niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WYBRY W ŁOMŻY 5.12

DEBATY NIE BĘDZIE ??????!!!! MYŚLAŁEM ŻE SIĘ DOWIEM CZY KANDYDACI ZAMIERZAJĄ COŚ ZROBIĆ W TEMATACH:
1. MOŻE COŚ PRZEGAPIŁEM, ALE NIE SŁYSZAŁEM CZY KTÓRYŚ Z KANDYDATÓW WSPOMINAŁ COŚ NA TEMAT EMERYTÓW PRACUJĄCYCH W RATUSZU NA "WYSOKICH" STANOWISKACH(ZNAJDUJĄ SIĘ WŚRÓD NICH RÓWNIEŻ NACZELNICY WYDZIAŁÓW), KTÓRZY UWAŻAJĄ SIĘ ZA NIEZASTĄPIONYCH I OTRZYMUJĄ OPRÓCZ JUŻ ZASŁUŻONYCH WYSOKICH EMERYTUR WYSOKIE PENSJE + DODATKI ITD, A PRZY TYM ZAJMUJĄ "PAŃSTWOWE" MIEJSCA PRACY, KTÓRE TO MOGŁOBY OTRZYMAĆ PRAWDOPODOBNIE 2O-CIA KILKA MŁODYCH OSÓB KTÓRZY POSIADAJĄ ODPOWIEDNIE WYKSZTAŁCENIE I TUŁAJĄ SIĘ PO STAŻACH BO W URZĘDACH BRAK MIEJSC. I MOJE PYTANIE : MOŻE PANOWIE KANDYDACI COŚ ZAMIERZAJĄ PRZEDSIĘWZIĘĆ W TEJ SPRAWIE PO DOTARCIU DO WŁADZY??? ZASADNICZO DOTYCZY TO RÓWNIEŻ URZĘDU GMINY ŁOMŻA I STAROSTWA POWIATOWEGO!!! W SUMIE TO BY PEWNO UZBIERAŁO SIĘ OK 50 MIEJSC.
2. TEMAT CZASOWY I WIDOCZNY CO DZIEJE SIĘ ZA OKNAMI I NA ULICACH JAK TO NASZA ZIMA ZASKOCZYŁA DROGOWCÓW A SZCZEGÓLNIE ZARZĄD MPGKiM KTÓRY JAKO JEDEN Z NIEWIELU NIE ZDĄŻYŁ PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZIMY I MIASTO ZAŚNIEŻONE PO BRZEGI A PAN DYREKTOR MA WYMÓWKĘ: "PIASKARKI WYJADĄ JAK TEMP. BĘDZIE POW. 5 ST...." A PŁUGI PEWNO JAK ŚNIEG PRZESTANIE PADAĆ - WIĘC MOŻE LEPIEJ POCZEKAĆ DO WIOSNY.....BO NIE WIDAĆ BYŁO DZIŚ POJAZDÓW Z TEJ INSTYTUCJI A TO ONA ODPOWIADA ZA ODŚNIEŻANIE MIASTA( A MOŻE TO ZWYKŁY BRAK NADZORU NAD DYREKCJĄ WYDZIAŁU MPGKIM ??? ) MAM NADZIEJE, ŻE NOWE WŁADZE WPŁYNĄŁ JAKOŚ NA TO CO SIĘ TAM DZIEJE BO TO NIE TYLKO ODŚNIEŻANIE MIASTA JEST W ZAKRESIE DZIAŁAŃ TEJ INSTYTUCJI.....JEST JESZCZE NP. TEMAT TARGOWISKA Z KTÓREGO PŁYNĄŁ DUŻE PIENIĄŻKI A WYGLĄDA ONO JAK JAKIŚ SLAMS.....ITP...
TO TAKIE TAKIE PROSTE PRZYKŁADY, JEST ICH WIĘCEJ I MAM NADZIEJĘ ŻĘ WYPOWIECIE SIĘ NA TE TEMATY I DODACIE COŚ OD SIEBIE.....
CHOĆ I TAK NIE MA SZANS ŻEBY MÓGŁ KTÓRYŚ Z PANÓW UDOSKONALIĆ NA 100% WSZYSTKO TAK JAKBYŚMY CHCIELI...ALE...
POZDRAWIAM

jan111155

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYBRY W ŁOMŻY 5.12

przenies sie do dzialu o polityce tu piszemy o powazniejszych tematach jak np klucze buty sauna
jak nie to posypio sie bany i bendziesz pierwszy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYBRY W ŁOMŻY 5.12

zgadzam sie Kowalski mlodym ludziom dac prace to jest podstawa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OCB

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYBRY W ŁOMŻY 5.12

"Państwo powinno dać pracę" to było czysto komunistyczne podejście.
Jak widać ciągle jednak są jeszcze wyznawcy...

Panie jkowalski może i masz rację, nie czytałem wszystkiego.
Dlatego że drzesz twarz. Netykieta się kłania.
Niech wiadomym Ci będzie że na forach przyjęte jest nie używanie w treści drukowanych/dużych liter.



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WYBRY W ŁOMŻY 5.12

Kołakowski o Czerniawskim

Kliknij link pod zdjęciem

Prywatne nagranie
!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org