sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

byłem dziś w hurtowni Sam-obsługowej hehhe tak to nazwałem ,pisze dlatego że po podejściu do pana z koszulką z logo farbex i uznałem że jest to sprzedawca , przedstawiłem swój problem a mianowicie kupiłem zmywarkę i chciałbym podłączyć ją do sieci i kanalizacji i potrzebuje złączek ale nie umiem określić jakich (nie jestem instalatorem) a tylko człowiekiem, a pan odpowiedział , "że on od tego to tu nie jest""pan musi wiedzieć czego pan chce" -zdziwienie i konsternacja człowiek który wcześniej (a robię często zakupy)obsługiwał mnie tz., nie wiem może awansował czy zmieniły się zasady kupna ??? dlatego markiet nazwałem hurtownia samoobsługowa hahhahahaha

:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

sie usmielim z tego "markietu"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

oh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

a ja dziś byłem w sklepie spożywczym i chciałem kupić coś do jedzenia ( nie jestem kucharzem - tyko człowiekiem) i ta wredna sprzedawczyni nie wiedziała co mam kupić na kolacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

Tez tam byłam i tez Pan nie potrafił mi odpowiedzieć na temat lampy bo to nie jego dział i tak sobie stałam i czekałam aż ktoś się może w końcu mną zainteresuje ale niestety wiec wyszłam i kupiłam gdzie indziej.
Nie polecam.

Emka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

Emka 85,widocznie nie jesteś interesująca i jeszcze na dodatek stoisz pod lampą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

W Biedronce też się pytacie jak się otwiera konserwę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

potwierdzam. ludzie niekompetentni tam pracują.
pytasz się gdzie można "coś tam" znaleźć, a typ ci palcem pokazuje w otchłań regałów i mówi: "o tam, na drugim końcu", po czym odwraca się i idzie, a ty se szukaj.
panienka przy kasie nie może wypisać faktury sprzedaży, jeżeli na daną firmę kupujesz po raz pierwszy - biedna nie ma możliwości dodania kontrahenta w systemie. trzeba iść samemu do drugiej pani, która siedzi w kiosku od reklamacji i może cię łaskawie dodać.
zostałem też przy kasie poinformowany, że później do paragonu nie wystawią mi faktury (a mają na to obowiązek do 7 dni bez szemrania).

po prostu parodia.
a ceny bez rewelacji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

Mały a ty jesteś za mały by ze mną rozmawiać tym bardziej postać ze mną pod lampa.

Emka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

Market Budowlany zatrudni sprzedawcę na dział narzędzi i elektronarzędzi. CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.lomza@farbex.com.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

Co wy ludzie się dziwicie tym pracownikom . Człowiek kompetentny na swoim stanowisku powinien być godziwie opłacony za wiedzę i umiejętności jakie posiada ale w Łomży czy to jest ten czy inny sklep płaci się jak murzynowi za ciąganie taczki . Dlatego takie podejście pracownika do sprawy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"


pracodawcy udają że płacą a pracownicy udają że pracują, brak motywacji ,

Zaobserwowałem ciekawe zjawisko, sprawa dotyczy szeroko pojętego tematu zakupów, otóż od jakiegoś czasu nagminne stało się kupowanie na Allegro a sklepy ludzie traktują jako salony wystawowe gdzie towar można dotknąć i obejrzeć, zasięgnąć informacji. Nic dziwnego, że pracownicy którzy są wynagradzani w zależności od wyników sprzedaży ( premiowani) nic z tego nie mając, traktują klientów jako intruzów. Natłumaczy, nagada się taki jeden z drugim a klient i tak kupi gdzie indziej, wiadomo wirtualny sklep internetowy ma znacznie mniejsze koszty własne i może zaoferować towar po niższej cenie.
Ludzie kupują przez neta prawie wszystko, wystarczy poczytać posty na tym forum, jak tak dalej pójdzie, a jest to raczej nieuniknione, bo każdy umie liczyć, to dużo sklepów upadnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"


?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

No właśnie następnym razem idzcie do biedronki na dodatek mają dobre ceny.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - "Farbex"

fanka bocianka

Aniu, a czego się tam dowiedzą ? obsługi sera s pod laski ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: MARKET -hurtownia ŁOMŻA - \"Farbex\"

Tylko raz uslyszalam tam dzien dobry od jakiejs nowej pracownicy. Pozostale nie mowia NIC tylko skanuja. Nie ucza ich ze trzeba sie przywitac z klientem?? Nie podoba mi sie to. W takim np. Lidlu nigdy sie nie zdarza zeby pracownice nie powiedzialy dzien dobry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org