sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
firma produkcyjna

witam wszystkich inteligentnych, którzy udzielają się na tym forum. Czy nie sądzicie, że zamiast tych galerii handlowych, które w najbliższym czasie mają powstać w Łomży, przydałby się jakiś zakład produkcyjny, gdzie znalazłoby pracę dużo więcej ludzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

a dlaczego zamiast? jedno z drugim nie koliduje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

Jestem za galerią!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

no jestem ciekaw ile osób zyska a ile osób straci robotę;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

przynajmiej nie bedzie po 300% marzy na produktach jak to jest do tej pory np. koszulka na ul. długiej kosztuje na 79 zł a taka sama w Ostrołece w galerii 29 zł !! a dla tych co są tacy madrzy to niech sami jakis zakład produkcyjny otworza, żeby takie zaklady powstawały trzeba jakos zacheci inwestorów , a czym tu u nas zachecac?????

szpenio - człenio!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

a kto ma ich zachecac? szary czlowiek nie ma nic do gadania.
a decydenci, ich dzieci , wnuki, zieciowie i synowe oraz inne pociotaki i przydupasy prace maja zapewnioną.
a o reszte ludnosci nikt sie nie troszczy.. niestety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

WIesz, aby powstał zakład produkcyjny potrzebny jest inwestor. A jak Łomża ma ściągnąć inwestora - jak tu same schody robią? Galeria -ponad 10 lat, cierpliwość popłaca, jest szansa że się w końcu uda. Ale żaden inwestor nie będzie tyle czekał. Zobacz Zambrów - miasto przygotowało tereny inwestycyjne. Będzie inwestor, będą robić chyba strzykawki (o ile mnie pamięć nie myli). Ale to trzeba dobrej woli. Galerie temu poszukiwaniu inwestorów sprzyjają.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

I jeszcze jedno - jak pokazuje życie, żaden rodzimy "przedsiębiorca" nie jest w stanie czegoś takiego zrobić. Tu trzeba kogoś z zewnątrz, kto stwierdzi, że Łomża jest na tyle atrakcyjna by tu cokolwiek robić. Nie mówię o jakiś tam spalarniach, bo smrodu więcej nam nie trzeba.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

Taką firmę zawsze możesz założyć sam. Jasne, wiąże się to z dużą inwestycją, jednakże zazwyczaj opłaca się. Jest pełno miejsc, w których można zaopatrzyć się w niezbędny sprzęt. Jedno z nich można znaleźć chociażby pod adresem: https://e-hak24.pl/. Jeśli masz pomysł, działaj.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: firma produkcyjna

Spadaj mendo

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org