środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowania

Witam.
Czy ma ktoś może namiary na profesjonalną firmę która zajmuje się pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych prowadzeniu spraw cywilnych itp. lub dobry radca prawny.
Za pomoc z góry dziękuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Siemasz.. Tak. Znamy
Czesto pisze na forum.. Nijaka Edzia, siostra pedzia
Dokladniej edzia68

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Dzieki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Jeżeli chodzi o firmy specjalizujące się w dochodzeniu odszkodowań to na pewno nie polecam firmy Futura, sąsiadka miała z nimi poważne problemy, a jak potraktowali innych klientów nie wiem i nie chcę oczerniać. Mojemu bratu natomiast pomogła inna firma. Aby uniknąć posądzenia o kryptoreklamę nie podam tutaj danych firmy. edzia68 - Jeżeli Cie interesują to podaj adres email a ja wyśle Ci je.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Zadzwoń 607896097

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Ja mam zadzwonić z informacją dla Pana/i czy też To Pan/i chcę pomóc autorowi tematu w dochodzeniu swoich praw ;) ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Witam,

Na początku września miałam kolizję nie z mojej winy. Firma ubezpieczeniowa (nie będę podawać jaka to nieistotne, większość celowo zaniża wysokości odszkodowań) przyznała odszkodowanie, które wystarczało zaledwie na kupienie parę części ze szrotu. Samochód miał skasowany cały przód. Za pośrednictwem firmy zaskarżyłam zakład ubezpieczeniowy i przyznano mi prawie dwa razy wyższe odszkodowanie. Jestem studentką i nie znam się na prawie. Szukałam więc pomocy na forach prawnych czy też portalach regionalnych. Nie ważne kto mi pomógł ale ważne jest to autorze tematu abyś nie traktował poważnie prywatnych osób, które chcą Ci pomóc a nie mające jakiegokolwiek pojęcia o procesie dochodzenia odszkodowań względem firmy ubezpieczeniowej. Podałam swój nr telefonu i oczywiście dostałam propozycje pomocy ale większość osób w moim mniemaniu miała tyle samo wspólnego z prawem co Putin z demokracją... Nie potrafiły odpowiedzieć na konkretne pytania.

A postom typu ''Autor: komosek Zadzwoń 607896097'' z góry podziękuj ;)
Wpisałam wtedy w google Pana, który oferował mi za opłatą pomoc a okazało się, że tan Pan jest dobrej klasy specjalistą od układania płytek i robienia podwieszanych sufitów ;)

Tak jak autor postu powyżej:

''Szukam pracy:poszukuję pracy jako pilot - polski, rosyjski/biegły/,angielski/podstawowy/. 607896097 Przasnysz''

Nie wiem czy ten użytkownik chce sam pomóc czy też ma siostrzeńca, studenta III roku prawa, który ma doskonałą wiedzę...ba przez ostatni rok kolokwia zaliczał za pierwszym razem ;)

Jeżeli już to polecajcie konkretne firmy moi Drodzy, które w polskiej klasyfikacji działalności figurują pod pośrednikami odszkodowawczymi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Angelika 22 - Święta racja ;) Tylko legalnie działające firmy i do tego nie pobierające opłat wstępnych a jedynie procent od uzyskanego odszkodowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Polecam firmę Helper - Centrum Pomocy Prawnej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Ja mogę Ci poradzić kodo masz nie brac : Radcy Prawnego Zbigniewa P. z Łomży ani żadnego jego pośrednika w sensie ze inny zajmuje się sprawą a on pośredniczy itp. ( nawet byś się nie zorientowała.....) Do tego typu spraw bierz zanjące się na tym firmy. Lepiej oddać 20 - 25 % z odszkodowania za ich profesjonalną usługę niż stracić wszystko - tak jak w przypadku w/w radcy. Masz jakieś pytania - daj znać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Ja znam firmę zajmującą się profesjonalną pomocą w odzyskiwaniu odszkodowań zarówno za wypadki komunikacyjne jak i błędy lekarskie, itp. Przygotowują nawet profesjonalne pozwy, gdyż współpracują czy tam nawet mają swoich prawników, radów, itp. Mi pomogli ;) tel. 536 946 281.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

z pomocy firmy Helper - Centrum Pomocy Prawnej skorzystałem, ponieważ był swojego czasu baner na 4lomza.

STANOWCZO NIE POLECAM !

Obsługą klientów zajmują sie jedynie agenci, u których nie można uzyskać żadnych informacji bo przyjmują oni jedynie dokumenty i podpisują umowę. Prawnicy zatrudnieni są centralnie i nie mają indywidualnego podejscia do sprawy. Moja sprawa przeciągała się, nie mogłem sobie na to pozwolić. Do tego wynagrodzenia CAŁEJ BANDY LUDZI wpływa na procentowe wynagrodzenie dla firmy za co oczywiscie płaci nie kto inny jak KLIENT!

Polecam mniejsze kancelarie odszkodowawcze gdzie sprawę załatwia kompleksowo jedna osoba, w kazdej chwili możecie telefonicznie czy też osobiście zapytać na jakim etapie jest sprawa. Omijać szerokim łukiem wszystkie CENTRA POMOCY POSZKODOWANYM
WYZYSK I BANDA W BIAŁY DZIEŃ

Jeśli chcecie napisze Wam z jakiej kancelarii ja korzystałem i jakiego typu była to sprawa.

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Radcy Prawnego Zbigniewa P. z Łomży również nie polecam
OSZUST I ZŁODZIEJ który bogaci się na ludzkim nieszczęściu jak widać to, że ktoś jest adwokatem bądź radcą prawnym nie gwarantuje, że okaże się uczciwy. Polacam więc zaczerpnąć opinii o profesjonalnych firmach dochodzących takich rzeczy w Waszym regionie ;)

http://historialomzy.pl/ - Serwis historyczny ziemi łomżyńskiej - poznaj historię swojej małej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Deany daj jakiś namiar na siebie może kogoś doradzisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

edzia68 jedną z najlepszych, najbardziej kompetentnych i rzetelnych firm odzyskujących odszkodowania jest Europejskie Centrum Pomocy Poszkodowanym. Zawsze masz prawo wyboru. Nie podejmuj pochopnie decyzji. Sprawdź wszystkich a ofertę wybierz najkorzystniejszą dla siebie. Bliższych informacji udzielę pod numerem telefonu 502426287

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Angelika22 tak się składa, że numer który odał jej do firmy zajmującej się odszkodowaniami. Jak bym napisał nazwę firm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Do Deany. Radzisz omijać WSZYSTKIE CENTRA szerokim łukiem. Wrzucasz wszystkich do jednego worka. Nie twierdzę, że na tym rynku nie ma oszustów wśród, jak to piszesz, Centrów, ale czy zawodząc się na jednym człowieku jesteś w stanie powiedzieć , że świat jest Zły i nie można zaufać nikomu?!? Nie generalizuj ogółu oceniając jeden przypadek. Osobiście mam dużego wspólnego z Europejskim CENTRUM Pomocy Poszkodowanym i uwierz mi, nie spotkałam się jeszcze z negatywną opinią a wręcz przeciwnie z zadowoleniem Klientów po zakończonej sprawie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

polecam tel. 600 374 375 mi i koleżance bardzo pomógł ten pan, poza tym bardzo miły, konkretny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

kolego oszukany przez radcę czyżby chodziło p piceluka tez cię wysterował

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

piceluka??? nie, o innego chodzi.
O pana P**do

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Jeśli chodzi o odszkodowania to lepiej udać się do adwokata zajmującego się takimi sprawami, jeśli sprawa będzie musiała wylądować w sądzie to tutaj zasięg biura się raczej kończy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

polecam Adversum kontakt znajdziesz w necie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Zadzwoń 604471522, postaram się pomóc. Pozdrawiam

Marta Moczydłowska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Mogę polecić www.advoco.pl Czytałem na ich temat naprawdę bardzo dobre opinie, dlatego wydaje mi się, że się nie zawiedziesz. Są naprawdę dobrze i skuteczni, co w moim przypadku odzyskiwania odszkodowania komunikacyjnego bardzo się potwierdziło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Jeśli chodzi o odszkodowania komunikacyjne, to najlepsze jest EuCO. Warto zawsze korzystać z usług profesjonalnych firm.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowania

Z tego co widzę, to opinie o EuCO są bardzo dobre.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org