wtorek, 28 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
obrączka znaleźiona

Dziś w okolicy hali sportowej, czy tam gim nr 8 znalazłem złotą obrączkę jest charakterystyczna więc właściciela proszę o opisanie i nr telefonu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obrączka znaleźiona

dawaj przepijem i tak do nieba już nie pójdziesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obrączka znaleźiona

moze ktos specjalnie wyrzucil... zdrada;>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obrączka znaleźiona

Jezeli wlasciciel sie nie znajdzie, bo moz enie czytac tego forum to na obraczce jest na pewno data s;lubu i imie, ja bym poszla do kosciola i zapytala ksiedza czy tego i tego dnia taka osoba brala slub i ksiadz ma ich dane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obrączka znaleźiona

A kościołów w Łomży jak psów, to do ktorego najpierw polecasz isc, a jak ślub był brany w innym miescie to ma chodzic po wszystkich polskich kościolach.... paranoja nie uwazasz ? Poprostu jak nikt sie nie zglosi to zatrzymaj sobie... znalezine nie kradzione.
Ewentualnie daj ogloszenie na 4lomza jesli nawet wlasciciel nie czyta forum i ogloszen to jest nadzieja ze przeczyta to jakis znajomy lub ktos z rodzinki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: obrączka znaleźiona

Kołakowski o Czerniawskim

Kliknij link pod zdjęciem

Prywatne nagranie
!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org