niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
APEL do Ciekawskich!!!!

Drodzy Łomżyniacy jak chcecie podziwiać wiatrak to nie przyjeżdżajcie do JANOWA bo on tu NIE STOI!!! Nastała niedziela i urządzacie sobie wycieczki co 3 minuty i oglądacie sobie go z DALEKA, a wystarczy za stacją paliw Orlen na Fadomie skręcić w drogę, podjechać do niego i zobaczyć go z bliska!!
(Jako ciekawostkę podam wam że podczas pisania tego POSTU przejechało pod oknem 9 ciekawskich wycieczkowiczów.Pomyślcie sobie teraz ilu was tu było w ciągu całego dnia !?) :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

No i co z tego?Łażą Tobie po podwórku?Mają ochotę to jadą i patrzą,a że pogoda sprzyja to i urządzają spacery.Wielkie mi hallo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

A zobacz wiesniaczku pod iloma oknami Ty przejeżdzasz jadąc przez Łomżę do Biedronki na zakupy jak dostaniesz forsę za mleko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

haha w Łomży to już chyba nie ma ludzi którzy umieją normalnie dyskutować??
_maly_ ogarnij się i nie nazywaj kogoś wieśniakiem tylko dlatego ze mieszka na wsi jak byś miał odwagę to byś podszedł do kogoś pod tą biedronką i spróbował go nazwać "wieśniakiem" myślę że najprawdopodobniej wygrałbyś tydzień chodzenia w okularach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

To Janowo słynne się teraz zrobi na cały powiat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

,,Prawdziwy" z ciebie Adamek jak widze kmiotku:)
Do małego szurasz?
On w tym roku do komuni idzie :)
Poszukaj sobie sparingpartnera na zabawie w stodole:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Ja szybko biegam więc spoko-:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Adamek a Ty natężenie ruchu liczysz w Janowie ??? możne wam autostradę pobudują

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

jołki połki, na tym forum bywam, a nie wiedziałam, że zaraz za Łomżą mamy wiatrak heeee, trzeba się będzie wybrać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

a ty adamek ze starego janowa czy z nowego ????

zostaw małego w spokoju bo biedy sobie narobisz :)




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

sory ale by móc z wami polemizować musiałbym zniżyć się do waszego poziomu a nie wygodnie pisać leżąc na podłodze!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Ty nie musisz sie przenosic na żadna podłogę :)
Ty nawet nie wiesz że juz od dawna na gumnie leżysz:):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Autor: Adamek1308
a ty adamek ze starego janowa czy z nowego ????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

robciu a o co się rozchodzi?? z nowego jeżeli o tym samym myślimy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Robcio pyta ,bo już dostał zlecenie .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

a ja ze starego hmmmm :)
i tak pytam ....

ja widzę jedynie z posesji




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Palec w du*e i żryj ku*e;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

"Adamek1308"...chcial tylko wszystkim wytlumaczyc gdzie sie znajduje owy wiatrak, bo widac, ale nie koniecznie wiadomo gdzie jest (tez go wczoraj widzialem), ale teraz wiem gdzie stoi. Widze takze, ze jest tu kilka osob, ktore ukonczyly "Szkole Bystrzakow Wiejskich w Lomzy". Jakiemu BARANOWI nie pasuje to, ze przyjedzie ktos ze wsi na zakupy gdziekolwiek do Lomzy!!! Prawdziwy Łomżyniak i tym samym "mieszczuch" nie dzieli ludzi na miejsce zamieszkania, a na to co ma w glowie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

odrazu widać jakie to zacofane miasto postawią byle wiatrak i juz piergrzymki robią , a jak coś powierz to odrazu sie sadzą eh .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Ja wątpię, że uważają Cię za wieśniaka z powodu miejsca zamieszkania, raczej przez Twoje podejście. Co Cię obchodzi kto i jak często przejeżdża przez "Twoją" wioskę? Obowiązuje jakiś zakaz wjazdu dla wybranych czy jak? Siedzisz w oknie licząc przejeżdżające auta? No to tylko pogratulować życia, a raczej jego braku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Zenit ,własnie o to mi chodziło.Sięgnij do postu wyżej i się poczęstuj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Dodam jeszcze, że większość tam przejeżdżających widziała takich wiatraków setki, wystarczy udać się na południe kraju albo do zachodnich sąsiadów, uwierz, tam stoi ich masa. Na naszym regionie w przeciągu kilku lub kilkunastu lat też ma ich trochę stanąć, więc jak ktoś chce zobaczyć jak to wygląda u nas nie widzę w tym nic dziwnego, poza tym jest wczesna wiosna dziś niedziela, każdy chce wyrwać się z domu i złapać trochę powietrza. Dziesięć lat temu jak przejeżdżało auto na obcych blachach Twoje sąsiadki może spekulowały, że przyjechali obejrzeć słupki telefoniczne od T.P?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Jak taki ruch to postaw maszynę do popcornu i waty cukrowej. 10 krotne przebicie. W tym mieście to cud, że gdzieś jest ruch.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!



Użytkownik lala26 otrzymuje : toster, frytkownicę i maszynkę do mięsa za najrozumniejszy post w tym wątku :-)))))))))))))

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, póki nie poznałem internetu. (S.Lem)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Zdjęcie wiatraka zrobione dzisiaj z Czaplic.
http://studio.wp.pl/i,wiatrak,mid,1234775,foto.html



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Hmm..skoro Wszyscy poczuli już wiosnę i chcą złapać trochę świeżego powietrza to niech nie wsadzają swoich grubych du* w samochód tylko niech się przejdą spacerkiem. Lepiej wyjdzie im to na zdrowie niż ''wożenie się '' sadła i zanieczyszczanie środowiska.
Nikt nigdy w życiu nie widział wiatraka ?? Ludzka mentalność bywa zaskakująca...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

A jeśli ktoś chce pospacerować akurat po Janowie, to ma "spacerować" pieszo z Łomży do samego Janowa? Sunąc się rowem, żeby uniknąć tych ciągle jadących ZWIEDZIĆ WSPANIAŁY WIATRAK aut?Podjeżdża się samochodem tam wysiada i spaceruje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

weźcie się ludzie ogarnijcie się z tymi wiatrakami, w Niemczech zaraz koło granicy z Polską w na przejściu koło Świecka są pola wiatraków i tak się nimi nie jarałem, jak wy tym jednym koło Łomży.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Co pojechałeś je tam oglądać.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

nie do pracy tam jeździłem, ale polecam te miejsce, osoby lubiące wiatraki będą wniebowzięte.

---------------------------------------------




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

W lutym największa atrakcją były "koksowniki" a w marcu "wiatrak" , i się ludzie dziwicie że nic nie budują w tej mieścinie jak wy byście pielgrzymki robili , widać ten wiatrak bardzo dobrze na spokojnej za terrazytami .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Taa, też jeździłem na zachód i szczerze mówiąc dziś mdli mnie na widok tych wiatraków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

A to wiatrak jest taką atrakcją?
Kurczę, muszę częściej wyglądać przez okno, bo mam kilka takich śmigieł niedaleko domu. Nie wiem co w tym takiego ciekawego :)

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

Dla ludzi wszystko co nowe jest ciekawe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: APEL do Ciekawskich!!!!

mi to się zajebiscie te wiatraki podobają, szkoda, że tylko jeden jak na razie jest tu w okolicy. Mam nadzieję, że na jednym sie nie skonczy. A jak pogoda sie poprawi to pewnie sie wybiore na spacer poogladac;)

na szczęście to ostatni poniedziałek w tym tygodniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org