sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kto kocha " zezowate szczęście"

Z czym Wam się kojarzy i co sadzicie o "zezowate szczęście"
Proszę szczere wypowiedzi.

_mały-odpuść sobie

maruda

daj wypowiedzieć się ludziom,







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

mamusi się zapytaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

cały czas myślałam, że zezowate szczęście to kobieta;)

na szczęście to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

popapraniec z zaburzeniami emocjonalnymi który odważny jest chowając się w sieci a tak naprawdę to zwykła ciota

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

coś czuję że się rozegra ... :)


a i info dla innych , nie lezę nikomu w dup.ę :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

No i kolejna wojna gotowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

E tam ,od razu wojna.Nie bójta żaby;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Zezowatemu szczęście jest wszędzie, komentuje wszystko i z tego co czytałem tutaj, ma dziecko z AndyC. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Oj Matii nie ma co wnikać;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Mówię wam to jest ' ZEZOWATE NIESZCZĘŚCIE", ten nick bardziej pasuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Obelix , widzę że bawi Cię ta prowokacja ,
CZEMU TO MA SŁUŻYĆ ?

wypowie się paru gimnazjalistów i będzie dla Ciebie to wiarygodna opinia ?

pisałeś wcześniej , że jestem niedojrzały emocjonalnie , a ten Twój temat o czym świadczy ?


Tu gdyby nie Autor: nie.dotyczy , 99% dzieci nie miałoby zielonego pojęcia z czym to powiązać !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Obelix z tego typu ludżmi chcesz dyskutować :


Autor: kmetels (---.elomza.pl)
Data: 15-03-12 18:44
Mam pytanko - sąd zamienił mi grzywnę na prace społeczne w MPGKiM... ktoś już to przerabiał ? I co się tam robi ?

Autor: kmetels (---.elomza.pl)
Data: 23-07-11 19:31
Nie chce mi się latać po sympatiach i innych fotkach ... chcę mieć dziecko z normalną kobietą i dodam że nie jestem zdesperowany :)

- kmetels , kto poważny zakłada takie tematy , pustak , dzieciak z gimnazjum który gdzieś narozrabiał i nie śmierdzi groszem na grzywnę ,
niezaradny DESPERAT , który nie radzi sobie w realnym życiu !



czy :

Autor: Matthew (---.elomza.pl)
Data: 18-03-12 10:04
Zezowatemu szczęście jest wszędzie, komentuje wszystko i z tego co czytałem tutaj, ma dziecko z AndyC. :)

- no jak Matthew robił za materac , to " dobrze " słyszał/a , tylko może jak mu/jej sprężyna przy.....a w ten pusty łeb to się coś pomieszało



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

bueheheheheh widzę ze forum to Twoje całe życie zezowate szczęście w sumie nie dziwie się bo tylko tu możesz zaistnieć geju :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


Dam Wam tylko pewną wskazówkę : w opowiadaniu Stawińskiego przedstawiony jest groteskowo-karykaturalny świat , coś takiego jak nasze forum , gdzie znajdziesz głupotę , ironię , groteskę , elementy czysto komediowe i dramatyczne , czasem kilka mądrych wypowiedzi - perełek , oraz cechy powiastki filozoficznej ,

Jak dzieci coś z tego zrozumiecie , to znaczy , że potraficie ruszać głową , jak nie , to znaczy , że głowę nosicie tylko po to by Wam się deszcz do środka nie lał !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"




Co do postaci Obelix 'a , to jest postać z cyklu komiksów-kreskówek , bajek dla dzieci , gdzie można powiedzieć , że jest głuptaskiem o ptasim móżdżku - patrząc na niektóre jego teksty np. w komiksie „dziecko Asteriksa” twierdził że dzieci roznoszą bociany .
Ma też słabą głowę do alkoholu , bardzo łatwo się upija co rzutuje na jego zachowanie .
Pomimo sympatii jaką darzę tą postać z kreskówki , to uważam że utożsamianie się z nią tu na forum , poprzez obranie sobie takiego nicka jak Autor: Obelix , dobitnie świadczy o INFANTYLIZMIE i czyjejś niedojrzałości nie tylko emocjonalnej ale i umysłowej .
Ta groteskowa fikcyjna postać widać jest wzorem godnym do naśladowania przez zdziecinjałego autora tematu , odpowiada mu widać swoim poziomem intelektualnym .



PS:
Obelix'owi w jego przygodach często towarzyszą przyjaciele oraz pies Idefiks .
Ciekawe KTO tu na forum robi za jego psa ?


CO SĄDZICIE O TAKIEJ DZIECINADZIE ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

No i już musiał mnie obrazić .. W zapytaniu stoi jasno z czym się kojarzy... Mnie się kojarzy z niepłaconymi alimentami, o których czytałem w jego poście, który założył żeby zniszczyć AndyC... Stąd wnioskuje o dziecku... Swoją drogą osobiście nie znam "zezowatego szczęścia" ale nie będę ukrywał że mentalnie zakochałem się w nim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

A teraz szuka pewnie na mnie haka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


Matthew , a nie uważasz że to była PODPROGOWA SUGESTIA z Twojej strony , mająca na celu skojarzenie mnie z tym frustratem Andzią C ?
JAKI MIAŁEŚ W TYM CEL ?
Gość pisze głupoty , co udowodniłem w temacie : ANDY C - kto chce niech czyta ,
Jak on jest chory umysłowo i wypisuje takie bzdury , a Ty w to wierzysz , to wybacz , coś z Tobą jest nie tak .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


Autor: immortal ,

a wiesz przynajmniej KTO jest na tym zdjęciu ?

PS : osoby wiedzące proszone są o nie podpowiadanie !
np Autor: OjciecR , Autor: nie.dotyczy - SZACUN !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

zezowate szczęscie - idz z tego forum znajdz inne, przepadnij , zgin , spłoń :) a ja slyszałem ze nie tylko z andy_C ma dziecko :) siedzi w domu i alimenty łapie od tatusiów :) a forum to jendo co jej zostało i nie moze sie od tego uwolnic !



aaa

i ja to nie jestem gimnazjalistą :) i nawet nie jestem mlody :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


raqlan , rozbawiłeś mnie barani łbie do łez , ty już tu przeszedłeś samego siebie ,
tzn jesteś STARY i tylko po 7 letniej wiejskiej szkole powszechnej , rozumiem ?
na to wskazuje twój poziom " intelektualny "



Autor: raqlan , " pokrzywdzony prawnik " mści się za to że obnażyłem jego głupotę i ignoranctwo !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Zezowate jesteś kobieta?

nie wiedziałem o tym, oprócz tego że palisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Zezowaty to chyba dawny donald a może i andy c!








www.abantonino.blog.onet.pl -Szukasz pracy zobacz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


no i mamy tu przykład kolejnego idioty grubaryba vel inspektorka vel abantonino vel

MATOŁ nie potrafi , tak jak raqlan i Garbaty Anioł czytać tekstu ze zrozumieniem .
Przeczytajcie jeszcze ze 100 razy to co napisałem powyżej , a może coś z tego złapiecie.



Następni IDIOCI proszeni są o wpisywanie się na listę .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

nie wiem skąd u ludzi taka nienawiść do drugiej osoby , po co te zniewagi wulgaryzm ......
trzeba wojny żeby się zjednoczyć ?????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

zezol

na 26 postów 8 jest twoich.

Ja celowo się nie odzywałem aby nie było że podbijam temat.

Nie mam zamiaru nikogo tu oceniać ani obrażać, Pytanie brzmi "kto kocha "zezowate szczęście" i tylko do tego się będe odnosił.
Muszę szczerze powiedzieć że jestem zaskoczony, bo nikt nie odważył się napisać że jest z ciebie równy gość.
Ale tez nikt pomijając "raqlan" który pała nienawiścią do ciebie nie wypowiedział się w sposób jaki ty preferujesz.
Powinieneś cieszyć się z tego ale zastanawiam się jak wyglądała by dyskusja gdyby postawić pytanie w odwrotnym znaczeniu.

Rozbawiłeś mnie tym:

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-03-12 13:59


Co do postaci Obelix 'a , to jest postać z cyklu komiksów-kreskówek , bajek dla dzieci , gdzie można powiedzieć , że jest głuptaskiem o ptasim móżdżku - patrząc na niektóre jego teksty np. w komiksie „dziecko Asteriksa” twierdził że dzieci roznoszą bociany .
Ma też słabą głowę do alkoholu , bardzo łatwo się upija co rzutuje na jego zachowanie .
Pomimo sympatii jaką darzę tą postać z kreskówki , to uważam że utożsamianie się z nią tu na forum , poprzez obranie sobie takiego nicka jak Autor: Obelix , dobitnie świadczy o INFANTYLIZMIE i czyjejś niedojrzałości nie tylko emocjonalnej ale i umysłowej .
Ta groteskowa fikcyjna postać widać jest wzorem godnym do naśladowania przez zdziecinjałego autora tematu , odpowiada mu widać swoim poziomem intelektualnym .



PS:
Obelix'owi w jego przygodach często towarzyszą przyjaciele oraz pies Idefiks .
Ciekawe KTO tu na forum robi za jego psa ?



I cieszy mnie fakt, że chyba po raz pierwszy napisałeś coś bez wulgaryzmów, dokonała się przemiana zezola i tak niech zostanie :-)


pozdrowionka :-)







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

zezowate_szczęście, wybacz, nie miałam na celu obrazę Ciebie, jakoś tak mi się po prostu nick z kobietą kojarzył.
a co do zdjęcia, szczerze nie wiem kto to jest ale pewnie zaraz się dowiem, a przy okazji pewnie mnie obsmarujesz.
ech, dlaczego na tym forum tyle chamstwa jest?!

na szczęście to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


Obelix , jak dla ciebie słowa Autor: kmetels : ciota czy gej nie są obrażliwe , to może ja będę ich używał w stosunku do ciebie ?

przyrzekam TAK się będę zwracał !

Druga sprawa : to że na 27 postów jest sześć moich , to chyba nie powinno dziwić człowieka , który ma choć odrobinę więcej rozumu od Obeliksa , wszak tema dotyczy bezpośrednio mojej osoby .
Może miałem sobie pozwolić by tacy jak ty i tobie podobni weszli mi na głowę ? Nic się nie odzywać ?

Co prawda to bawi mnie głupota co niektórych osób , ale już sam nie wiem śmiać się czy płakać .
Nie zależy mi co ty i tobie podobni o mnie sadzą i nie zamierzam się nikomu tłumaczyć , sprostowałem tylko parę rzeczy .
Większość tu piszących ZASUGEROWANA twoją prowokacją wypowiada się tu nie mając zielonego pojęcia o rzeczy , albo złośliwie próbuje się odgryżć za wyimaginowane krzywdy .

NIE INTERESUJE mnie czy się wypowiadasz czy nie ,
czy podbijasz temat czy nie ,
czy masz zamiar tu kogoś oceniać czy obrażać,

PYTAM : co miało na celu założenie przez ciebie tego tematu ?
co tak cię INTERESUJE ?
ty jak przysłowiowa BABA , bez plotek nie możesz żyć chłopie ?
PILNUJ SWOJEJ D....

Widzę , że intelektualnie niewiele się różnisz od Andzi C , ten sam styl " myślenia " .

CHŁOPIE , OGARNIJ SIĘ , przestań zbierać PLOTY
Autor: Obelix , KOMPROMITUJESZ SIĘ !

Znowu " błyszczysz " inteligencją Obelix !


PS:
nie pisz proszę więcej , zostaw długopis , weż się za widły i do gnoju !
może to ci będzie lepiej wychodzić ,

nie obrażając kobiet , ale Obelix to typowa BABA !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

jeszcze jedno : tak się przejąłeś sprawą , że w środku nocy o godz 2:45 POD WPŁYWEM ALKOHOLU założyłeś ten temat ,
TERAZ próbujesz rozmydlić całą sytuację ,

PS:
że byłeś pod wpływem SAM pisałeś , teraz napiszesz że to był żart ?


GŁUPIO CI CHŁOPIE ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Masakra







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


pisałeś coś geju !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

ej ogarnijcie się, dorośli faceci a zachowują się jak dzieci, no żesz *****. to aż śmieszne jest.

na szczęście to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

hmmm hahaha hihihi

nie zniżę się do Twojego poziomu







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

właśnie takie chamstwo miałam na myśli. :]

na szczęście to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

immortal,lepiej się w to nie mieszaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


immortal , Ciebie z boku może taka sytuacja i bawić , ja nie płaczę i wiele się tym nie przejmuję , ale nie zaprzeczę ," ciśnienie " mi trochę podniosło ,

przy tym już tak mam , jak ktoś mi ZŁOŚLIWIE wjedzie na odcisk to nie odpuszczę !


Autor: Obelix , GŁUPIO CI CHŁOPIE ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

zezol

nic a nic







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Obelix
czy mógł byś sobie darować te hmmm hahaha hihihi ?
bo powiem ci szczerze staje się to niezbyt śmieszne
bo wiesz ja ci nie docinam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

robciu

mówisz i masz







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

okej, nie mieszam się już.
w sumie nie wiem dokładnie co tam między Wami jest i wgl, ale myślę, że takie jechanie się na forum nic nie da.
ale dobra, nie moja sprawa.

na szczęście to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

ok i spoko




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


JAK NIEKTÓRE OSOBY BAWI ODLEWANIE OLIWY DO OGNIA ,

JA NIE MAM NIC PRZECIW , " BAWMY " SIĘ DALEJ ,


proponuję jednak mimo wszystko przeczytać CAŁY temat , a póżniej coś pisać



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

immortal , i o TO chodzi , o to chodzi

nie mieszaj się jak nie znasz historii !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

słyszysz?..............
...............................
..............................
...................................
faceci w lesie cię wołają .......pędz tam ehehhehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Obelix (82.139.166.---)
Data: 18-03-12 01:26

zezol

nie ja pierwszy ci to mówię.

i nie mam zamiaru wojować z kim kolwiek, bo po co?


Obelix (82.139.166.---)
Data: 18-03-12 01:32

maruda

znowu polewam ,


zezol przyłączasz sie czy wyciągasz działa "nawalone"


Autor: maruda (---.2.techtel.pl)
Data: 18-03-12 01:42


Nie będę grzebał w postach żeby ci pokazać gdzie klałes jak szewc bo to było by bez sensu :):)

Baw sie z nami, ale nie przeklinaj bo to wcale nie jest potrzebne , mozna komuś dopiec bez takich słów :):)

A zresztą pij z nami zezus i zachowuj sie :):)
Byle jak ale sie zachowuj :):):)





Przytoczyłem wczorajsze posty
czy to jest wojowanie , zezol sorry ale ty jak nie masz wroga to go na siłę szukasz. Ale jak czerpiesz z tego przyjemność to baw się dobrze.
Ot i cały problem, jak ty to piszesz " Żegnam ozięble "







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


Autor: Masumi

a tak, a propos : Masumi to coś ze złotych COTY'ów ?

jaka nuta : serca , głowy czy bazowa ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

zezowata gębo słuchasz z lasu cię faceci wolajo idz tam do nich a nie forum pierdolami zasmiecasz !!!!!!!!!!!!!!!! kolejny dorosly dzieciak pierd*****y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

życzę milej nocy ja już spadam spać ....

pozdrawiam




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Tylko się zapytałem. Nie mam na celu tu nikogo obrażać

Pozdrowienia ślę ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


BEZCZELNIE się kompromitujesz Obelix , to co TERAZ przytoczyłeś potwierdza tylko fakt , że obaj z marudą sobie za dużo pozwoliliście .
Ty dziś 18.03.12. T : Kto kocha " zezowate szczęście" , a on - maruda wczoraj 17.03.12. T :zezus & madziara .......założyliście po nowym temacie W CELU ???
NO WŁAŚNIE , JAKIM ?



Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-03-12 01:03
Obelix , z Tobą za krótko się znamy i JA NIGDY pierwszy nie wyjechałem z jakimkolwiek komentarzem pod Twoim adresem , a Ty - TAK !
odszukać posty i tematy ?

Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-03-12 01:23
Obelix
moje chamstwo , moja sprawa , dupy nikomu nie będę lizał , do Ciebie PIERWSZY się NIGDY nie zwracałem ,
jak ktoś nie rozumie grzecznie to trzeba dosadnie
znajdż CHOCIAŻ JEDEN mój post gdy pierwszy Cię komentowałem
PS: zwrócę TERAZ uwagę i na Wasze wulgaryzmy


Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-03-12 02:00

maruda, to nie rzucaj inwektyw , poszukaj !
gdzie tak ubliżyłem _maly_emu , że go tak bronisz ?


Obelix , a czemu miała służyć ta prowokacja , ja się do Ciebie nie zwracałem , co bawi Cię to jak sugerujesz złośliwie coś o zdrowych czy chorych dzieciach ? Może miałem Ciebie grzecznie prosić ?
Ty tez już kilka razy z czymś PIERWSZY wyjechałeś pod moim adresem , zgoda co prawda bez wulgaryzmów , ale w prowokacyjny ośmieszający sposób , CZYM chciałeś błysnąć ?
Jeszcze jedno : JA ZAWSZE ZWRACAM I ZWRACAŁEM SIĘ DO WAS Z SZACUNKIEM I PRZEZ ' WIELKĄ " LITERĘ , nie per ty !
Jak ktoś na to zasługuje , to i tak jego traktuję , jak nie - to z chamem trzeba walczyć po chamsku ,



Autor: zezowate szczęscie (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 18-03-12 01:34
maruda, zastanów się o czym piszesz , gdzie np w temacie : Fajne gry , czy w temacie : Ratlerek , czy jakimś ostatnim użyłem wulgaryzmów ?

podaj przykład !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Dżizes co za palant .... ty zezowate nieszczeście nie kumasz ze nikt Ciebie tu nie chce ? Walisz posty sam do siebie po kilka pod rząd buehehehehehehhee myślałem ze padnę ze śmiechu hahhah :) co za ciota ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

Hmm......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"


Autor: CXRSa1

to co DEBILU , przed chwilą ADMIN skasował NOWO założony DZIŚ TEMAT , tak ok 15tej , przez ciebie IDIOTO ,
.....................................................................................................................


TU jest odpowiedż DLACZEGO wdaję się w " dyskusję " z tym POPAPRAŃCEM .

Osobiście nie dotyka mnie to co pisze andzia C vel CXRSa1 vel miriamjan , wręcz przeciwnie , bawi mnie jego głupota . Czytając jego posty , boki można zrywać ze śmiechu , jak ten IDIOTA się pogrąża swoimi wypowiedziami . Jak STARA BEZZĘBNA SUKA , która jak nie może ugryżć , to chociaż sobie poszczeka .
DEBIL założył już kilkanaście tematów , a ja odpowiem mu tym jednym .

Z każdym nowo założonym tematem , każdą wypowiedzią - postem , ten IDIOTA , sam się KOMPROMITUJE i OŚMIESZA .
Niech pisze więcej , jego GŁUPOTA dotrze do szerszego kręgu użytkowników tego forum .

Podbijam czasem temat , aby obnażyć jego INDOLENCJĘ i PROSTACTWO umysłowe . Ten KMIOT nie potrafi sam napisać jednego zdania w miarę poprawnie po polsku . Każda jego wypowiedż to stek bzdur i bełkot obłąkanego frustrata . Gdyby zwrócić uwagę na tok jego wypowiedzi , zawsze wychodzi na jaw " poszarpany proces myślowy " oderwany od sensu stricto sprawy . Pisze jak jakiś PARANOIK , bez ładu i składu różne brednie i głupoty .
Nie potrafi zachować zimnej krwi i rzuca się jak g....o w przeręblu . Z braku argumentów podpiera się dziecinnymi wrzutkami/wklejkami z netu , lub odwraca kota ogonem i powiela moje wcześniejsze posty lub sformułowania .
Wydaje się, że mamy tu przykład klasycznej SCHIZOFRENI, rozszczepienia umysłu . Na to wskazują upośledzenie myślenia i problemy z zachowaniem emocji , niespójność wypowiedzi i procesów myślowych , oraz objawy mutyzmu .
Czy nie zastanawia Was dziwaczność tematów i wypowiedzi pisanych przez Andy C vel CXRSa1 vel miriamjan ?
Irracjonalne zachowanie ?

To stary 48 letni prawiczek-kawaler , bezrobotny kmiot z podkolneńskiej wsi , biedny DUPEK , który sobie nigdy w życiu nie p....ł , a gdyby tam u niego na rodzinnej wsi , krowy w majtkach chodziły , to by i nigdy p...y na oczy nie widział . BARANI ŁEB skończył tylko z trudem siedmioklasową szkołę powszechną i nie może nigdzie znależć pracy , a i do tego dokładają się problemy sfery seksualnej ( jakiej on jest orientacji , to pies go wie ) . Wszystko to powoduje u niego zaburzenia emocjonalne , a niemożność realizacji celu wywołuje przykre emocje frustracji .
Frustracja natomiast podsycana przez ból , gniew i złość , wywołuje irytację i agresję , przejawiającą się tu na forum 4lomza , gdzie uważa , że właśnie tu może się odegrać za swoje przesrane życie . Według niego , tu się właśnie samorealizuje i tu tylko może błysnąć " inteligencją ", bo w realu jest NIKIM , totalne ZERO . Anonimowość zapewnia mu pozorne bezpieczeństwo , więc śmiało puszcza wodze fantazji i struga " bohatera " .
Stres spowodowany brakiem perspektyw i ograniczonymi możliwościami rozwoju , potęguje poczucie krzywdy i zainicjował wystąpienie psychozy .

Syndrom osoby pokrzywdzonej spowodował trudności w komunikacji interpersonalnej. W odwecie, wszechobecne pragnienie zaistnienia na szerszym forum , jak i pogrążenia oraz zniszczenia Pana zezowate szczęscie , przeszkadza mu pragmatycznie myśleć.


Autor: CXRSa1, wcześniej pisał tu na forum pod nickiem : Andy C , oraz jako Autor: miriamjan

Kto chce zobaczyć jaki to DEBIL , może zapoznać się z tematem :
Temat : ANDY C - kto chce niech czyta ;

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=493873&t=493873



PS :
Większość tu , czytających to GIMNAZJALISTÓW i tak nie zrozumie nic z tego co napisałem . Człowiek umiejący samodzielnie myśleć , nie musi się zastanawiać KTO TU JEST DEBILEM .
Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

___________________________________________________________

JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

__________________________________________________________

poniżej próbki tematów z ostatnich dni , założonych przez tego IDIOTĘ ;

....................................................................................................................

Temat : raqlan czy na pewno mam zezowatym dziecko????

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512578&t=512578

Temat : zezowate Goebbels/ie 4 forum.pl

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512871&t=512871

Temat : zezowate teleinformatyku:)))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513167&t=513167

Temat : zezowaty Środa Kolno UP godzina (

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512842&t=512842

Temat : ZOŁZOWATE czy jakoś specjalnie przygotowójesz sie na jutrzejsze spodkanie???

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513021&t=513021

Temat : Ile razy już zezowaty już razy konfabulowal na tym forum:))

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=513023&t=513023

Temat : Dla czego zezowaty boi sie bliskiego kontaktu z kobietamI?

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512379&t=512379

Temat : zezowate sklada pozew do sądu bo czuje się poniżony.....

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=512159&t=512159

Temat : ORMO żyje ormo czuwa

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=1&i=200141&t=200140

...................................................................................................................


JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM , ŻEBY ZAKŁADAĆ TAKIE TEMATY i PISAĆ TAKIE BZDURY ?

Opinia TOWARZYSTWA WZAJEMNEJ ADORACJI z GIMNAZJALNEGO fan klubu marudy , mnie NIE INTERESUJE !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

zezowate szczęscie NIECH cI WRESZCIE ŻONA OBCIĄGNIE FLETA.

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=501302&t=501302

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

andzia vel CXRSa1 vel Andy C vel 7angelfree,

nie mieszaj psychotropów z Red Bul'em , no chyba, że pijesz piwo bezalkoholowe .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kto kocha " zezowate szczęście"

zezuch, powinieneś dodać i mnie do twojej listy urojeń

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org