sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kolka plastyczne

Czy w lomzy istnieja jakies kolka plastycze dla dzieci??

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

Plastelinę to wiem, że można kupić, nawet i cztery kółka widziałem , dzieci też nie brakuje, więc w czym problem ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

kółko plastyczne jest w Regionalnym Ośrodku Kultury na Małachowskiego w poniedziałki o 17.00 prawdopodobnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

ZS ja pytalam powaznie a jakos nie widze zebys mial cos normalnego do powiedzenia a wiec.....
dzieki ruda

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

Martuś , nie denerwuj się , złość piękności szkodzi,

to tak z rama, na rozładowanie sytuacji i poprawienie humorku,

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

dzis to chyba nic mi humorku nie poprawi...PMS mnie dopadlo chyba

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

Pracownia plastyczna na Dmowskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

Ta na Dmowskiego to naprawdę dobra i profesjonalna pracownia. Sama chodziłam tam za dzieciaka, a potem dostałam się do Plastyka, więc polecam, :)

,,Może przesadzam,ale stwierdzenie MIAŁ RĘCE,JAK DUŻE BUŁKI brzmi zbyt głupio"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

dzieki wielkie:)

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

Zagadka plastyczna : Jak się zmiesza gówno z gliną to co wyjdzie???



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kolka plastyczne

Jakbyście potrzebowali jakichś akcesoriów plastycznych to a nuż się może Wam przyda ten sklep plastyczny: Indygo24

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org