niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jakiej muzyki lubicie słuchać?

Zacznę od siebie ;) Lubię przede wszystkim spokojną muzykę, tak aby można było się wyluzować, miłą dla ucha. Staram się odkrywać nowych twórców niezależnych, którzy komponują swoją muzykę z pasją - szczególnie polskich. Ostatnio słucham na przykład duetu Kubeckiej i Willow, którzy nagrali razem utwór Riven.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać?

niezłe ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać?

Lubię tradycyjnego roka z lat 60-70-80, oraz trochę nowszego indie rock.

Byłoby świetnie gdybyś to zobaczył studia krakow

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać?

wszystkiego po trochu..ale najczesciej to kelly clarksson,medina a dla wyluzowania i uspokojenia najczescie w wannie ballady celinki..to w domu..w samochodzie mam swoja plytke i najlepiej mi wychodzi po ciezkim dniu wsiac i jechac przed siebie gdziekolwiek bez sensu z ulubiona muzyka na fula

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać?

Slipknot, Soilwork, Soulfly, Times of Grace, Stone Sour, FFDP, Killswitch Engage, All That Remains, Feeder, The Feelers, tyle w **** dobrych kapel jest!;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać?

dobrej :-)



nie mogę powiedzieć,że nie wiem
ale wiem,że powiedzieć nie mogę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jakiej muzyki lubicie słuchać?

Takiej którą lubie i słucham często :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org