sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Rzepak w okolicy Łomży

Czy orientuje się ktoś z Was gdzie znajdę uprawę rzepaku w okolicy Łomży? Będę bardzo wdzięczna z jakiekolwiek informacje. Uprawa potrzebna do pracy badawczej. Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepak w okolicy Łomży

Może jednak ktoś widział żółte łany w okolicy Łomży?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepak w okolicy Łomży

ja mam rzepak i mogę sprzedać za niedrogo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepak w okolicy Łomży

nie interesuje mnie kupno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepak w okolicy Łomży

a co myślisz że za darmo Ci oddam ja chce niedrogo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepak w okolicy Łomży

A interesuje Cię może uprawa rzepaku? My z mężem sami o tym myślimy , szczególnie, że trochę się na tym znamy ze względu na nasze wykształcenie. Ostatnio obiło nam się o uszy, że w całej Europie jest coraz większe zapotrzebowanie na rzepak , a nowe technologie typu Clearfield http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/clearfield_1/clearfield_startpage.html są w stanie zwiększyć efektywność takiej uprawy i zyski ze względu na pozbawienie jej wszelkich chwastów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Rzepak w okolicy Łomży

Ja czytałam trochę o tej technologii Clearfield http://www.agro.basf.pl/agroportal/pl/pl/clearfield_1/clearfield_startpage.html i wydaje mi się, że to jest naprawdę dobry pomysł. To innowacja na rynku dlatego warto chociaż spróbować, aby się samemu przekonać. A na rzepak zawsze jest wzięcie więc myślę, że to jest tym bardziej bardzo ciekawa opcja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org