poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Odszkodowanie

Może ktoś z Was wie o firmie w Łomży, która pomoże przy uzyskaniu odszkodowania poszkodowanemu w wypadku komunikacyjnym?
szukałem w internecie, ale takowych w Łomży nie mogłem znaleźć.
Białystok, Łapy tak
Serdeczne dzięki.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

sluchaj stara, ale masz problemy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

podaj kontakt do ciebie .moge zająć sie to sprawą

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

http://www.odszkodowania-ostroleka.pl/ jest tam i łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Meditor Odszkodowanie
Opis firmy
Profile działalności firmy:

usługi
Kontakt

* 18-400 Łomża, prusa 3/4
* podlaskie
* Tel.: +48602473824
Godziny otwarcia:
o Pn-Pt: 8 do 19

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

witaj. aktualnie w Łomzy jest firma odzyskujaca odszkodowania z wypadków komunikacyjnych na owiele lepszych warunkach niz jaka kolwiek kancelaria gdyz za obługe nie placisz. Jestem przedstawicielem na nasz region firmy Votum z Wrocławia i zajmuję sie takimi sprawami. Jesli jestes zainteresowana to podaje kontakt oraz wiecej o mojej firmie : 512-341-750 WWW.Votum-co.pl

centrum odszkodowan
a to znalezione na forum temat z 2007 roku może aktualne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

EuCO Łomża
Sienkiewicza 10
600374375
też z forum z 2008 r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Owszem mam problemy. Zostałem mocno poobijany, leżałem w szpitalu, miałem operację nogi. Nowy rower został połamany. Według Ciebie szczebiotko to nie problem? Nic nie wiesz na zadany temat, a zabierasz głos.
Chcesz zostać rekordzistką 4lomza w ilości postów?

Akapulko, dzięki postaram się z Tobą skontaktować.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Dzięki za poważne podejście do sprawy i za konkretne odpowiedzi.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Proszę bardzo oto link do strony gdzie możesz znaleźć podstawowe informacje na temat firmy http://www.adversum.pl/ .Jestem konsultantem w Łomży telefon 602-405-678.

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

ja zajmuje się odszkodowaniami wypadkowymi komunikacyjnymi i innymi jestem w łomży pomagam załatwić wszelkie formalności. mój nr. tel. 509 400 611. pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Proponuję Ci kolego wspólpracę tylko z takimi firmami które pobierają prowizje po odzyskaniu odszkodowania ,tzn .wtedy kiedy na twoje konto wpłyna pieniążki !Szukaj takich firm jest ich wiele w necie ,przeważnie pobieraja one 10 do 12 % od "wywalczonej"dla ciebie sumy odszkodowania (staraja sie gdyż czym wyzsze twoje odszkodowanie tym ...)Nie polecam natomiast żadnych radców prawnych i firm które z gory żądają jakis pieniążow na (pow.prowadzenie sprawy)NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie


Myślę, że każda z nich nie bierze prowizji od razu, tylko po wpłynięciu kasy. Dzięki wszystkim za konkretną pomoc. Jutro będę dzwonił i popytam się. Na razie trwa jeszcze leczenie po usunięciu skrzepu. Przy okazji chciałem się zapytać, czy muszę zgłaszać się na oskarżyciela posiłkowego, ponieważ policja robi sprawę z urzędu.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

nie musisz ale możesz ,zawsze to plus dla ciebie.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Jeżeli będziesz stawiał się w sądzie jako oskarżyciel posiłkowy,to dokładnie będziesz znał przebieg rozpraw,co może okazać się dla Ciebie korzystne.
Co do firm pomagających w uzyskaniu przyzwoitej kasy od ubezpiczyciela,to osobiście nie polecam Votum,z którą kilka lat temu się sądziłem,bo chciała mnie oszwabić i się przeliczyła.
No chyba,że zmieniła podejście do klienta,nie wiem.
Wybieraj więc waść rozważnie,by Twe zabiegi okazały się warte świeczki.
Zdrowia życzę i rehabilitacji pomyślnej.
A rowerów ci u nas dostatek,następny nabędzisz,by uliczkami naszymi pomykać,na Pociejewie jeno uważaj,na Łomżycy takoż,byś ulubionych mych zakątków z rozpędu nie zdemolował.

Kokosz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Jeżdżę (jeździłem) przez Łomżycę na Janowo. Na razie niczego nie naruszyłem
Dzięki za informację.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

maciek daj jakiś kontakt to napiszę Ci coś ważnego - miałam do czynienia nie dawno ze sprawą tego typu, ważne!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

szkoda kasy!!! średnio biorą 20% za nic !! wszystko możesz zrobic sam ! kwestia złożenia dokumentów a czasem wchodzą w grę spore pieniądze zwłaszcza przy szkodzie osobowej ..tak więc zastanów się czy warto !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Zanim poczynisz jakieś kroki daj kontak maciek - chyba że już podjęłeś i jest za późno...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

green napisz prosze cos wiecej w tej sprawie bardzo mnie to ciekawi zycie jest pełne niespodzianek z gory dziekuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

tutaj masz info o tym:
http://s21.gladiatus.pl/game/c.php?uid=17432

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Ok burczymucha w sumie to żadna tajemnica , chodzi o to żeby w przypadku odszkodowań - obojętnie kogo by się nie "wynajęło" do walki o kasę - nie podpisywać tzw pełnomocnictwa, bo w przypadku takiego pełnomocnictwa wszelkie dokumenty przejmuje pełnomocnik ( co nie jest aż takim problemem ) ale również TWOJĄ KASĘ którą przyzna Ci sąd..a później jest problem od wyrwania jej od pełnomocnika..niezłe co..? zero wtedy kontaktu, nie odbiera telefonów a Twoja kasa rośnie na jego koncie i np po pół roku - jak będzie mieć dobry humor - zacznie Ci ją wypłacać z wielką łaską ratami..ale oczywiście po lataniu za nim, warowaniu pod domem żeby go złapać itp itd

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Jeszcze nie podjąłem, żadnych rozmów. Trwa jeszcze leczenie. Zresztą nie znam tych procedur.Trzeba czekać do zakończenia leczenia, czy można wcześniej. Policja też robi sprawę z urzędu o udowodnienie winy.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

No ale pamiętaj o tym co Ci napisałam jakby co

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Wie ktoś może czy jest w Łomży biuro EuCO, albo chociaż agent tej firmy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Zadzwoń do nich, a oni skontaktują cię z agentem. Proste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

Już wszystko załatwione. dzięki!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Odszkodowanie

A posiadasz ubezpieczenie zdrowotne?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org