sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Vectra - pytanie o jakość internetu

Mam pytanie do użytkowników internetu z Vectry? Czy działa Wam bez zarzutu?. Mam internet z tej firmy i od paru tygodni chodzi mi fatalnie. Po sprawdzeniu w biurze firmy okazuje się, że niby wszystko jest OK. Na tym samym kompie net z Dialogu o wolniejszej prędkości chodzi lepiej jak ten z Vectry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

vectra miała wczoraj problem z tv,może i mają z netem,ale tego nie wie nikt,bo nr.podany nie istnieje,infolinia nieaktualna,jedyne wyjście to wybrać się do biura


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Internet w vectrze jest ok. Co innego telewizja...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Nam w vectrze i net slabo chodzi i telewizji czasami nie ma a wczoraj to juz przegiecie! Pol dnia nie bylo kablowki i netu. Klopoty mamy juz pare m-cy, chodzilismy do vectry, wymienili modem i mowia ze jest u nich ok ale net jak chodzil wolno tak chodzi nadal, czesto sie rozlacza- maja to gdzies, umowa podpisana i zrezygnowac nie mozna chyba ze ktos chce kare placic wiec czekamy do konca umowy i rezygnujemy. Mowili, ze to wina komputera ale sprawdzalismy go i jest dobry.

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

wczoraj energetyka malowala trafostacje i odciela vectre od zasilania - to nie przesadzajcie-a jesli chodzi o net jest ok ale po wymianie modemu-na starych jednokanalowych thompsonach to naorawde sredniu to dziala - wymiencie na nowe cisko i smiga zajebiscie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

mam do Was kochani pytanie. We wszystkich blokach dawniej były montowane anteny zbiorcze z których korzystano do czasu gdy telewizje kablowe nie oferowały swojego sygnału. Po pojawnieniu się telewizji kablowych spółdzielnie podpisały z nimi poruzumienia i w ten spsoób weszły one do bloków dominując w dostarczaniu sygnału telewizyjnego. Kto nie chciał mogł tylko korzystac chyba z dwoch czy trzech programów z tych zbiorczych anten telewizyjnych. Jak mnie wiadomo sieci kablowe nie miały prawa likwidować tych antnen zbiorczych i winny je zachowac do dzisiaj. Pytam bo jak wiem w sytuacji gdy ruszają publiczme ogólno dotepne kanały w ramach publicznej telewizji cyfrowej chciałbym teraz ponownie skorzystac ze zbiorczej anteny i z niej pobierać sygnał do dekodera cyfrowego telewizji puiblicznej. Jestem ciekaw co z robia z tym fantem i społdzielnie i adm oraz kablowki bo instalacje zbiorcze winny nadal byc , sprawne i dostępne. Domysłam sie ,że jest coś nie tak bo to m oiże odpedzić klientów od kablówek bo daje szanse o wiele taniej miec dostęp do dobrych i tanich programów tv i to w wersji HD.

Trzeba to pilnie wyjasnić bo nie musimy wówczas płacić wysokich kosztów jakei rzadaja kablowki a miec o wiele lepszy odbiór i oferte za cene tylko zwykłego abanamentu ktory i tak kazdy z nas musi płacic oprócz opłaty za kablówke. Inaczej m ówiać bedziemy płacic tylko abonament tv a meic lepsze programy niz w kablówkach. Problem tylko w tym gdzie sa zbiorcze instalacje tv w blokach które powinny do dzisiaj być sprawne.

Tak wiec prosze o informacje co wiecie w tej sprawie?

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

masz racje to jest tak zwany AZART - kablowki mialy obowiazek utrzymac go w stanie dzialajacym. niestety instalacje sa zlikwidowane. ktos na tym zarabia do dzis. ktos za to wzial kiedys pieniadze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Ja ma u nich net 9 lat - nie mam z nimi najmniejszego problemu - wachania czasem są ale przy tych predkościach nic dzis nie "muli".
Od lat Ci sami monterzy też bez problemu choć pewnie są i niezadowoleni - jak wszędzie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Jakiś czas temu zmieniliśmy ofertę(niby na szybszy internet) Guzik z tego! Net chodzi jeszcze wolniej i bardzo często go nie ma,zacina się,przerywa połączenie. Nie jest to wina komputera,bo jest nowy i działa ok.
Znajomi również narzekają na Vectrę.
Drugi raz na pewno nie zdecydowalibyśmy się na jej wybór.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

odradzam internet i tv. internet się tnie i często go niema.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

PRZEDSTAWICIELE VECTRY W BIURZE w ŁOMŻY ,WPROWADZILI MNIE W BŁĄD. GDY ZAWARŁEM Z NIMI DŁUŻSZĄ UMOWĘ , MÓWILI, ŻE ABONAMENT JEST STAŁY I TYCH CO MAJĄ UMOWY , PODWYŻKA NIE OBOWIĄZUJE, A TERAZ JEST PODWYŻKA. MAŁO TEGO , DZWONIŁEM DO VECTRY Z TYM PROBLEMEM , POWIEDZIANO , ŻE JAKBYM SIĘ WCZYTAŁ W UMOWĘ DUŻO DALEJ , TO JEST NAPISANE INACZEJ, JAK MÓWIONO MI W BIURZE . JEST TO WPROWADZANIE W BŁĄD KLIJENTA PRZEZ PRZEDSTAWICIELI VECTRY W ŁOMŻY. CHCIAŁEM ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA TO , ŻE JAK SIĘ ZMNIEJSZYŁA ILOŚC KANAŁÓW, TO ABONAMENT BYŁ TAKI SAM, A TERAZ JAK PROPONUJĄ ZWIĘKSZENIE ILOŚCI KANAŁÓW, TO ABONAMENT SIĘ PODNOSI. MOŻE VECTRA JEST JUŻ, ZBYT DŁUGO NA RYNKU I MYŚLI , ŻE NIE MUSI DBAĆ O KLIJENTA , MOŻE CZAS ZMIENIĆ NA INNA FIRMĘ, BO NIKT NIE JEST WIECZNY. POZDRAWIAM! MAM PYTANIE :CZY MOGE ROZWIĄZAĆ TAKĄ UMOWĘ BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

jarecki40--możesz o ile minął okres zawartej umowy,nie wiem na jak długo była podpisana--12 msc.,czy 24 msc,.po tym okresie możesz powiedzieć---DZIĘKUJĘ ZA WASZĄ CHU.... TV I INTERNET-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

polecam telewizje cyfrowa naziemna jest lepsza od vectry zdecydowanie. i o wiele tańsza

Fantic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Dziękuję za cenne spostrzeżenia, w większosci negatywne niestety ... Dodam tylko, że u mnie mial sie ktos pojawic z biura ale jakos poki co nie slychac nikogo ani nie widać, choć osobiscie byłam w biurze i rozmawialam i prosiłam o przybycie ... Wyczuwa się z deka olewający stosunek do klienta ... Umowę mam tylko do stycznia wiec z pewnością podziękuję ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

.... ale że tak zapytam - kto z zabierających głos w tej dyskusji płaci abonament telewizyjny za posiadanie odbiornika tv i w związku z tym dlaczego uważa, że dwie dychy miesięcznie za 15 kanałów naziemnych to jest tanio ?

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

A to ostatnie pytanie to w związku z czym, przepraszam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Popieram "saddam". Odnośnie usług Vectry Ja mam telefon i kablówkę. Telefon fatalny. Ostatnio reklamowałem telefon , to doliczyli mi dychę do rachunku ,a telefon dalej nie działa tak jak powinien .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

uuuuu a ja myślałem o internecie z vectry hmmmmm

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

czasami net przymula, ale zawsze jest. Z IST dużo lepszy internet miałem,pewnie tam wrócę :). Telewizja i telefon są ok.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Ja mam tv i internet z vectry już kilka lat. Mogę z powodzeniem polecić. Takie awarie jak ostatnio nie trafiają się często, a zresztą to nie ich wina tylko rejonu en. W Łomży chyba tylko ist jest lepsze, ale u mnie niedostępne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

u mnie necik z vectry działa jak należy a właśnie vectra obsługuje mnie już całe lata wszystkim narzekającym proponuję sprawdzić swoje (zapewne zawirusowane) kompy :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Mam chyba z 6 lat internet z vectry i nie zamienię na inny, a miałem wiele dostawców. Ludzie wywalcie firefoxa i problemy się skończą !!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Ja mam z vectry internet i chwale sobie już jego 4rok

Je­den po­całunek mężczyz­ny może złamać całe życie kobiety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

a ja to w ogóle nie mam internetu .... :-)))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

... ja to normalnie mam internet na zasadzie przekazu myśli .... wchodzę na 4lomza nocą, bo wtedy mniej ludzi myśli i mam lepszy transfer ...

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

z tym i z tym roznie tu bywa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Ja zamierzam skorzystać z tej opcji, że do końca września można rozwiązać z vectrą umowę bez kar finansowych i opłat. Wkurzyło mnie, że sobie tak po prostu podnieśli ceny i zmienili regulamin.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Internet spoko telewizja średnio :) Ale jeśli jesteś w Zasięgu Ist to Polecam IST założyć nie ma lepszego w Łomży .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Jest ok póki nie zacznie im się coś sypac... no a szczerze mówiąc często się sypie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

potwierdzam, coraz częściej im się coś sypie! Może czas zmienić firmę na inną

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

@ alvaro50

telewizja też często się sypie, więc nie rozumiem czemu mam sprawdzac kompa, skoro i tak wiem, że mam go dobre zabezpieczonego... Poza tym nikt mi nie powie, że vectra ma mało awarii, bo go po prostu wyśmieje i tyle. Już nie mówię o tym, że dodzwonic sie na infolinie to po po prostu jakaś masakra...

Ogólnie usługi jakie tam świadczą nie są złe, no ale z tymi częstymi awariami mnie po prostu denerwują i tyle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Ja mam internet z Vectry i nie mam żadnych problemów i nikt z moich znajomych nigdy się nie skarżył. Czasem były przerwy, ale sporadycznie. Zdaje mnie się, że osoby wypowiadające się tutaj mają wieczne problemy, nawet gdyby miały internet z marsa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

ja mam internet w vectrzel tragedia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Vectra - pytanie o jakość internetu

Wywal kompa za okno

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org