środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Tanie Opony -Łomza

Witam ! Mam zamiar zmienic na zime opony. Czy ktos sie orientuje gdzie w lomzy moge zrobic to nie drogo??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

u siebie w garażu bedziesz mial najtaniej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

Skoro nie stać cię na opony to zadaj sobie podstawowe pytanie po co ci w ogóle ten samochód. Jedz do punktu sprzedaży opon i kupuj co chcesz,na miejscu ci zmienią.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

W miarę tanio zmienisz opony w byłym POM-ie. Ale jeśli chcesz kupic tanie opony to sobie daruj-zapłacisz 2 razy, raz za tanie, a drugi raz za dobre i bezpieczne opony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

co ty powiesz zyzo ... a ktore nowe opony nie sa dobre i bezpieczne..
moze zapytam jeszczxe ktore sa bezpieczne ?hehe opony wiele nie pomoga bez umiejetnosci i rozumu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

Wyprane gacie, gdyby bylo mnie nie stac na opony nie mial bym samochodu i nie zakladal bym tego tematu. Chodzi mi o to ze miedzy roznymi punktami sprzedazy jest rozbieznosc cen za ten sam model , a mi chodzi o to gdzie wy polecacie dokonac zakupy i zmiany . zima sie zbliza a na letnich umiejetnosci tez zbytnio nie pomoga a jechac z predkoscia zolwia to ja dziekuje a wiec prosilbym o konkretne miejsca w lomzy i okolicy tak jak podal zyzo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

no w pomie kup ... ja jezdzilem na letnich i ci powiem ze z umiejetnosciami to tylko raz na rondzie cos mi w zakret nie wszedl ale ostro przekroczylem predkosc .. no i tyle ze pod gore nie chcial wciagnac czy cos a tak to sie zapierniczalo ;P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

jasiu, przepraszam, nie powinienem dać się w ciągnąć w wymianę zdań, jeszcze raz przepraszam jasiu:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

nie ma za co zyzo nie gniewam sie . pjontka ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

mam do sprzedania 155/70 R 13 75Q za 300 zł. Jeżeli będą pasowac proszę o kontakt ewita.34@tlen.pl
Pozdrawiam

ewita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

za 300 zl to chyba razem z felgami i to alu :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

mam do sprzedania 155/70 R 13 75Q za 300 zł. z felgami. Jeżeli będą pasowac proszę o kontakt ewita.34@tlen.pl
Pozdrawiam

ewita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

tak, Jasu zapomniałam dodać że z felgami

ewita

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

polecam POM np: kleber 195/6515r cena 200zł za sztuke

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

Potrzebuje opon letnich 225/45/17 w bdb stanie 2szt.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

ja mam całe koła do passata B5 .15 -65-195 zimowe przód nowe tył 5mm jak ktoś chce tle 796185086

MM

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

http://olx.pl/oferta/sprzedam-opony-juz-od-35zl-sztuka-CID5-ID5u4sD.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Tanie Opony -Łomza

Kiedyś ktoś już o tym tutaj wspominał, ale dobre ceny mają na http://www.motointegrator.pl/s/lp-opony/
Teraz jest koniec sezonu na opony letnie, więc teoretycznie powinieneś zakupić je po taniości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org