sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!



Być może ktoś stoi przed podobnym wyborem więc podziele sie moimi bledami oraz niekompetencja MNI - czytaj olewaniem klienta.

Chcialemzrezygnowac z uslug MNI wraz z przeniesieniem numeru do nowego operatora. W tym celu u nowego operatora podpisuje sie zgode na zerwanie umowy w MNI w moim imieniu wraz z przeniesieniem numeru.

Bylo to podpisane w lipcu czyli musialem jeszcze zostac w MNI przez lipiec i sierpien jako okres rozliczeniowy.

Doumenty zostaly wysylane do MNI kilkukrotnie [sa na to dowodu korespondencji].

Przyszedl wrzesien a MNI nie oddalo numeru i co wiecej nie zerwalo umowy - czyl itak zakrecilo ze rzekomo dokumentow nie otrzymali - dziwnym trafem pojawily sie kilka dni pozniej juz bez ponownego dosylania [na poczatku wrzesnia].

W MNI musze wiec spedzic jeszcze poltora miesiaca.

Z racji tego ze umowa w MNI przeszla na czas nieokreslony to skonczyla sie promocja ktora obowiazywala w trakcie 2-letniego kontraktu.

I to tez jest zasciankowosc oraz robienie klienta w hu..ja jednak uznam ze nie doczytalem umowy. Tak czy inaczej abonament wynosi 150% abonamentu z kontraktu i nie ma w nim rzadnych minut wliczonych!

Takze radze omijac MNI szerokim lukiem. Jezeli zrywasz umowe to osobiscie z potwierdzeniem na pismie a numer wes sobie nowy.

Pomijam juz fakt ze ich oferta jest z czasow starozytnych!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

dzieki za ostrzezenie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

Uwaga na operatora Telekomunikacja Miejska S.A., którego usługi sprzedaje słynne w naszym mieście Call Center Awans!!! Te tzw "ich promocje" również radzę szerokim łukiem omijać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

zawsze się bierze jak się wysyła i chce mieć się pewność że doszło list z tzw zwrotką - potwierdzeniem otrzymania, wtedy nie ma problemu że list idzie 2 tygodnie albo nie doszedł, jest zwrotka znaczy liczy się od tego momentu czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

A niby taki inteligentny a głupi jak but:):)
Myśłał że promocja trwa do końca zycia :)

I zapomniał że dokumenty wysyła się listem poleconym :)

A gdzie ty się robaczku przenosisz że nowy operator nie załatwił tego za Ciebie tylko kazał tobie motać się z rozwiązaniem umowy?
Obyś ty nie zamienił jak stryjek : siekierki na kijek :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

Pewnie w Telekomunikacji miejskiej sa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

maruda

jakim ty jestes kompletnym debilem!!!

chyba napisalem ze nowy operator mial zalatwic za mnie i zrobil to... jak widac bez efektu gdyz MNI nie chcialo sie tak latwo pozbyc klienta

ponadto kretynie w innych mediach umowa na czas nieokreslony zachowuje warunki z kontraktu... ale o tym juz nie mowie - pal licho te pare zlotych... ostrzezenie dotyczylo bezproblemowego rozwiazania umowy w MNI

dokumenty wysyla nowy operator i napewno zrobil to tak jak trzeba a nie sms-em

wiec reasumujac wypowiadaj sie na tematy w ktorych masz choc troche pojecia a nie robisz z siebie debila i wkurwiasz innych!!! juz dotarlo do ciebie polmozgu?

nowy operator - vectra

[sprawa nie moja a kogos z rodziny]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

miałam identyczną sytuację z MNI Telecom!! oszuści jakich mało, pozatym mają duży bałagan w całej "firmie". nie polecam zmieniac operatora, chyba, że chcecie sobiue narobić kłopotów.

Tak samo działa dostawca energii, firma TAURON (dawniej Vattenfall) mówią, że sa tańsi, wystawiają zaniżone faktury a potem po półtora roku przysyłają korekty, że niby błędne odczyty były...

Ja już nigdy nie zmienię dostawcy prądu ani operatora telefonu.

Miłego dnia wszystkim życzę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

Wectra??

A to pomimo tego że jestem debilem stwierdzę że jednak zamieniasz siekierke na kijek stryjku :):)

A dlaczego ? zobaczysz nie po 2 latach tak jak w MNI tylko po roku :)

Rzekomo pełny mózgu :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

Masz przeczytaj tłumoku :)



Re: Vectra - pytanie o jakość internetu
Autor: jack12 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19-09-12 22:03

Popieram "saddam". Odnośnie usług Vectry Ja mam telefon i kablówkę. Telefon fatalny. Ostatnio reklamowałem telefon , to doliczyli mi dychę do rachunku ,a telefon dalej nie działa tak jak powinien .

////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////


I ciesz się stryjku z nowego kijka :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

Bo najlepiej to wypowiedzieć i przenieśc samemu, a nie liczyć na regulacje firm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Przenoszenie numeru stacjonarnego z MNI do innego operatora - ostrzeżenie!

dziwicie się ?w MINI zmienił się właściciel zostało wszystko sprzedane, zmienili umowy z pracownikami na czas nie określony + wywalają ludzi tzn. redukcja etatów... i teraz jak wam się coś zepsuje to dopiero będziecie mieli problem aby kogoś dosłownie 'poprosić' aby usterkę naprawił, a często się one zdarzają ;] zatem nie ma to jak posiadać tel. kom. ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org