wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Stroboskop z allegro-kilka pytań

Witam! Organizuję małą "imprezkę" w domu. Także dla urozmaicenia chciałbym kupić stroboskop. Nie jakiś laserowy za kilkaset pln, ale zwykły sprzęt .I tutaj chciałem Was zapytać, czy miał ktoś do czynienia z tymi wynalazkami:

http://allegro.pl/stroboskop-dyskotekowy-z-regulacja-czestot-i1339823863.html

http://allegro.pl/stroboskop-led-z-regulacja-najtaniej-sprawdz-i1339824388.html


Co waszym zdaniem jest lepsze: na palnik, czy na ledy? I jeszcze jedno. Ile może" chodzić" przy jednym załączeniu? Chodzi mi o t, czy się to zaraz nie spalił etc. Byłbym wdzięczny za pomocne wypowiedzi. Dzięki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

jak zaprosisz to Ci powiem co lepsze..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

Strobo tylko na palnik. Te co podałeś to szmelc, słabo świecą i mały efekt. Na imprezę w domu to wystarczy za około stówkę, a nie kilkaset pln.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

już lepiej koguta poszukaj, to Ci się szybko spali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

Mam identyczny(na palnik). Powiem Ci, że i taki daje radę. Tylko pokój nie może być ogromny i dosyć dobrze zaciemniony. Raz uruchomiony może działać kilka godzin bez przerwy, bynajmniej u mnie tyle pracował i w dalszym ciągu działa. Jego minus to ta regulacja częstotliwości - fajnie by było jakby się dostosowywało do rytmu muzyki, a tu trzeba to zrobić ręcznie, ale tak czy owak jako dodatek do imprezki całkiem dobry.
Sprawdź może znajdziesz taki w markecie budowlanym w Łomży.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

kup do tego ultra fiolety i niech się na biało odzieją, a jak nie to baty i zakup białe rękawiczki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

a i jeszcze jedno, jak masz zamiar całą imprezę katować stroboskopami, to porozstawiaj po kątach wiadra na pawiany, chyba że to impra przy picolo to chociaż z ciastami i łakociami oszczędniej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

Czesio ma trochę racji... dużo alkoholu + długo działający stroboskop dla niektórych może oznaczać złe samopoczucie... pawia itd ;-) Ale i stroboskop i alkohol musi być mocno przesadzony, żeby tak było ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

Jak będzie ciągle włączone strobo to następnego dnia wszyscy będą u okulisty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

@kxxn: mógłbyś zrobić filmik jak Ci oświetla ten strobo pokój w nocy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

zatrudnij se jakiegoś murzyna żeby migał żyrandolem i po kłopocie
a jeszcze dajesz zatrudnienie i napendzasz gospodarke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

Nie mam go teraz przy sobie, ale na Youtube znalazłem filmik, który dosyć wiernie(na żywo to trochę lepiej wygląda) odwzorowuje działanie tego stroboskopu.
http://www.youtube.com/watch?v=I7GVAhmnCBs

Na żywo to trochę lepiej wygląda, niż na załączonym filmie. Druga kwestia, że stroboskop powinien być wyżej umieszczony to efekt byłby lepszy. A jeśli umieścić go nad głowami ludzi to dosyć pokaźnych rozmiarów pomieszczenie będzie oświetlał.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

można tesz szybko mrugać i efekt bendzie podobny !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

@kxxn tylko, że w filmiku jest strobo 100W, a w aukcji 35W :P
To mówisz, że tak dobrze mruga jak na filmiku ;> ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

U mnie stroboskop jest nawet mniej niż 35W ;-P Nie wiem, czy nie 20W czasem... ale na 100% mniej, niż 35W i mruga jak na filmiku. Tylko tak jak mówię, musi być wysoko umieszczony, nad głowami najlepiej, żeby bardziej z góry świecił, a nie z dołu, to dużo lepszy efekt będzie. Ale ogólnie rzecz biorąc mruga jak na załączonym filmiku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

dziękuję za odpowiedzi.Za te pomocne,jak i za te mniej powazne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Stroboskop z allegro-kilka pytań

pamiętam był kiedyś taki program na kompa stroboskop :)

http://www.kacper.kwapisz.eu/index.php?i=10

3 chyba najlpszy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org