sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sklep zoologiczny PUSZEK

Bardzo serdecznie polecamy sklep zoologiczny przy ulicy Dwornej 31 w Łomży. Wyjątkowo przemili, przesympatyczni, kompetentni i fachowi Panowie, którzy pracują w sklepie. Zarówno właściciel sklepu, jak i jego syn służą nieocenioną poradą. Zwierzęta mieszkają w bardzo czystych pomieszczeniach i nie są zabierane od matki za wcześnie, co bardzo często zdarza się w innych sklepach zoologicznych, nastawionych głównie na zysk kosztem nawet zdrowia i życia zwierząt, które sprzedają. Jednym słowem: Jeśli zakupy w sklepie zoologicznym, to tylko przy ulicy Dwornej 31. Jechałyśmy do sklepu 100 kilometrów i nie żałujemy. Kupiłyśmy królika. Przesympatyczną Lusię.
Olimpia i jej mama

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK



A kiedy planujecie pasztecik z Lusi?
Bardzo dobry jest z kroliczka.
Jesli chodzi o sklad to takze sluze
fachowa porada i milym podejsciem
do spozadzonego ,zeru'.

d(*_*)b

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

siwysiwy myślałem , że masz trochę więcej oleju w głowie !
Szkoda , że kanibalizm zanikł , chętnie ciebie zobaczyłbym w formie pasztetu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK



Widzisz Jeden....... Ciebie nawt nie trzebaby
przerabiac,bo juz widzialem,wygladasz ja PASZTET.
Nie swiruj ze sie taaaki urodziles,a ze nie miales wypadku?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

fakt sklep aktualnie najlepszy jezeli chodzi o karmy i osprzet roznego rodzaju. Zwierzaki w dobrej kondycji. Chociaz jezeli chodzi o zwierzeta egzotyczne to sprzedawane gatunki nie maja duzo wspolnego z rzeczywistoscia, obstawiam, ze to po prostu brak wiedzy z tej kategorii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Zgodzę się że najlepszy jeśli chodzi i psy i koty, ale reszta.... można dyskutować. Np akwarystyka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

najlepszy!!

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Autor: siwysiwy (---.centertel.pl)
Data: 16-08-11 07:52

PS.Nawiazujac do Twojego wczesniejszego
wpisu to nic nie poradzisz,pelno jest wokol nas chlamu,
chamstwa i prostactwa,jak to spiewal sp.Czesio
,,...dziwny jest ten swiat...


siwysiwy , masz słuszną rację, zgodzę się z tobą, nie ma to jak siwy inteligent !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK



Zez................. sadzac po wpisie to co sie stalo
ze ty o tej porze jeszcze robiles przed kompem?
Przeciez ty po 20-j lezysz juz w wyze i mama ci
czyta cos z serii ,Poczytaj mi mamo'.
Aha,prawda,zapomnialem,wakacje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

klaudyska, bo to po prostu sklep nastawiony glownie na tego typu zwierzeta. Jezeli chodzi o akwarystyke to mamy tez jeden sklep, ktory w tej kwesti wyroznia sie na tle konkurencji :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

siwysiwy

Czytając twoje głupkowate komentarze tak sobie z politowaniem myślę, że ty to miałeś trudne dzieciństwo, może pod górkę do szkoły ?, a naprawdę to jesteś jeszcze dzieciaku w brodziku intelektualnym. Chyba tak kochałeś szkołę, że ją p.ierdoliłeś a wyniosłeś z niej tylko kredę do tablicy, teraz są tego skutki. Może warto rozważyć reedukację, nie bój żaby, szkoła to nie budka z piwem, nie musisz tam chodzić codziennie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Tak, wiem. U Pani Mogielnickiej. Tam się zaopatruję :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Sklep pod względem wyposażenia i zwierząt (głównie gryzoni ) jest naprawdę świetny. Co do akwarystyki to nie jest chyba główny cel sklepu . A jaka miła obsługa . Aż chce się iść i kupować ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Dzięki za polecenia, ale ja i tak większość rzeczy dla moich kotów kupuje online, tak jest po prostu wygodniej i taniej, wam także to polecam np. na http://www.tukan24.pl/ :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

***** prawda ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

A jakie sklepy polecacie w internecie? Chciałbym kupić karmę dla swojego psa w http://www.zoofaktor.pl/ Cena jest dobra - mam nadzieję, że szybko dotrze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Świetna obsługa i przemili sprzedający, od zawsze kupuję tam karmę i witaminki dla kota :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Nie wiem czy wiecie, ale świetną alternatywą dla legowisk dla psów są takie oto domki http://www.butik.zpazurem.pl/kategoria/domki-dla-psow . Nie dostaniecie ich niestety w żadnym zoologiku w Łomży. Dostępne są tylko przez net. Wykonane są z materiału, więc bez problemu można je wyprać. Super sprawa!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

tego sklepu nie znałem zazwyczaj robiłem zakupy na apetete

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Również polecam ten sklep

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Powiedziałem starszemu sprzedawcy że jest problemem drapania się mojego 5-cio letniego yorka to sprzedał mi specyfik na rozrost kości u młodych psów. Odkryłem to po miesiącu stosowania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

A ja mojego kotka wyposażam w marketach. Poczytałam sobie składy karm kiedyś i znalazłam naprawdę porządną z Iams, bardzo porównywalną do tej którą kupowałam w zoologicznym a kilka złotych na kilogramie tańszą. I dużo łatwiej mi kupić. Nie widzę sensu przepłacać za taką samą jakość, tylko dlatego, że tamta jest ze sklepu zoologicznego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Takie rzeczy jak karmy, legowiska dla psów i kotów, akcesoria dla zwierząt opłaca się kupować w sklepach internetowych, tam jest zdecydowanie najtaniej i jest spory wybór. Jakbyście szukali solidnego posłania dla swojego pupila, warto wziąć pod uwagę Angel Beds, oni produkują legowiska.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

A jaki sklep zoologiczny polecicie jeśli chodzi o akwarystykę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sklep zoologiczny PUSZEK

Allegro

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org