niedziela, 02 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
buty emu

Gdzie w łomży je dostane?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

W Łomży nie ma . Są tylko podróby.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Są w CCC !!!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

widzialam w sklepie obok krotkiej za 89zl ;p

\' upić się szczęściem, by nie płakać więcej . iść za rozumem, a nie za sercem . \'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

o dziękuje a jaki to dokładnie sklep ? ; )

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

to uzywak ale maja tam nowe te buty jak masz prezencik sklep na krotkiej to naprzeciw jest wejscie pod takim blokiem na podworka . jak tam wejdziesz to jest po prawej stronie . Mam nadzieje ze dobrze wytlumaczylam i znajdziesz :P

\' upić się szczęściem, by nie płakać więcej . iść za rozumem, a nie za sercem . \'

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

ostatnio w pepco były po 20 zł
w chińczyku po 50 zł
no i na mieście szukaj

"Mimo świata który,
kocha i rani nas dzień w dzień,
gdzieś na szczycie góry,
wszyscy razem spotkamy się."


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

kobiety wygladaja w nich jakby mialy platfusa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Najlepsze buty na zime! W lidlu są, a bedą w biedronce!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Nie przepadam za nimi, wole bardziej kobiece buty, ale sama mam je ze względu na to, że są bardzo ciepłe i wygodne. Jak je nosić to tylko oryginalne, koszt większy ale nie pożałujesz i koniecznie australijskie z owczej wełny a nie wszelkie chińskie podróbki, bo one strasznie zniekształcaja stopy i takie wykoślawione "bambosze" wyglądaja tragicznie a wiele takich dziewczyn w Łomży widziałam i nie wiem czy one tego nie widzą, że wyglądaja w takich troszke "pokracznie". Taka inwestycja opłaca się, bo dobrze dbajac o nie preperatem bedziesz mieć na bardzo długo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

HAHHA emu za 50 pln
to chyba sznurówki

od 150euro

http://www.emuaustralia.com/store/women/footwear.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

w lidlu nie ma:( a w chinczyku to takie zwykle?;d a w biedronce kiedy maja byc ? ;)

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Tak wytłumaczyłaś przejde się do tego używaka napewno zwykłe są tak?

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Dajcie mi tego,co wymyślił ten,,badziew,,--osobiście go uduszę.Ten but nie spełnia żadnych norm,wszyscy którzy w nich chodzą wyglądają jak koczkodany,stopa placek;] Chryste kobiety --gdzie podziała się wasza klasa,szyk,elegancja??


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

To są buty???



Wyglądacie w tym jak koczkodany :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Nie zgadzam się z tymi opiniami.
Widocznie nigdy na nogach nie miałaś tego "badziewu" dlatego tak mówisz. Za dobre buty się płaci a sama na tym nie szkoduje pieniędzy. Wolę skórzane, dobrze wyprofilowane buty. Ale odkąd w nich chodzę nigdy nie chorowałam czego nie moge powiedzieć o skórzanych butach, które nawet w zimę przemakały. Z tej samej firmy kupiłam w tym roku skórzane kozaki i są rewelacyjne, rzadko gdzie w sklepach można spotkać taka jakość i profesjonalizm w wykonaniu i szyciu butów. Ale cóż nie każdego stać na tego typu buty i pozostaje tylko kierowanie się opiniami innych, którzy zapewne chodzili w marnych podróbkach.

Może nie są jakieś super eleganckie, ale są bardzo ciepłe, najcieplejsze buty na mroźne zimy jakie miałam. Żadne skórzane kozaki czy inne buty nie dorównają im.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Dokładnie tak--KOCZKODANY;] zero klasy;]
Coccinelle--nie miałam takich na nogach i nigdy bym tego nie włożyła,za żadne pieniądze;/
To moje zdanie,inne od Twojego i tego się trzymajmy;]


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Coccinelle :)
Tu nie chodzi o cenę :):)
Po prostu kobiety w tym czymś wyglądają jak sybiraczki w walonkach a nie jak kobiety:):):)

A za cenę tego czegoś można kupić naprawdę ładne, ciepłe i eleganckie buty na zimę :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Hehehe....,,wyglądają jak sybiraczki w walonkach a nie jak kobiety:),,--brawo !!


Wyleczyć można tylko tego, kto chce być zdrowy...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Nie ma nic lepszego na zimę niż EMU-ciepłe, nie przemakają, są stabilne.A mojej kobiecości w żaden sposób nie definiują buty,które mam na nogach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Płacić za nazwę? A jeśli będą wyglądały tak samo, tylko nie będą oryginalne? To jakaś różnica? Ludzie - zwracajcie proszę uwagę na to, co jest istotne, a nie na jakiś totalne bzdury!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: buty emu

Fakt, za samo logo płacić nie warto, chociaż niestety za logo też często jakość idzie i po prostu markowe buty kupić bezpieczniej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org