niedziela, 05 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Na dowód??!!

Witam wszystkich.
Mam pytanie odnośnie kredytu..
Czy może orientuje się ktoś jaki bank udzieliłby kredytu lub pożyczki do 3000zł na dowód , bez żadnego zaświadczenia o dochodach ,
czy jest taka opcja w ogóle możliwa , jak tak to jaki bank byłby najlepszy Waszym zdaniem?!
Nie mam tu na myśli Providenta, bo taka opcja odpada...
Czekam na podpowiedzi od Was i z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam.



"To nowa era, robi Ci z mózgu szlam..
Za swoje ruchy Ty odpowiadasz sam."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

powiem ci tak że pożyczka nigdy nie jest dawana bez zabezpiecznia - czyli potwierdzenia tego że masz staly dochód - czyli sprowadza sie do tego że Bank musi mieć potwierdzenie że bedziesz spłacać ów kredyt . Zatem w bankach taka możliwość jest niestety niemożliwa .


Ale jest jeden sposób na uzyskanie kredytu - pożyczki tylko na dowód. Chodzi mi o poularne teraz portale internetowe. Warunek? Musisz mieć konto w banku i na tym koncie przynajmniej 1 zł. Wtedy dostaniesz kwote do 5000 zł. Rozłożoną nawet na 36 rat. Jeśli chcesz wiedzieć coś wiecej to zgłoś sie na maila do mnie albo poprostu popiszemy tutaj pozdro

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

podejrzewam ze wreszcie wejdzie to i do Polski
kiedy????
pozyczki na dowod istnieja, (przez telefon)ale czesto pobieraja, ja, biedni ludzie
sa, wysoko oprocentowane i wlasciwie nie znany jest termin splaty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

Tak w ogóle, to jeszcze do niedawa kupując coś na raty, można było oświadczac ustnie o dochodach. teraz nie wiem, ale myslę, że po kryzysie - moga wymagać zaświadczeń...może ktoś brał ostatnio na coś kredyt i może się "pochwalic"?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

Do funky002:
Jeśli możesz to podaj mi swojego maila ,
bo Chciałbym poznać szczegóły tej możliwości o której piszesz.
Z góry dziękuje wszystkim za pomoc.




"To nowa era, robi Ci z mózgu szlam..
Za swoje ruchy Ty odpowiadasz sam."

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

w banku to ci pokaza, drzwi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

a co komus dowod zawaliles??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

Np bank PKO SA oddzial na ul Farnej da Ci pozyczke na dowod

Eurobank tez ci da na dowod


Tylko gosciuu malinowyy... orientuj sie w %%%%%%%%

!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

Kolega dobrze się orientuje co do Pekao sa na Farnej (nie mylić z PKO BP). Całkiem chyba niedawno otworzyli tam oddział. Nie ma juz tam Investu a właśnie pekao sa. Dostałam jakąś ich ulotkę nawet. Może w końcu znikną te kolejki na legionów..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Na dowód??!!

Na dowód możesz wziąć alfakredyt, tutaj masz info co i jak https://financer.com/pl/firma/alfakredyt/ Pieniądze szybko trafiają na konto

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org