niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
który kredyt hipoteczny najlepszy ?

planujemy jeszcze w tym roku kupno mieszkania bądź domu, czy ktoś z was orientował się już w kredytach hipotecznych?
gdzie warto iść a który bank od razu odpuścić? słyszałam że niektóre banki wrzucają sporo kosztów ukrytych t.j. konieczność dokupienia ubezpieczenia na życie/zdrowie, konieczność posiadania karty kredytowej etc.
w tym roku zaostrzono przepisy kredytowania i z tego co mówią będzie ciężej o kredyt a od kwietnia mają dodatkowo % wzrosnąć.
jakieś dobre rady na początek szukania banku? z tego co sprawdzałam nie ma u nas punktu 'open finance' a wśród znajomych nikt nie ma namiarów na solidnego doradcę kredytowego. a może znacie jakąś stronę gdzie można dokonać w miarę prawdopodobnej symulacji kredytowej??
dzięki z góry za RZECZOWE odpowiedzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Idź do Gold Finance na Alei Legionów. Pytaj o pana Krzysztofa. Powodzonka i nie daj się uwikłać!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

A ja polecam Bank BPH i kredyt hipoteczny we frankach szwajcarskich, jako jeden z niewielu który oferuje taką możliwość. W PLN zawsze będzie drożej nawet jak weźmiesz rodzina na swoim. A jesli chodzi o Gold Finanse to niestety, ale oni nie maja wszystkich ofert banków i polecają te banki które daja im najwiecej prowizji. Przejdz sie do BPH tam jest spoko koles co wiliczy Ci Twój kredyt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Dobry kredyt jest w firmie Gwarant.
W starym budynku elektrowni.

Damian3107

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Gold Finance to w 4+ ?
a ma ktoś doświadczenie z ING ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Znajomy ma kredyt w ING jakieś tam problemy były po otrzymaniu kredytu z winy banku ale ogólnie jest zadowolony no może poza ceną franka bo rata co miesiąc inna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Jak interesuje cie kredyt w polskich zł to najlepiej jest w PKO BP, w obcych walutach nie wiem. W PKO są tańsze koszty udzielenia kredytu niż w innych a i rat miesięczna to niekiedy różnica 100zł w porównaniu z konkurencją

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

kropka jedno jest pewne musisz się nachodzić.
Ja też polecam Gold Finanse na legionów, ale za nim skorzystałem z ich usług odwiedziłem wszystkie banki w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

odpowiedź na twoje pytanie


http://www.rp.pl/artykul/8,601482-Najnizsze-raty-dla--Rodziny-----.html


i wszystko jasne...........


zapraszam
Łomża ul.Dworcowa 1, pytaj o Andrzeja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Bank Polskiej Spółdzielczości

http://www.bankbps.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-mieszkaniowe/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

dziękuję bardzo za wszelkie informacje, zakodowałam z tym Gold Finance.
Niestety nie łapiemy się na opcję Rodzina na swoim, szkoda bo zawsze to jakaś oszczędność. kredyt chcemy w złotówkach, jakoś to dla nas najpewniejsza waluta.


30375 czy miałeś w PKO BP konto? słyszałam, że tylko ich klienci mają warunki preferencyjne, Ci z "ulicy" już nie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

"Bank Polskiej Spółdzielczości

http://www.bankbps.pl/klienci-indywidualni/kredyty/kredyty-mieszkaniowe/"

A może jeszcze byś napisał jak mają się dane sprzed półtora roku do obecnej sytuacji?


"Jak interesuje cie kredyt w polskich zł to najlepiej jest w PKO BP, w obcych walutach nie wiem. W PKO są tańsze koszty udzielenia kredytu niż w innych a i rat miesięczna to niekiedy różnica 100zł w porównaniu z konkurencją"

Taa najlepiej, to podaj dokładnie czym ta oferta się wyróżnia na tle konkurencji?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Odnośnie PKO BP to nie tylko ich klienci mają warunki preferencyjne tzn. starzy Klienci. Po prostu musisz u nich wziąć ubezpieczenie od utraty pracy i kartę kredytową i już stajesz się klientem. Dzięki temu można sporo sobie marżę zbić.
Mówię z doświadczenia bo sam mam u nich kredyt w "rodzinie na swoim" . Całość formalności od złożenia wniosku do przyznania kredytu zajęła niecałe 2 tygodnie.
Możesz nie wierzyć.... a to będzie najrozsądniej, bo najlepiej dzionek wolnego w pracy i wycieczka po bankach z zadawaniem nawet najbardziej tendencyjnych pytań. JTo była moja droga do kredytu i teraz nie żałuję straconego dnia.
Powodzenia!

"Zełgać po swojemu – to nieomal lepsze niż powtórzyć prawdę za kim innym; w pierwszym wypadku jest się człowiekiem, w drugim tylko papugą."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Dostojewski podzielisz się lista tendencyjnych pytań?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

damian glupia cipo tyle wiesz co zjesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Ja bym z PKO nie zadzieral wogole

PL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Deutsche Bank posiada bardzo dobrą ofertę na standardowy KM (jeżeli jest najlepszy w zakresie Rodziny na Swoim, to jest też tak samo w Euro i PLN )

set

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

do kropak_64 tak miałem konto w pko przed wzięciem kredytu ale to nie miało większego znaczenia na kredyt warunki preferencyjne dostałem dlatego że deweloper od którego kupiłem mieszkanie współpracuje z tym bankiem, naprawdę różnica jest dość spora w porównaniu z konkurencją w miesięcznych opłatach a i jest u nich możliwość skredytowania 100% nieruchomości + remont

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Z reguły w ING są lepsze warunki niż w PKO BP, a niestety co do pośredników bardzo często polecają ten bardziej dla nich opłacalny a nie najlepszy dla klienta. Idź do PKO i ING i jeszcze 2 innych i porównaj. Odradzam kredyty w walucie zdecydowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

dzisiaj próbowałam dodzwonić się na infolinię ING, znajomi mi powiedzieli że u nas nie ma doradcy kredytowego i do Białegostoku trzeba by jechać. muszę to zweryfikować chyba, że ktoś z was już to sprawdził osobiście to będę wdzięczna za informacje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

po co ci informacje i tak je wyrzucisz lub porwiesz z wscieklosci

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

nie bywam wściekła, nawet na takie trolle jak Ty, szczebiotko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

ja mam kredyt mieszkaniowy w Alior banku, znajoma wziela w PKO 80 tys mniej ode mnie, a placi wieksze raty o 200zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

http://www.youtube.com/watch?v=M7aV2O_0pxI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Jeśli rozważasz zaciągnięcie kredytu hipotecznego np. we franku szwajcarskim bank przeliczy wnioskowaną przez Ciebie kwotę po kursie kupna tej waluty, a spłacać będziesz po wyższym kursie sprzedaży. Rozpiętość spread`u w zależności od banku sięga od 3 do 6 procent, co oznacza, że pożyczając 100 tys. od banku z najniższymi widełkami - możesz zaoszczędzić od 3 tys do 6 tys złotych Przy większej kwocie kredytu, np. 300 tys. kwoty rosną do wysokości 9 tys – 18 tys złotych.

polecam aukcje- otwierając swoją aukcję podajesz informacje na temat poszukiwanego produktu finansowego (np. kredytu hipotecznego). Twoja aukcja jest zaproszeniem, które kierujesz do banków: szukam kredytu – czekam na oferty.
Na podstawie określonych przez Ciebie parametrów kwota kredytu, ilość rat, itp.), banki uczestniczące w serwisie będą składały Ci swoje propozycje. W aukcjach uczestniczą największe banki w Polsce.

http://pozyczka.oni.cc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

ostatecznie skorzystałam z usług homebroker, składaliśmy do kilku banków ale ostatecznie wybraliśmy ING, najniższa rata i najlepsze warunki kredytowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Doradcy i tak mają najbardziej świeże oferty. Samemu trzeba by poświęcić na ich porównywanie kilka dni.

Kredyt hipoteczny
http://kredyt.ogar.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Tutaj http://finegro.pl jest porównywarka kredytów hipotecznych, więc szybko i bez problemów można zweryfikować, który bank ma dla nas najlepszą ofertę. Plusem jest to, że są tam prawdziwe dane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Nie ma czegoś takiego, że w danym banku jest super i idealnie – to się ciągle zmienia, banki mają promocje, po prostu trzeba obserwować pojawiające się oferty, a w sumie najlepiej ogarniać to z doradcami, tylko tutaj też trzeba mieć gościa z polecenia. Ewentualnie np. ktoś ze Sprawdzony Doradca z dobrymi opiniami – my tak znaleźliśmy gościa. I powiedzmy, że w ten sposób ten kredyt wyszedł nam taniej niż zakładaliśmy. Trafiła się promocja bez specjalnych dodatkowych wymogów. I konkretny koleś – np. pokazał nam, że oferta banku na którego promocję się nakręciliśmy była fatalna. Człowiek po prostu nie zwraca uwagi na koszty usług dodatkowych, które są obowiązkowe.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Trzeba iść do open finanse, albo podobnej instytucji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Najlepiej to do znajomego doradcy kredytowego. Wtedy macie pewność,ze doradzi Wam to co jest da Was najlepsze a niekoniecznie jedynie dla niego. No i warto jest jeszcze porównać to co powie Wam doradca z tym co jest opisane na forum kredytowym:
http://www.forum-kredytowe.pl/f133/

możesz sobie tam poczytać jakie opinie na temat poszczególnych kredytów maja ludzie, ktorzy je zaciągali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Ciekawy artykuł na ten temat czytałam przeglądając portal budowlany
tektoniczny.pl. Bardzo dużo ciekawych wiadomości na temat finansowania budowy domu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Najlepiej nie brać kredytu jak nie trzeba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Jeszcze tutaj proszę - http://www.dobry-doradca.com.pl/s-doradcy,warminsko-mazurskie.html

Szukajcie po opiniach ludzi ze swojej okolicy. Wszystko jest do ogarnięcia, można znaleźć naprawdę ludzi z pojęciem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który kredyt hipoteczny najlepszy ?

Ja brałem pożyczkę hipoteczną tutaj http://pfphermes.pl/ bank odmówił mi kredytu ze względu na brak historii kredytowej. W takim przypadku najlepsza opcja to własnie pożyczka

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org