środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Perkusja

Witam, dziś mam do zaoferowania zestaw perkusyjny BASIX, z kompletem statywów. Zestaw jest najlepszy w swojej klasie, lakierowane korpusy, idealny na początek zabawy z perkusją, jednak moim zdaniem zestaw może równie dobrze służyć profesjonalnym perkusistą. W tej cenie nie znajdziecie lepszego brzmienia. Do zestawu dorzucam Crash 16" PAISTE 201.
W skład zestawu wchodzą:
Bass Drum 22''
Werbel 14"
Tom Tom 12"
Tom Tom 13"
Floor Tom 16"
talerz:
Crash 16"
Hi-Hat 14"
Ride 20"
statywy:
hi- hat TJW (zakupiłem go za 200zł)
prosty pod talerz
statyw pod tomy
statyw pod werbel
krzesło
stopa http://allegro.pl/podwojna-stopa-dimavery-dfm-1000-najtaniej-gratis-i2292741608.html
Sprzęt jest używany, zostały wymienione naciągi uderzane na wszystkich tomach na Remo Pinstripe , grałem na nich może ze 2 miesiące, potem sprzęt poszedł w odstawkę.
Nie wysyłam za pobraniem, możliwy odbiór osobisty po wcześniejszym kontakcie.
Jeśli ktoś preferuję wysyłkę kurierem proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt mailowy, na pewno się dogadamy.
e-mail: quickallegro@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perkusja

A ja mam pałeczki perkusyjne NOVA N7A USA HICKORY nowe 20 zł za dwa komplety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Perkusja

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę mojego ulubionego sklepu perkusyjnego DrumCenter, w którego ofercie znajdziecie m.in. Talerze hihat . W razie pytań, wszystkie informacje o ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org