piątek, 17 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Plac zabaw "pod daszkiem"

Witajcie rodzice,
planuję urodziny córeczki i zastanawiam się, które miejsce zabaw wybrać na przyjęcie. Czy polecicie mi któryś?

Meg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

w mc donaldzie organizują niezle tego typu przyjęcia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

MC donald.. weź.. rodzice sami zapchaja te dzieci chemią i tłuszczem bo im sie obiadu wartościowego zrobić nie chce, a potem się dziwią że tłuste dziecko im urosło... Jak w Mcdonaldzie w każdą niedziele jedli to nie dziwne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

jak przyjęcie to w domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

Witam,przy przychodni na ul.Reymonta otwierają nową salę zabaw dla dzieci,nie wiem kiedy otwarcie,ale jak patrzę przez szyby to fajnie tam będzie,myślę,że będą tam organizować przyjęcia dla dzieci :) pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

Dziękuję wszystkim za propozycje, w domu troszkę za mało miejsca i chodzi o zabawę dla dzieci a nie dla dorosłych. Mc donald - odpada... nie dla mnie i na pewno nie dla dziecka. Słyszałam miłe słowa o sali zabaw na przykoszarowej, ale jakoś mi nie po drodze, by tam zajrzeć.
A co do sali na Reymonta - cudo !!! Niestety nie wiadomo kiedy otwarcie :( Może ktoś jednak wie?

Meg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

Skoro masz juz jakos opcje to po co zawracasz gitare??? Skoro wiesz, ze jeszcze nie otwarta sala jest ,,cudo" to nie rob zbednej reklamy, nie badz smieszna...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

Jest fajna sala na rogu Starego Rynku - Bajlandia to się nazywa. Ostatnio córka koleżanki miała tam urodziny. Udane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw "pod daszkiem"

Dlaczego śmieszna? Okna są przezroczyste i ocenić można...
Osobiście byłam tylko w jednym takim miejscu i średnio mi się podobało. Venezia jak nie chcesz pomóc to spadaj i nie krytykuj bo nikt tu nikomu reklamy nie robi! Nikt Ci nie każe podnosić tematu.

Meg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Plac zabaw \"pod daszkiem\"

Hej, szukam firmy w Nowym Sączu https://foresta-placezabaw.pl/przeglady-placow-zabaw/nowy-sacz/, która profesjonalnie przeprowadza przeglądy placów zabaw. Chcę upewnić się, że miejsce, w którym bawią się nasze dzieci, jest bezpieczne i spełnia wszelkie wymogi. Czy znacie kogoś, kto świadczy takie usługi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org