sobota, 29 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ptysiu-Admin

Wpadłem na pomysł żeby Ptysiu91 był głównym Adminem Forum na 4lomza (oczywiście trzeba było z Phorum zrobić na inne bardziej Adminowskie forum a takich można za freee zrobić) po tym jak go lubicie i nie nawidzicie to on jest najbardziej rozpisaną i popularną osobą w Łomży,z względu na jego wysokie zainteresowanie dobrem publicznym powinien być Adminem no i może mała ochrona ? bo podaliście jego dane osobowe to ktoś ma do niego to nie problem iść teraz na bawełne i tego ... zajeba*, nie wiem ale jak tak myśle że ten 14 latek wam zamotał w głowie i schodzi na ptysio forum ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

No...Ptysiu...nooo...





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

Niech ptysiu administruje mielonką ze swojej lodówki. To będzie najlepsze wyjście dla nas wszystkich...

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

Weźcie wszyscy dajcie mu spokój..

NiemoralnieNormalna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

Co ty tak go bronisz ? to twój chłopak czy kto ?

PS:nie damy ptysiowi spokoju !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

Ale przyznajcie sami, gdyby nie Ptyś forum 4Lomza wyglądało by jak Łomża po godz 22

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

Malachit i pewni by tak było...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ptysiu-Admin

by wyglądało na cywilizowane MIASTO a nie wieś ;/



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org