sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
bezpieczenstwo wewnetrzne

Jest ktos na forum zaczynajacy bezpieczenstwo wewnetrzne zaocznie w tym roku na agrobiznesie????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

Witam ja też zaczynam w tym roku bezpieczenstwo wew. na wsa zaocznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

Ja zastanawiam się czy tam sie zapisac...ciekawe jak dużo jest chętnych..
A może do Jańskiego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

wampir wiesz gdzie sa pierwsze zajecia i o ktorej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

http://www.wsa.edu.pl/plany.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

chodzi mi gdzie ta sala sie znajduje dokladnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

Pierwsze zajęcia odbedą sie 6.10.2012 o gpdz 8.00 w sali nr 500

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

dzieki wielkie. nie wiesz czy duzo ludzi idzie tam na zaoczne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

no niestety nie wiem;( wszystko sie okaże w sobote:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

trzeba zrobic jakas impreze integracyjna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

koniecznie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

Ja ide ale na dzienne :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

bezsensowny kierunek to bezpieczeństwo wewnętrzne - ani pies z tego ani wydra. Rozumię aby to było zarządzanie kryzysowe to ok - bo zapotrzebowanie na fachowców w tym zakresie jest ogromne. Natomiast skrzyżowanie straznika miejskiego z 007 Bondem to kupa smiechu.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

Fantic, a Ty po jakich studiach jesteś ? Nie mów hop. Licencjat w Łomży z bez. wewnętrznego , a potem magisterka gdzieś w Szczytnie to chyba nie jest zły wybór ? Nie krytykuj , daj innym życ i się nacieszyć kierunkiem, który wybrali :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

ty po tym kierunku masz prawie zero szans na Szczytno. A tak powaznie niby z czego ta magisterka? Ja całkiem powaznie szukaj zarządzania kryzysowego bo to jest przyszłość a nie takiej głupoty jak to bezpieczeństwo wewnętrzne czyli ni pies ni wydra.

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

nic konkretnego ble b le ble:

Absolwent kierunku Bezpieczeństwo wewnętrzne będzie posiadał kompleksowe umiejętności i kompetencje zgodnego z prawem rozpoznawania, zwalczania i przeciwdziałania zagrożeniom wewnętrznym. Będzie posiadał podstawową wiedzę z zakresu nauk społecznych, praw człowieka i zasad funkcjonowania państwa (ustrój, podział władzy, struktura, zadania i zasady funkcjonowania organów państwa, w tym – usytuowanie i rola administracji publicznej oraz innych instytucji odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne).

Pozna podstawy rozległej wiedzy prawnej regulującej obszary związane z bezpieczeństwem wewnętrznym, a także nabędzie wiedzę w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego związaną z systemem bezpieczeństwa państwa, systemem zarządzania kryzysowego, szeroko pojmowaną tematyką bezpieczeństwa na poziomie branżowym (bezpieczeństwo ekologiczne, fi nansowe, energetyczne, zdrowotne itp.) oraz problematyką różnych rodzajów przestępczości z terroryzmem włącznie. Będzie potrafi ł identyfi kować, przetwarzać, analizować i wykorzystywać wiedzę i informacje związane z negatywnymi zachowaniami oso bniczymi i społecznymi, które stanowią potencjalne źródło zagrożeń bezpieczeństwa wewnętrznego. Ponadto będzie umiał posługiwać się nowoczesnymi systemami informatycznymi i łączności, a także rozwinie sprawność fi zyczną z elementami taktyki i technik interwencji oraz samoobrony. Absolwent będzie przygotowany do pracy w administracji publicznej z ukierunkowaniem na jednostki organizacyjne służb państwowych i samorządowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo wewnętrzne (Policja, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Straż Graniczna, Biuro Ochrony Rządu, Straże Miejskie).

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

wiesz luknąłem sobie plan zajęć i kto wykłada - szczególnie zainteresował mnie plan semestru III i powiem Ci spadaj bo wykładowcy sa naprawdę zajebiści ha ha ha ha a przedmioty ha ha ha

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: bezpieczenstwo wewnetrzne

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org