sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wakacje na Mazurach

Czy moglibyscie polecic mi jakies fajne miejsce na Mazurach, gdzie mozna na sie wybrac na kilka dni z niemowlakiem? Moze ktos ma juz jakies doswiadczenie w tym temacie? Pomózcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

rydzewo

koziol0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

ja pochodzę z mazur (a raczej warmii) w miejscowości z której pochodzę jest domek do wynajęcia, mogę podać namiary na właściciela. spokojna mała wioska,do jeziora 5 km,we wsi sklep. moja mama nawet gotuje turystom obiady (za przystępną cenę) i wszyscy byli zadowoleni.
jeśli wolisz coś nad jeziorem to też mogę podać namiary na domki letniskowe

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Mikołajki.
50zł za noc.Przy samym jeziorze.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

5 km od jeziora haha, ale wakacje !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Karwik-niesamowite miejsce na odpoczynek na mazurach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

amigo22

na karwiku jest jeszcze te pole namiotowe bo pamietam jak bylem pare lat temu to bylo zaniedbane ale jest tam cos wspanialego spedzilem tam wiekszosc wakacji przez kilka lat super wspomnienia i niezapomniany klimat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Ja wakacje spedzam w Woźnej Wsi (za Grajewem w miejscowości Tama na prawo)
strona gospodarstwa którą zrobiłem: http://woznawies.y0.pl

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

może i 5 km od jeziora ale w okolicach mam kilkanaście jezior wiec jest w czym wybierać. a wieś jest na prawdę malownicza. a w tych wioskach co leżą bezpośrednio nad wodą to w lato jest jeden wielki motłoch jak zjadą się warszawiaki więc ja się cieszę ze mieszkałam w takiej spokojniej niekoniecznie turystycznej wsi.

docenisz jeśli stracisz....stracisz jeśli nie docenisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Ja polecam wszystkim Augustów. Latem naprawdę jest co tu robić. Konkretnie mogę polecić Kompleks Hotelowy LOGOS - http://www.augustow-hotel.pl/

Jest to były Dom Nauczyciela. Mieści się przy samym porcie żeglugi. Jest stąd wszędzie blisko. Około 1km jest plaża miejska z wyciągiem nart wodnych i miejsce gdzie odbywają się koncerty. Najważniejsze że hotel jest bardzo czysty i niedrogi. Przy hotelu jest też restauracja z daniami regionalnymi i litewskimi oraz biuro turystyczne.
Jakby ktoś chciał wybrać się z dzieciakami to około 50 m od hotelu jest Kaktusik - taka knajpka (ogródek) na świeżym powietrzu. Teren jest pełen zieleni, ogrodzony i bezpieczny. Jest tam mnóstwo atrakcji dla dzieci - plac zabaw, mostki, strumyki, konik - kucyk. Także rodzice mogą sobie popijać kawkę lub piwko a dzieci bawią się i się nie nudzą ;-)

Naprawdę polecam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

JA polecam Nowe Guty;] teraz tłoczno jak ja zaczełem tam jezdzić to pustki były, tam eleganckie zejście do wody, agroturystyka szeroka, masz elegancką dróżkę na spacery, która ciągnie się do Kwiku, byłem jeszcze w kilku miejscach ale tam powracam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Nowe Guty są ok,miejsce super.Dobre miejsce jest jeszcze w Kwiku.I tam jest troszkę mniej ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Nowe guty to raczej spęd dla młodzieży a jeśli z dzieckiem to naprawde polecam Rydzewo i są ośrodki przystosowane do pobytu z dzieckiem spokój jezioro blisko dobre jedzenie poprostu wypas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

W kwiku można pokwiczeć a w Gutach się pokąpać .

Klid

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

<www.mazury.info.pl>

W zakładce "noclegi znajdziesz full propozycji...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Wilkasy 2 kilometry za giżyckiem na necie są zdjęcia.Domki nad jeziorem, pensjonaty, dyskoteka nad jeziorem, scena na plaży gdzie są latem różne imprezy.Raz pojedziesz i będziesz tam wracać...

m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Ostatnio jeździłem do ośrodka Łabędź przed Rajgrodem. Ceny konkurencyjne, niedrogo. Nie wiem jak za domek, bo jeździłem z campingiem, lecz za prąd dopłacasz 5zł za dobę, a za 6zł masz garnek zupy na 4 osoby. Co do okolicznych ośrodków też masz duży wybór. Po jednej stronie ośrodek WOPR-u, po drugiej wodociagów, energetyk i praktycznie tak do samego Rajgrodu, lecz jest to stosunkowo nieduży akwen, więc chyba w tym roku wrócę znowu nad Śniardwy.

______________________________________
Pozdro wszystkim pozytywnie i realnie myślącym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

oo najlepsze Nowe Guty:) polecam bardzo :) jeżdżę tam od tylu lat , jeszcze mi się nie znudziło :) i dla dziecka tez odpowiednie miejsce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

a ja polecam wakacje lotnicze, tu pogoda nie zawiedzie, a maluch nie płaci, bo nie skończył 2 lat, ja w Turcji byłem za 3500 ze wszystkim , są też tańsze wyjazdy,zadzwoń, niech ci prześlą kilka ofert i porównasz, czy Polska czy np Grecja ,tel 862157676

onaion

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Faktycznie w Nowych Gutach jest fajnie ale jednak za duży spęd, polecam wybrać się do Wiartla, naprawdę fajnie. Pod ręką i rowerki i kajaki dużo miejsca do popływania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

te rumcajs idz sie powies

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

No jak z niemowlakiem to nie Mikołajki. To znaczy oczywiście można, tylko że mama niestety nie pochodzi sobie po pubach i imprezkach. Proponuję bardziej ustronne miejsce. Giżycko też jet za duże, ale Wilkasy są już ok, a są blisko Giżycka, w razie gdyby coś się stało i potrzeba byłoby sklepów. Raz byłam w Wilkasach, tam wynajmowałam pokój z koleżanką w pensjonacie Skarpa http://skarpa.eu/ . Pełne wyposażenie jest, cisza i spokój, także dla dziecka warunki pożądane. Poza tym woda, woda, lasy i lasy. Wycieczki tez są możliwe, najlepiej konne albo rowerowe, ale to dzidzia musiałaby z komuś zostać. Ewentualnie rejs statkiem :) To jest bardzo relaksujące.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Nowe Guty



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

miejscowosc Piecki osrodek PTTK'u. Wrocilem niedawno i polecam. Pokoje w wysokim standardzie, nowe lazienki, co przy dziecku jest wazne. Na terenie osrodka strzezona plaza i mozliwosc dokupienia posilku. Polecam, bo przy 3posilkach dziennie mozna sie najjesc na caly dzien i do tego bardzo smacznie. W miejscowosci market, stacja benz wiec zawsze mozna cos dokupic. Do mragowa czy kadzidlowa ok 15km. Z reszta na mapie mozna sprawdzic, swietny punkt wylotowy dla rodziny z dzieckiem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Zdory super miejsce :) z klimatem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

SEXICIACHO

Masz racje Zdory jest fajna miejscówka.Co roku tam jeżdżę z rodziną, ale muszę Cię i innych uprzedzić. Byłam tam w ten weekend na cempingu i wparował tam facet z Mońk każąc wszystkim się wynosić ,bo to jego teren prywatny.Podobno wykupił to w przetargu trzy lata temu.Tylko czemu wcześniej nie zrobił jakiegoś szlabanu i nie powiesił tabliczki , ze to teren prywatny , dopiero gdy ludzie mu powiedzieli i oczywiście i Ja żeby pokazał papiery tzn żeby udowodnił że to jego prywatność to tego jakoś nie zrobił .Przed wyjazdem ten Pan łaskawie powiesił tabliczkę na drzewie przed samym jeziorem.Dla mnie jest to smieszne ponieważ ludzie jak bedą wjeżdżać to i tak nie zobaczą jej bo jest mało widoczna. Ale nie ma co się przejmować, bo ten Pan nawet nie zjawił sie na drugi dzień żeby sprawdzić hehhehe

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Orientuje się ktos może ile kosztuje wynajęcie łodzi na tydzień na Mazurach?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Jakiej łodzi?
Wiosłowej, motorowej spacerowej, spacerowej z kabiną, jachtu, szybkiego ślizgacza? W jakim wyposażeniu, na ile osób? W jakim terminie?

Od 50 do 500 za dobę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Teraz są całkiem fajne lasty na wynajem łodzi. Przegladałe sobie łodzie na tej stronie:
http://www.babyboom.pl/forum/temat/gdzie-wynajac-jacht-na-mazurach.79243/ bo również planuję sobie coś wynająć na te wakacje i teraz w kwietniu jest bardzo tanio. Ładne łodzie można juz wynajmować w cenie od 1500-2000 zł na tydzizeń.

Na stronie jest sporo ofert czarterów tak więc możesz się tam sama zorientować jakie mają ceny wynajmu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Idź pozycjonować gdzie indziej!

kijem tego co nie pilnuje swego!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Nowe Guty brud , dno jeziora istny syf. Zamiast pięknego piasku błoto z glonami bagniste dno . Nie polecam poza tym w sezonie spęd starych napitych pierdziowchów udających młodzików na swych plastukowych łajbach. Szczególnie ulubione miejsce wypoczynku warsiawskich słoików którzy przyjeżdżają tu się dowartościować -słowem koszmar.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Etno masz w necie strony firm które zajmują się wynajmem łodzi i nie tylko na mazurach.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Ja moge od siebie polecić firmę Korsarz, która wynajmuje jachty i lodzie na mazurach. Mam bardzo mile doświadczenia ze wspólpracy z ta firmą. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o nich to polecam Ci zajrzeć na ich stronę internetową http://www.korsarz.mazury.info.pl/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

ja bym się chętnie na Mazury wybrała, dawno nie byłam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Galindia jak dla mnie miejsce zarąbiste :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Rozsądne warunki cenowe i jakościowe pobytu na Mazurach ma http://www.marinanawigator.pl/ W zależności od sezonu koszty wzrastają lub obniżają się. Ogólnie super domki, ogrzewane. Zimą bez problemu można jechać na bardzo tani urlop. Bywam też u nich na romantycznych pobytach w apartamentach. Luksusowe warunki pobytu, ale wychodzi znacznie taniej niż wyjazd zagraniczny. W Polsce jednak występują jakościowe miejsca wakacji, a Marina Nawigator to zdecydowana czołówka w tej kategorii.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Jeśli już chcemy spędzać wakacje na Mazurach to warto też nie przeoczyć okazji na popływanie po jeziorze łodzią :) Ja w tym roku byłem nad Jeziorem Ryńskim i mogę polecić to miejsce. Łódź wynajmowałem w KORSARZU w Ryniu i jestem bardzo zadowolony. Sama łódź w świetnym stanie a i cena na poziomie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Słyszałem, że będąc na Mazurach warto wynająć jacht - czy to prawda? Znalazłem nawet firmę, która specjalizuje się w tego typu usługach: http://www.sailor.pl/czarter-jachtow-motorowych. Czy ktoś miał okazję z nią współpracować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wakacje na Mazurach

Klub Mila - piekne miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org