piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zegarki Sklep

Gdzie w łomży jest sklep z dużym wyborem zegarków, w przystępnej cenie? Patrzyłem już na ul. długiej ale drrrogo strasznie.... Chodzi mi o zegarek męski, taki do 200 zl. i żeby nie był okrągły. Za pomoc z góry dzięki ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

a patrzyłeś na giełczyńskiej tu na rogu zaraz?

muffi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

nie ;D ale zajrzę na pewno ;)) zbieram listę sklepów ;D bo nie wiem gdzie tu jeszcze można iść ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

tu na giełczyńskiej są fajne i tanie. Kiedyś w stokrotce widziałam tez byly w dosc przystepnej cenie do 200 to juz mozna cos dobrego kupic tam tez mozesz zobaczyc jesli sie tam nic nie zmieniło, bno na dlugiej no to rzecz jasna za takie "drobne" dla nich to nic nie kupisz i pewnie dobrego tez nie,aaa no i jiedys widzialam byl na poludniu chyba na kazanskiej lub malachowskiego jesli go nie przeniesli :)

muffi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

U nas taka drożyzna bo konkurencji brak... Wolą sprzedać jeden albo dwa zegarki za pare tyś. niż więcej w przystępnej cenie. Jak na łomżę i o takich klientów trudno, więc nie wiem gdzie tu ekonomia... Na kazańskiej wiem, ze byl jakis sklep trzeba sie przejsc ;))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Ja kupuje w sklepach internetowych np. ten polecam, sprawdzony: http://www.bigben.pl/
najlepiej porównaj ceny tych samych modeli w różnych sklepach, sprawdź promocje i oferty na allegro. Za 200 zł już coś wybierzesz. W Łomży nie polecam, mały wybór, większość to starocie i drogo, a nawet bardzo drogo (bateria kosztuje ok 50 zł)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

http://zegarkowy.pl/category/meskie

sklep internetowy z łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

iSpeed s.c. Marcin Adam Winko, Roman Lemański
ul. Księżnej Anny 23 lokal 9
18-400 Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Za 100zł mogę Ci sprzedać słoneczny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Zajrzyj www.jubilerpieciak.pl i spytaj o zegarki LORUS . Na pewno coś znajdziesz w tej cenie i gratis wygrawerują Ci dedykację na zegarku . Sprzedają również na Allegro . Jak się dobrze potargujesz to i na upust można liczyć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

iSpeed s.c. Marcin Adam Winko, Roman Lemański
ul. Księżnej Anny 23 lokal 9
18-400 Łomża

"Chopy" mają tego od zatrzesienia i servis na miejscu :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

tak jak ktos wczesniej wspomnial na dlugiej w jubilerskim duzy wybor zegarkow dobrych renomowanych firm kupisz znajdziesz zarowno za drobne pieniadze jak i za kilka tys zl zalezy kto czego szuka ( roznice w cenie sa znikome takie same jak w internecie badz niewiele wieksze o koszt przesylki za ktora i tak musimy placic )

Mozesz rowniez zobaczyc wspomniane zegarki Lorusa ( dobre zegarki w niezlych cenach jak sie nie myle japonskie produkowane przez Seiko - w 100% z ich mechanizmami)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

na długiej duży wybór ???? żart

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Pool na Długiej są dwa sklepy i w obu nic niema ? Czy narzekasz dla samej zasady narzekania że co nasze jest nic nie warte tylko to co kupimy w internecie lub w świecie to jest coś warte.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Warto przed zakupem zegarka wybrać się do zegarmistrza i spytać się co by polecił bo w takich lorusach faktycznie jest mechanizm seiko ale jednorazowy nie naprawialny czyli po gwarancji z naprawą jest lipa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Masz bez wątpienia rację ale czy zegarek za 200zł wymaga aż takich zachodów według mnie nie ale to tylko mój pogląd . Większą uwagę bym zwrócił na jego wygląd
i funkcje które posiada oraz sposób zapakowania ( ma to być prezent ), ewentualnie możliwość wygrawerowania dedykacji .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Polecam na allegro, tam jest naprawdę ogromny wybór- do koloru, do wyboru, kształtu, marki, ceny...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

No właśnie z tym allegro to może byc problem ponieważ jest dużo podróbek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Wszystko chyba zależy jaki sklep ponieważ sklepy są rózne. Wiele sklepów oprócz swoich stron internetowych prowadzi sprzedaż przez allegro.

Jeśli o mnie jednak chodzi to wolę zdecydowanie bardziej kupować w sklepach z zegarkami, które maja również swoje stacjonarne sklepy .Wydaje mi się to bezpieczniejsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Na przykład:
http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Adriatica-k201-0--.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Na allegro faktycznie może być sporo podróbek, ale istnieją chyba też inne strony z bardziej \"branżowymi\" sklepami.

Bardzo lubię uśmiechnięta być!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Jeżeli chodzi o męskie zegarki to polecam sklep o nazwie e-watches.pl - zegarki sklep internetowy kupiłam tam ostatnio w prezencie dla narzeczonego świetny, markowy zegarek. Zarówno ja jak i mój partner jesteśmy zadowoleni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

A czy ten sklep jest autoryzowany? Bo to czy jest ma bardzo duże znaczenie. Jeśli sklep nie jest autoryzowany to nie masz pewności czy zegarek będzie oryginalny czy też nie.

Sama jakiś czas temu zamawiałam zegarek w tym sklepie:
http://zegarmistrz-krakow.com/

Sklep ma swój stacjonarny punkt w Krakowie oraz sprzedają tam jedynie oryginalne zegarki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

czesc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Allegro ci pomoże!

http://ninjage.produktyfinansowe.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Popatrz w internecie, tam na pewno coś ciekawego znajdziesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zegarki Sklep

Poldun a gdzie link. Przestali płacić ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org