sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

witam potrzebuje namiaru na kogoś kto posiada minikoparkę i oferuje związane z nią usługi czyli wykopy pod przewody elektryczne kanalizacje itd.i orientuje się może ktoś jaki to jest koszt wynajęcia takiego sprzętu z operatorem???a może samemu można wynająć i kopać??? z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
p.s. normalna koparka jest za duża i będzie z nią więcej szkody niż pożytku stąd moja potrzeba wynajęcia minikoparki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

PTH Kurpiewski, oni mają taką kopareczkę,( kładą kable pod oświetlenia) zapytaj może ...?

wrrrr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

Ja ostatnio korzystałem:

"Elrob" Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Andrzej Czyż
Adres
ul. Sikorskiego 164
18-400 Łomża
woj. podlaskie
Kontakt
tel. kom. 606 765 969
fax. 86 216 05 64
Cena? Zależy jaki zakres.

Piszę poprawnie po polsku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

Podaje ci namiary koszt wynajęcia takiej koparki z operatorem to 70 zł za godz. kontakt tel. 511-276-384

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

ja tez korzystalem z ELROBU. zdaje sie ze maja nowa i szybka kopareczke. sprawnie poszlo. ja polecam zdecydowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

ok. dziękuje za wszystkie namiary ale musze zebrac kilka i sprawdzic kto jest najtanszy bo mam troche roboty i juz nawet roznica 5-10zl na godzinie pozwoli mi sporo zaoszczedzic.tak wiec czekam na dalsze kontakty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

FIRMA SZWARCKOP
18-411 Śniadowo
Uśnik 31
tel. 697-896-652

Cen niestety nie znam, trzeba dzwonić

Marta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

Jeszcze znalazłam jedną wizytówkę, nie wiem czy oni akurat świadczą takie usługi, ale w reklamie mają ROBOTY NAZIEMNE I WYBURZANIE
Nie szkodzi zadzwonić

I tutaj dane
KRIS-BUD
Konarzyce
ul. Łomżyńska 27

tel. 660-561-196

Marta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

Zeleży jak dużo do wykopania masz i jaka odległośc od najbliższego wykonawcy. Nikt ci na 1 godzinę wykopu nie będzie jechał na jakąś dalszą odległośc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KTO OFERUJE USŁUGI MINIKOPARKĄ I ZA ILE? -POMOCY !!!

Minikoparka to zdecydowanie najlepsza opcja, jeżeli masz do wykopania np. dziurę pod rury, kable lub inne podobne rozmiarowo rzeczy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org