środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rzucanie palenia

Witam!

Czy ktoś z Was próbował rzucać palenie z tabletkami Tabacoff?
Czy są skuteczne?

Pozdrawiam :)

Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Przeczytałam działanie i szczerze wątpię w to, pewnie tak sam efekt będzie przy zwykłych cukierkach. Mogę się oczywiście mylić.

A nie myślałaś o elektronicznych papierosach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

tylko e-papieros. Zastępuje zwykłego w 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Stefan czesio wprowadzasz trochę w błąd. Może i zastępuje całkowicie ale dopiero po kilku tygodniach. Na początku jest ciężko, trzeba się do niego przyzwyczaić i przetrzymać. Silna wola jest bardzo potrzebna i tu bo bez tego nic nie wyjdzie. Dopiero po kilku tygodniach zwykłe zaczynają śmierdzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Ja potwierdzam, że potrzebna jest silna wola, to jest taki trzon. Kiedyś mój znajomy próbował z gumami nicoret, ale to też mało co pomagało, ale słyszałam od koleżanki, że jej szef gania z elektrycznym papierosem i nawet dymek leci ;-) i chodzi z nim bardzo często i mówi, że mu to pomaga, więc to chyba najlepsze zaraz po silnej woli. A warto rzucić palenie bo średnia długość życia w Polsce zmalała, na co natknęłam się przypadkiem na stronie: http://smierc-zycie.com/ a palenie zwiększa ryzyko wystąpienia raka płuc.. ;-/ Życzę powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Ja polecam tabletki Tabex

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

http://www.doz.pl/leki/p2247-Tabex
Jeśli chcesz już na coś wydać pieniądze to wydaj je na Tabex sam przy nich rzuciłem palenie po 10latach a paliłem w porywach po 40sztuk czerwonych Newad ,ale tabletki są tylko po to żeby pomóc, ja odstawiłem je po 3 dniach ,nie czułem potrzeby zażywania ich. pozdrawiam

"im mniej wiesz tym lepiej dla ciebie"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Tabex jak najbardziej - bardzo pomaga. Teraz w większości aptek jest na receptę, ale lekarz rodzinny powinien wypisać bez problemu. Na bawełnie 2 mce temu można było kupić bez.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

W galerii jak sie dobrze pogoda tez mozna kupic bez :)

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

A ja polecam książkę "Łatwy sposób na rzucenie palenia" Alan Carr
Dostępna w pdf pod pierwszym linkiem w google. Darmowy szybki i mega skuteczny sposób. Broń .... żadnych substytutów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Rozumiem palaczy bo sam palilem 20-30 sztuk przez 15 lat.
Probowalem z roznymi gumami i innymi wspomagaczami.Nic to nie dawalo.
Najwazniejsze jest samozaparcie!Wiem,na poczatku jest to pieklo!
I nie ma ze przezucam sie na jakies wersje light albo stopniowo pale mniej.
Zgniotlem w reku pol paczki fajek,machnalem do kosza tego ,zgniota' i
juz oddycham pelna piersia 11 lat.
Nie zrozumiale jest dla mnie inne zachowanie przy rzucaniu palenia poniewaz czesto spotyka sie sytuacje ze gdy zaczyna sie post to nawet najzagozalsi palacze potrafia przez 40 dni nie kotlowac,albo lekarz powie pacjentowi,ma pan raka,chce pozyc pan 2 lata dluzej,fajki won.Jakos pacjent potrafi????????????????
Dziwne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Zgadzam się z postem wyżej, można rzucić jeżeli się bardzo chce.
Spróbuj najpierw z tabletkami, jeżeli nie pomogą to naprawdę polecam e-papierosy

Jeżeli chodzi o nie to radzę nie żałować pieniędzy i kupić droższe (ok. 250 zł). Przez internet można kupić olejki do nich, nie będzie to kosztować więcej jak 20-30 zł/miesiąc. Ich zapachy są boskie (poziomka, jabłka, różne drinki, wszystkie rodzaje orzechów, czekolada, wiśnia i jeszcze ze 20 innych).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

e-papieros tylko i wyłącznie, tylko nie taki za 15zł


_______________________________________________________________
http://www.zak.edu.pl/pl/formularz_kontaktowy/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Polecam terapię kilkuminutową w Ostrołęce,albo Warszawie.Działa jak nic,ale jedno małe ,,ale,,--na bank przytyjesz 6-8 kg w miesiącu;/
Boziu---jak wszystko wtedy smakuje-;)


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

A co sądzicie o desmoxanie? Czytałąm tutaj http://www.amcenter.pl/desmoxan-czy-warto-wierzyc-reklamom-opinia-o-tabletkach/ dość nie pochlebne opinie. A komuś z was udało się rzucić z desmoxanem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Ja rzucałam z desmoxanem i nie paliłam prawie 2 miesiące. Może to dla jednych krótko, ale dla mnie to najdłuższy okres niepalenia. Nie wiem czy przetrwałabym nawet tydzień bez desmoxanu. Niestety po 2 miesiącach stwierdziłam, że łatwo mi poszło z tym rzucaniem i jestem już wolna od nałogu ;( Niedługo będę robiła 2 podejście też z desmoxanem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzucanie palenia

Desmoksan jest bardzo dobry, niestety potrzebna jest też silna wola, a u mnie jej zabrakło :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org