO PISZESZ BO SAM SIE JUZ GUBISZ W TYM DZIECIAKU!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony ja tam uwazam ze twoj nick nie jest jakis denny czy cos w tym stylu, przeciwnie mi sie bardzo podoba...

A co do Marudy to masz racje ze juz sam sie gubi w tym co pisze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony :)
To w końcu jestem dzieckiem czy też nie ??

Bo skoro ja mam ponad 25 lat a ty tylko 21 to według najprostszej matematyki tym dzieckiem jesteś jednak ty:):)
Przeczytaj uwąznie co wyżej napisałem a wtedy zrozumiesz :)
Lub czytaj tyle razy aż zrozumiesz:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

maruda wypad z tego tematu, jak mowilem zasmiecasz tematy o świetach popisz sobie w swoim temacie! Izohalina ma zreszta racje Wielkanoc jest wazniejszym swietem i tu nie ma nad czym dyskutowac... maruda do koscioła sie wybierz to sie dowiesz zamiast pie....c głupoty na forum i wkurzac ludzi malolacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

haha 25 lat:) to gratuluje dojrzalosci emocjonalnej:) i jak do mnie piszesz na Ty to z duzej panie inteligetny:) nie mam zamiaru z Toba dyskutowac bo z wyrzutkami natury nie ma to najmniejszego sensu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

I widzisz izohalina:)

Poziom rozmowy na tematy naukowe polega na przedstawieniu argumentów za swoja racją, a nie na: ja tak uważam :)
Moim argumentem jest prosta zaleznośc :)
Gdyby sie Pan Jezus nie narodził to i nie zmartwychwstał by napewno :)
Więc Święta Bożego Narodzenia z racji tej że nastapił w pewnym momencie początek ważnych wydarzeń, są o wiele ważniejsze niż Święta Wielkanocne :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony :)
Na to żeby pisać twój pedalski nick z dużej litery,jak i na szacunek to trzeba sobie zapracować :)
A ty gamoniu jak narazie to zapracowałeś sobie na posmiewisko :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Przepraszam Cię bardzo, Marudo, ale według wiary kościoła katolickiego Wielkanoc jest ważniejsza. I ja się z tym zgadzam. Moze Twoje przekonania są nieco inne ale cóż każdy moze mieć swoje zdanie. Ja jestem wierząca wiec wierze w słowo Boze. Nie wiem jak ty, gdy piszesz do mnie takimi argumentami... Chyba nie dojdziemy wiec do porozumienia w tym temacie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

A miała być poważna dyskusja z izohaliną :)
Ale brak podstawowej wiedzy na tematy powazne zakończył dyspute po kilu zdaniach :)

Czego was teraz w tych liceach gamonie uczą??

TYLKO CZYTANIA I TO BEZ ZROZUMIENIA :)

i PISANIA BYLE JAK I BYLE CZEGO :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Czyli twierdzisz że zmartwychwstanie może nastapić przed narodzeniem a zbawcą może być osoba nieistniejąca???

Dziwny tok myslenia no ale jakiś argument to też jest:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

maruda wymiatasz ! haha szacun

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

maruda Ty nie rozumiesz w ogole naszej religii widze:) posmiewisko no ciekawe wiesz:) Własnie i tu wyszlo twoje czytanie ze zrozumieniem maruda chodzilo mi zebys pisal Ty duza litera a nie moj nick:) I w tej chwili obraziles Izohaline ona ma racje w tym temacie,napisales ze ona ma brak podstawowej wiedzy:) mylisz sie i to bardzo jakbys sie przeszedl z raz do kosciola wlasnie w WIELKANOC to bys wiedzial:) zrozum tylko te dwa slowa narodziny i zmarchwystanie...Ale Ty tego nie zrozumiesz bo udajesz madrego tylko i wylacznie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

No właśnie zauroczony :)
Gdyby się Jezus nie narodził to w jaki sposób miałby zmartwychwstać ??

Wierzycie w rację tych którym wydaje się że wiedza wszystko najlepiej :)
A prostym logicznym rozumowaniem nie potraficie sie posługiwać :)

Nie obraziłem izohaliny :)
Bo moja wypowiedź dotyczyła ciebie :)
Masz jednak ogromne braki w wykształceniu kolego :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

oj maruda gdybys Ty mial takie wyksztalcenie jak ja do tej pory to bys nei siedzial caymi dniami na forum szkoda mi CIebie:) a mam pytanie wiesz chociaz w jakis sposob narodzil sie Jezus?:D nie chodzi o to czy by sie narodzil tylko sama rzecz ze zmarchwystal!!! maruda jaki Ty tepy jestes nie mozna CI wytlumaczyc... zrozum ze to bylo wielkie wydarzenie jak Jezus zmarchwystal zyl przeciez 33 lata był w pelni czlowiekiem:) wiec mniej wazne byly nardziny niz zmarchwystanie czlowieka logiczne!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Marudo ty nie rozumiesz przesłania tych świąt....
Zacząłeś temat od tego ze wazniejsza jest Wielkanoc a teraz mówisz ze Boze Narodzenie. Wyjasnilam Ci dlaczego Wielkanoc jest ważniejsza. Boze narodzenie tez jest wazne. Jednak powinienes zauwazyc, że niektorych spraw nie da sie logicznie wytłumaczyc...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

a Izohaline obraziles:"A miała być poważna dyskusja z izohaliną :)
Ale brak podstawowej wiedzy na tematy powazne zakończył dyspute po kilu zdaniach :)" napisales ze ma brak podstawowej wiedzy wiec bardzo jasno obraziles... wstydzilbys sie tak pisac do kobiety... ale jak sie z domu pewnych rzeczy nie wynioslo to tak jest:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Dziękuję zauroczony, ze wyjaśniasz Marudzie błędy które popełnia ale zauwaz, że chyba i tak to do Niego nie dotrze, więc nie wiem czy warto sie wysilac. Maruda to maruda. Niecierpi gdy ktos zwraca mu uwage i mysli, ze wszystko wie lepiej. To przykre...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Tak Marudo obraziles mnie. Z twojego zdania wynika, ze jest skierowane do mnie. Więc nie powiem kto tu ma podstawowe wykształcenie i nie potrafi posługiwac sie polską gramatyką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

I co...może czekasz teraz na przeprosiny???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

O moj wolny czas to się nie martw a tym bardziej o moje wykształcenie :)
Radzę sobie nawet wtedy kiedy siedze przed kompem i to wcale nie źle :)

Jednak widze że upierasz sie przy tym iż zmartwychwstanie może nastąpic u osoby nienarodzonej :):)
I to sa efekty twardogłowej wiary w jedyną i słuszna prawde :)

Ehhhh i teraz juz wiadomo dlaczego w naszym pieknym kraju jest tyle kołtuństwa i wieśniactwa:)

Jedyny argument jaki dotychcza przeczytałem to jest bo kościól tak twierdzi :)
Dla mnie to nie jest żaden argument:)
Jeżeli mam w cos wierzyć to musi się to ułożyc w logiczna całośc a nie że zmartwychwstał ale nie musiał się narodzić :):):):)

Czy ty istniał byś na tym świecie gdybyś nie nie narodził ??

Prosta logika mówi że nie , więc dlaczego w przypadku Jezusa miało by być inaczej ? Przeciez zył jako zwyczajny człowiek prze 33 lata:)

A zreszta szkoda wwam tłumaczyc bo i tak macie klapki na oczach :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Ja sie nie przejmuje zdaniem marudy:) mam chociaz ubaw:) marudo ja nie musze udowadniac ze jestem inteligetny jak Ty sie tym chwalisz i jaki jestes madry:)chociaz nie obrazam kobiet:) nie ma co dyskutowac bo maruda uwaza ze wszystko wie najlepiej i nie umie sie przyznac ze do blędu niestety:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Marudo to tak samo jak ty . Tez masz klapki na oczach.
Nie powinnismy rozmawiac o religii i po problemie.
Niech każdy wierzy w co chce. Ty masz swoje przekonania, my swoje i niech tak zostanie.

Omania
Przeprosin sie nie spodziewam...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony :)
Ty nie musisz udowadniac swojej inteligencji bo poprostu jej nie posiadasz:)
Jesteś zwyczajnym dup.owłazem kobiecym :)

A ty izohalino dziwnie rozumujesz:)
Skoro nie potrafisz logicznie wyjaśnic podstaw swojej wiary, to w co ty wierzysz ?
W to co ktoś ci naopowiada przez godzine w kościele?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Maruda ale czlowieku mowimy co jest wazniejsze!!! a nie co by bylo jakby nie bylo!!!Nie da CI sie wytlumaczyc nic nie rozumiesz kompletnie i to jest smutne.

Izohalina maruda omania maly chodz mala itp to sa tacy ludzie co nie maja co w zyciu robic, zadnych zainteresowan, hobby siedza na forum i pisza glupoty denerwujac ludzi, wystarczy zobaczyc liczbe postow to nabijacze postow i tyle:)Nigdy nic konkretnego do napisania nie maja:) Maruda chce dyskusji na temat swiat ale on uwaza ze tylko jego to prawda ze on ma racje to nie nazywa sie dyskusja:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

I znow obrazasz ta dziewczyne... Wiesz ja jestem wychowany tak ze dziewczyny i kobiety sie szanuje:) jesli CI sie nie podoba to trudno masz rodzicow "wiesniakow" jak Ty to piszesz to tak CIe wychowali:) a i jeszcze wiesz kto najwiecej krzyczy "wiesniaki, wiesniaki, wiesniaki" ten co pochodzi ze wsi a przeprowadzil sie na poludnie i od razu wies mu smierdzi:) Prawdziwy lomzyniak nie bede nazywal kogos wiesniakiem ale takich jest mala garstka niestety:)Jestes potomkiem rozstrzasaczy gnoju i uwazasz sie za nie wiadomo kogo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony/szukam1234 skoro mnie znasz to powinieneś wiedzieć czy mam jakieś zajęcie czy siedzę i się nudzę;-)
A dlaczego piszesz że denerwujemy ludzi??Może gdybyście nie zakładali głupich tematów to nie było by głupich odpowiedzi;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Marudo potrafie logicznie myslec. A do kościoła nie ide po to by posiedziec godzine. Wierze w to co jest zapisane w Piśmie świętym.


A zauroczony zawiodles mnie. Zauwaz ze teraz Ty tez jestes nabijaczem postów i nic konkretnego nie wnosisz do rozmowy. Ja nie udzielam sie na forum zbyt czesto. Jestem kiedy chce, wiec nie mów mi ze nie mam w życiu co robic. Kazdy ma swoj czas i dysponuje nim jak chce. Zauroczony i nie wracaj juz do tego tematu bo w początkowych postach tego wątku wspominałes juz o tym, wiec powtarzasz sie kolego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony :)
Ty dalej masz problemy z logiką :)
Jak może być ważne coś co nie nastapiło by gdyby sie Jezus nie narodził?

Najwazniejsze sa narodziny Jezusa a nie jego smierc .
Przeciez o jest tak proste jak drut:):)
Zdejmij chłopie klapki z oczu i mysl samodzielnie a nie mowami z ambony:)


Ide bo jednak nie potraficie prowadzić powaznych rozmów :)
Rozmawiajcie miedzy soba o kebabach i zakupach w galerii Stokrotka, bo tylko to wychodzi wam najlepiej :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Omania zgadzam sie z Tobą.
A do zauroczonego : Napisales ze prawdziwy łomzyniak nie nazywa nikogo wiesniakiem, wiec ty w takim razie jestes ze wsi czy z południa??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Marudo a mi mozesz pisac ze nie mam itp:) mnie to interesuje tyle co zeszloroczny snieg:)ubaw tylko mam z CIebie dobry, szczegolnie jak sie popisales z tymi swietami:)wlasnie logika przedstawia ze zmarchwystanie jest wazniejsze:)ale nikt nie pisze ze narodzin nie bylo:) ale dalej sie nie dowiedzialem jak narodzil sie Jezus nie wiesz maruda?:)hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Marudo to Ty sprowadzasz wszystkie wątki na dziwne tory i później sam sie dziwisz ze takie głupoty wychodzą z tych rozmów..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Izohalina;-)Może po prostu zakończyć tą dyskusję i udać się do łóżek;-)
Dobranoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Dobry pomysl. Milej nocy. ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Izohalina to co pisalem o nabijaczach postow ale to nie tyczylo sie CIebie:) i tam pisalem w obronie twojej:)Napisalem Izohalina zaczynajac nowy watek zebys sie nimi nie przejmowala:) Izohalina nie jestem ani stad ani stad:)a marude nazwalem tak celowo jakbys nie widziala jest cudzysłów....I nie jestem zadnym nabijaczem postow!


Omania puknij sie w glowe:) znam pewne osoby a nie wszystkich... Jesli CI sie nie podobaja te glupie tematy to sie nie udzielaj:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

izohalina :)
Ty jednak potrafisz logicznie mysleć i odkryłas moje intencje :)
Gratuluje :)

No ale niestety kolega zauroczony rozumem nie błysnął :)

I to jest przykre, bo próbował za wszelka cenę :)

Tobire izohalina życze dobrej nocy :):)
A ty zauroczony trenuj intelekt bo duuuuuuuuużo ci jeszce brakuje do normalności :)

Omanio ty tez mnie rozszyfrowałas doskonale proponując zakończenie dyskusji Gratuluje :)

I tobie tez życzże dobrej nocy :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Maruda nie jestem zadnym twoim kolega:) i nigdy nie bede :)Podnieca Cie to maruda ze Izohalina obstala za Toba zalosne i to ma sie nazywac logicznym mysleniem:) maruda pewnie kiedys sie spotkamy na ulicy to sie nei zdziw:d do zobaczenia:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

hahahahahaha:):)

Było wielu takich zawodników wyczynowych którzy mnie na forum straszyli :)

Może lepiej chłoptasiu nie ryzykuj :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Ależ jestem zauroczony... Nie śnię, nie jem, nie piję, a żyję. :> To musi być miłość... Miłość do mego nowego monitora 32" monstrum ;-P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

Na zimę dziewczyny szukają chłopaków, a jeże - norek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

jak tak rozmawiacie o zauroczonym .. to jakoś mi odeszło w mgnieniu oka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: romanse

zauroczony ma szacunek do kobiet ?! hahahahaha śmieszne. Chyba nie wiesz co to znaczy mieć SZACUNEK do kobiet !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org