wtorek, 21 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zgubilem portfel :(

Dziś o godz. 16.15 na ul. Wyszynskiego przy sklepie z pasmanterią zgubilem portfel z wszystkimi dokumentami.Uczciwego znalazce prosze o zwrot dokumentów.Gwarantowane znaleźne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

masz lipe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Lato ,a po co Ci ta lipa?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

mały on sam jest lipny .. heh

martius pewnie się znajdzie .Uczy do góry ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

_maly_
mam na nia uczulenie
tak samo jak na sebo19
;)
chlopczyk sie zdenerwowal, ze o nim mowilem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Podaj PIN do karty jak Ktoś znajdzie , weźmie znaleźne, resztę odda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ile bylo w pottfeluy



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Portfel dzis rano odzyskalem, sa jeszcze uczciwi ludzie w tym miescie.Odnośnie uwag smoka24 i jasiu smietany to spotkajmy sie dzisiaj na Wyszynskiego o 16 to Ci ku...wa powiem ile bylo w portfelu.Tak Cie załatwie hu... ze juz nigdy w zyciu swoimi raczkami nic nie napiszesz na tym forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Ale po co te nerwy ? Olej napinaczy, naprawdę nie ma sensu z nimi dyskutować.

Fajnie, że portfel się odnalazł.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

gdzie na wyszynskiego ?

bo to pare blokow jest :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

no właśnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

na wyszynskiego przy sklepie z pasmanteria jak chcesz to tez dołącz jak jestes taki ciekawy to i ty oberwiesz a co do nerwow to jestem zawsze spokojny tylko nie lubie takiej gatki jak jestes taki cwany w gebie to sie sprobuj tez na piesci juz nie jeden sku...iel dostal, a mnie na pewno rozpoznasz trudno mnie nie zauwazyc skur....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius skond wiesz kto jes po 2 stronie ?

rzal mi takih jak ty co sie napinajom na foróm hahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius , frajera poznaje od razu po jego wypowiedzi, puść mamy rączke.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

i co? spotkaliscie sie?

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

wyklepalismy mu maske :D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

brawo Jasiu :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

nie bylo typa;-P twardy tylko przez neta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

_M_L_ norma, nie masz się co dziwić hehe :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

To was ku..wa niebylo pojeb..sy stalem od 16 pietnasie minut, hu...mnie obchodzi kto jest po drugiej stronie fiu..cie a maske to ty jak chcesz mozesz miec wklepana a normą to jest wasza ku..wa opier..lanie wszystkich a jak co do czego to ku..wa sikacie w gacie ze strachu i zamykacie sie w domku przy swoich komputerach Wy nie jestescie mezczyznami tylko fra...rami Jak ci pasuje to ja jutro tez tamtedy hu..u bede szedl bo codziennie chodze tamtedy i bede na ciebie czekal tylko pozniej znowu cieciu nie mow ze mnie nie bylo bo zawsze tak piszecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

i pewnie jeszcze idziesz na silownie i potem na tekmąndo :D

pohfal siem jako masz pjenkno maske :D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ide nie na silke tylko tobie cwe..lu morde skopac az sie smietana zalejesz maly jasiu i juz wiecej nikogo i nigdzie nie bedziesz obrazal na tym forum, trafila kosa na kamien cwe..lu .Jak cie rodzice nie nauczyli ani nikt inny to ja cie naucze fiu..cie.Tylko badz jutro tchurzu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Tylko nie zgub portfela -powodzenia Herosie.
Człowieku przeczytaj na spokojnie to co napisałeś i zastanów się nad sobą!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

tym razem nie zgubie was z oka hu...Smoku cmoknij mnie w du..e i sam sie zastanow nad soba albo nie bo juz jest zapozno dla takich poje...ow jak wy i tez badz jutro jak jestes taki odwazny dzieciaku ale i tak wiem ze dasz du..y jak twoj kolezka z piaskownicy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius masz racje że niektórzy przesadzają na tym forum ale i tak nic nie poradzisz. niestety tak było jest i będzie. A siłą tego nie zmienisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

No nie , jak tak można bluzgać ? Wyluzuj trochę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

nie doliczył sie 50gr, wiec sie wkurza ;]

_____________________
one track, one thruth.

the thruth tracker


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Opanujcie sie kurde chłopak zgubił ważny portfel ja pierdziele z dokumentami ze wszystkim a dla jasia i innych tego typu pop.................. jest to powód do smiechu no tylko współczuć głupoty jeja.

Ale ogólnie jest happy end bo portfel sie znalazł i już

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Jak chciałbys wiedziec to otrzymalem wszystko z powrtotem nawet te twoje glupie 50 gr a co do zmian niektorych osob na tym forum to ja sie nie poddam i nigdy sie nie poddaje nikt sie ze mnie nie bedzie nabijal i ja sparwe wyjasnie do konca i wszyscy pokroju smietany nauczyli by sie raz na zawsze ze nie wolna na kazdym kroku obrazac ludzi na tym forum, o co czlowiek sie nie zapyta to ludzie jego pokroju zawsze maja najwiecej do powiedzenia chociaz sa debi..mi i go...no wiedza ale on sie nie nauczy jednak nigdy bo to tchorz i na ul wyszynskiego sie nie pojawil tak jak mowilem bo oni zawsze sa mocni tylko w gatce przez internet a boi sie spojrzec mi prosto w oczy i powiedziec mi to co napisal na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Jestem za jeżeli niemasz nic do powiedzenia to się nie wpie....j a jak masz to pisz mądrze także torche szacunku dla innych i dla tego forum panie i panowie!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

skubi , kamillo i inni widzicie jest nas wiecej na tym forum tzn. normalnych ludzi i trzeba tepic takich de...li, bo oni zawsze sa najglosniejsi i wydaje sie ze jest takich deb..i wiecej a to tylko margines..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Oni zawsze chca zaistniec za wszelka cene na tym forum od samego poczatku zajecia nie maja dzieciaki i tylko pisza na kazdym forum co im slina na jezyk przyniesie zamiast nie odzywac sie jak nie jestes zaintersowany albo nie masz o niczym pojecia a oni ani razu jak przesledzilem nie udzielili zadnej pomocy innym tylko obrazaja wszystkich.Ja bym go nauczyl zycia ale niestety obawiam sie ze nie bedzie dane mi go spotkac a szkoda....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Chłopaki dajta spokój nie pozabijajta się...! - i tak jest was mniej niż dziewczyn......! - Czytać was to poezja...!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ja zaczołem i ja skoncze... a co do dziewczyn to zalezy gdzie jest was wiecej..... a to co tu ludzie pisza z poezja nie ma nic wspolnego wrecz przeciwnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

O hahahahaha co za typ :D Jaki kozak o buhaha co to w ogóle za bełkot :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

O przepraszam,naraziłem się.Pewnie ja też mam czekać o 16 na ul.Wyszyńskiego? :( Proszę!NIE:(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

hehe czekaj i tak sie nie pojawi ... wczoraj z nudow podjechalem tam ... siedze czekam nikogo nie ma ...
hehe mowie nie bede kazdego zaczepil i pytal czy jest z forum tym smiesznym kozaczkiem ...

heheh :D

twardy teraz co to nie on ... a jak zgubil portfel i napisal to jeszcze laske by zrobil za portfel heheh a teraz wielki fafa rafa... ale twardy tylko zza kompa ...

co ty zaczeles ? spinac sie ?

nic po za tym nie dasz rady ... za cienki w uszach jestes ...


wez dzis wpadnij tam w czapce mikolaja ... to od razu nok downa zaliczysz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ML JAK TAKI CWANIAK JESTES TO CO HU... WCZORAJ NIE WYSZEDLES Z SAMOCHODU TYLKO SIE UKRYWALES A POZA TYM JA BYLEM FRAJERZE I NIE KLAM TU JAK ZAWSZE PATAŁA... JA SIE SPINAM WY WSZYSCY CO NAJWYZEJ TO MOZECIE MI NASKOCZYC FRAJE....A TY ZENIT FAJNIE ZE DOLACZYLES DO NICH-KOLEJNY FRA.....TY MASZ CZEKAC ZARTUJESZ I TAK NIKOGO NIE BEDZIE BO BOJA SIE NAWET POROZMAWIAC ....WSZYSCY JESTESCIE TAK POJEB..... ZE AZ ZAWSZE SIE SMIEJE JAK ODPISUJE I MAM NADZIEJE ZE DLUGO TO POTRFA JA SIE NIGDY NIE ZDUDZE ODPISUJAC FRAJE....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

haha bo pękniesz :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

juz pekam czesiu fraje......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

haha spoko, wejdz na czata tam prędzej się z kimś umówisz, tylko pamiętaj podaj kolor fufaji bo nikt nie podejdzie i zagada :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

a moze ty zagadasz kogos to moze bedziesz mogl mu zrobic loda hehehehehehehehehehehehhehehehehehheheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius - az sie cwaniaczku przejade dzisiaj na wyszynskiego i zobaczymy czy taki madry jestes - pewnie nawet w ogole nie przyjdziesz hahaha mocny to ty jestes w gebie zryty berecie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ginekolog zryty to jestes ty patała.........i nie powtarzaj moich słow papugo.KOLEJNY BOJEB....SZOK ILU JEST ICH W ŁOMŻY. ZACZYNAM LICZYC HEHEHEHEHEHEHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

no napiszcie cos jeszcze chetnie odpowiem hehehheheh juz sie znudzilo malo cierpliwi jestescie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ostatno zgubil portwel teraz sam sie zgubi idac na wyszynskiego .. nie znalazl drogi .. ktos musi go poprowadzic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

wiedzialem ze albo smietana albo ten patala.... sie odezwje i nie
mylilem sie heheheheh Chodz ty mnie poprowadzisz to mi sciagniesz hehehhehee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

z ojcem przyjdz ... moze ktos cie pojmie o co ci chodzi ..

przyszedles w łache by portfel oddali a teraz sie ciskasz ....


porazka ...

takie rzeczy leczy sie srodkami psychotropowymi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ty mi go nie oddales wiec wara buraku i nikt cie nie zapraszal na ten temat tak jak na wiele innych na forum sam sie wpierdo....jak zwykle hu...wiec spier....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

hehe buraka to w domu przed lustrem poszukaj ..

przyszedles w laske ....

heheh
lekarz pozwolil przestac brac leki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

w laske to ty przyjdziesz buraku jeszcze raz powtorze bo nim jestes i nie chodzi o wyglad cioto, inteligencja nie grzeszysz heheheh a po leki to sam sie ustaw bo ci smietana wykupi twoj kumpel z piaskownicy heheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

co ze szkolki wrociles i znowu do kompa sie dorwales pisz pisz pisz pisz jak najwiecej poslucham poje......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ja mam czas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Powiem szczerze, że takie gadki mogą trwać w nieskończoność. martius może lepiej nie odzywać się do tych dziwnych ludzi bo jeszcze bardziej się ich podjudza a potem ty jestes jeszcze bardziej wkurzony. oni mają radochę a ty tracisz nerwy. lepiej skonczyć ten temat bo jak mówiłes przez neta to każdy jest figo fago a tak sie spotkać to juz nie łaska pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

widze ze umiesz jedynie odpowiedziec chyba ty albo chyba cie ....


sie pytam czy lekarz pozwolil odstawic leki czy zrobiles to na wlasna odpowiedzilanosc ?

heh ja nic nie chce .. to ty szukasz portfeli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

masz racje skubi szacunek tylko ..............ja nie znosze chamstwa i nie moge stac cicho obok takich idiotow a niech pisza mi sie nie znudzi predzej im

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

jak nic nie chcesz to po jakiego hu... to pisales i piszesz sie pytam łachu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Jak masz na to nerwy to pisz:) ale cham zawsze będzie chamem a idiota zawsze będzie idioto takie mamy czasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

a wy sie tu wyzywacie?fajna akcja

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

19-02-10 15:53


heheh widac jak byles ... ja wczoraj czekalem a ty pewnie siedziales na necie
pajacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Nie dziwię się,że Ty masz czas bo co taki kretyn może robić?Siedzisz przed kompem i grozisz wszystkim ile masz lat 12?Jesteś żałosny człowieczku,zajmij się czymś pożytecznym.Lepiej będzie jak mamusia da Ci szlaban na komputer i zaprowadzi do psychiatry.Mówię poważnie,moim zdaniem powinieneś się leczyć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

no gdzie byles ***ó gupi ? czekalem teras na jakiegos koksa a same patalajzy z pryszczami na ószah [pszehodzili :D
spalilem tyko lpg .....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

co cwaniaczku i jakos cie nie bylo? hahahha zalosny pieniacz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

frajeżyk pomykal za blokami ....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

No Panowie , tak to można się zdenerwować jak się straci oszczędności całego życia przeznaczone na "VIP-a w Biedronce!!! (na Wyszyńskiego)

Swoją drogą dialog bogaty w argumenty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

nie ma co się fatygować bo głupi dzieciak siedzi pewnie w oknie z całą rodziną i przeżywają czy ktoś przyszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

heheheheheheh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

NIE UWIERZYCIE ......POZNAJCIE PRAWDE...

DZISIAJ 10 MINUT PO 16 JAK TYLKO WYSZEDLEM Z PRACY BYLEM NA WYSZYNSKIEGO PATRZE A TAM STOI TYLKO JEDEN CHLOPAK GORA 16 LAT I SIE GO PYTAM TO TY SKURWIE... WYPISUJESZ NA FORUM TAKIE BZDETY A ON.....O BOZE MALO SIE NIE ROZPLAKAL ZACZOL MI SIE TLUMACZYC WIEC BYLO TAK JAK MOWILEM Z TYCH WSZYSTKICH TAKICH ODWAZNYCH OSOB BYLA TYLKO JEDNA OSOBA I KTO TO BYL NIE WIEM ALE MALO W GACIE NIENASRAL A JA CHCIALEM TYLKO Z NIM POGADAC.

WIEC TERAZ LUDZIE MACIE POJECIE KTO UKRYWA SIE POD SMIETANA, ML,ZENIT, GINEKOLOG CZY SMOK CZY JESZCZE INNY PAJAC SA TO PRZESTRASZONE DZIECIAKI KU..WA SZOK HEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ja tó widze dfie opcje :

1 - jak ktos znalasł i odał temó martiósowi portlef , to oficjalnie jest frajer namber łan

2 - po tym co uf martiós zapresentowal na foróm , snalasca pofinien spalic ten portfel f piecó albo oddac na makólature . Typofy miejski cfaniaczyna i bóraczyna i frajer .

Nafet ja nie góbie portfela

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

"HEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEH"

Smiejesz sie z wlasnej głópoty ? Ale masz ubogom wyobraznie , ze taki kijofy storytel wymysliles . Postaraj siem bardziej bo takie bajki to w brafo pisójom .

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius.....jak ty ruszasz z takim tekstem do 16 -to latka
TO TY SKURWIE... WYPISUJESZ NA FORUM TAKIE BZDETY A ON..
to pogratulowac....Dobze ze go nie zatlukles na smierc,ktos mialby temat na forum...
Ja tez sie tu nieraz grzeje ale bez przesady...
Wyluzuj....
Uwierz ja napewno bym do ciebie przyszedl....i ja nie mam 16- tu lat...
okresliles sie jaki jestes...brawo...do dzieciaka z takim tekstem...I wszystko jasne....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

świata nie zbawisz...... eh

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Dziecko-myślisz,że nie miałbym co robić tylko tracić czas na takiego kretyna jakim jesteś?Uwierz,wolę poświęcić czas na coś bardziej konstruktywnego.Miałeś swoje 5 minut..na forum,teraz wyjdź spod łóżka skasuj swoje konto z 4lomza wyłącz redtube schowaj zdjęcie siostry i zacznij od nowa -OGARNIJ SIĘ PAJACU!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

WIECIE CO I TAK MOZECIE PISAC DO CHCECIE JAK ZAWSZE ROBICIE -SAME KLASMATWA!!!!!!!TRCHORZE ZERO ODAWGI JA I TAK PACANY OSIAGNELEM SWOJ CEL: PO PIERWSZE MAM PORTFLEL ZE WSZYSTKIM A PO DRUGIE CO JEST CIEKAWSZE DOWIEDZIALEM SIE KTO PISZE PO DRUGIEJ STRONIE I MOJE PRZYPUSZCZENIA SIE SPRAWDZILY TO SA KU...WA PRZESTRASZONE DZIECI WIEC TERAZ POZOSTAJE MI ZAWSZE ODPOWIADAC NA WASZE KOMENTARZE SMIECHEM BO Z DZIECMI NIE WCHODZE W DYSKUSJE A TYM BARDZIEJ Z TCHORZAMI SMIECH



EHHEEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Ja pier''''''''''ole jaki pojeb.....

Zmień dilera...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

EHHEEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius- zablysneles chlopie

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

HEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

widac koles co soba reprezentujesz .....

jestes zerem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

O Mój Bosze... !!! Czytam to od wczoraj i kiwam głowa z niedowierzaniem ...ten cały martius to zwykły małolat ktory chce zabłysnąć na forum, jego posty są pozbawione jakiejkolwiek logiki, celowo Was forumowiczów prowokuje aby potem wylewać swoje chore emocje na forum. Proponuje zakończyć z nim dyskusje , to bedzie dla niego bolesny cios :))

martinus--- dla mnie jesteś zwykłym głąbem i mysle sobie że masz lekki stopień niepełnosprawności umysłowej ,
Może cierpisz bo masz w domu chore kontakty z rodzicami, wiesz ojciec alkocholik a matka puszczalska. Stąd te zawirowania emocjonalne!!!!!
Mozesz teraz wyrzyc sie na mnie wypisując podobne brednie ale ja juz zakonczylam z toba duskusje i więcej tu nie zajrze i nie zrobie ci tej satysfakcji czytajac twoją pisanine. Hehehhee..... Żegnam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

a szoda deb...le !!!!!

HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEEHHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Jak na moje oko to mogę zdiagnozować ze ten fagas ma jakaś schizofrenie paranoidalna połączoną ze skurwysyństwem :)

Toast za lepsze jutro to już u mnie nawyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

przesrana choroba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

EHEHHEHEEHHHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

juz wczesniej mowilem ze chyba odstawil leki bez konsultacji z lekarzem i tak to sie objawia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

To dopiero trzeba mieć nasrane w bani :D Gorzej niż na łomżyńskich trawnikach xD

Toast za lepsze jutro to już u mnie nawyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Widzę że ten głąb martius zmienił taktykę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

On to se może zmieniać osrane majtyyy :)

Toast za lepsze jutro to już u mnie nawyk...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Krótko mówiac......Je......ać martius---kę......w osrane gacie......


I tak powiem....

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

do dzieci to kozak ale ja stalem czarnom vektrom przy sklepioe i nikogo nie widzialem :))))))))) i gupi jestes jak myslisz rze to ktos z nas sie pszestraszyl bo nawet jak byl bys pudzianem to bym spierdolil samohodem jak mialbym ci siem tumaczyc :PPPPPPP zresztom hcesz siem bic to hoc pod stokrotke



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

jasio , wektra dobry wus , ten plesniak hyba ze slowackiego jest

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

napisze bardziej orginalnie...
H....j mu na grób jak go zajmiesz jasko
hahahahaha

zasluzyl se na pogarde narodu----fajansiaz

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

EHEHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

fpierdol ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

HEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

NIE KŁÓĆCIE SIĘ JUŻ!

Paweł Dąbrowski
http://pdabrowski.art.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

OK....podsumowanie pana....
skonczyly sie argumenty , wczoraj lekki gas i odwaga z piet do czachy wlazla...
dzis tylko usmiech...
dobze ze jeszcze (chyba) ze swoimi zebami...
Moze jakis DOBRY czlowiek wczesniej je wybil....
Terrorysto nastolatków....


I tak powiem...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Pawel...wez go w zastepy i naucz oglady i kultury...
to bardzo ciezkie zadanie ale....
Jestesmy z toba...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

EHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

tfoja stara daje za biedronkom .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

tesz ehehehehehe ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

czemu nie za lidlem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

bo lidl jest tani,mało dają.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

bo bjedronek jes wjencej



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Macie mu tyle do powiedzenia - martiusowi.
Po co sie meczyc na forum - czekal na was chlopak ale nikt nie chce mu swoich filozofii powiedziec w twarz... ;o)))
ktos tam pisze "bo ja nie mam czasu"
ale masz czas odpisywac i komentowac jego wypowiedzi???

Chcesz mu powiedziec tyle osobistych spraw - lepiej rozmawia sie osobiscie ;o)))


A na powaznie:moze chlopaka poniosly emocje, ale ja mu sie nie dziwie.
Zakladasz watek z konkretnym problemem i zawsze ta menda jasiu albo jakis innym pajac zaczyna wypisywac debilne posty...nie ma moderatora wiec kretynizm tego forum siega zenitu.

Tylko ze matrius - nitk do ciebie nie przyjdzie, co najwyzej jasiu ze smietnika poobserwuje cie przez lornetke...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Wafel i tó sie barco mylisz , moderator jest cały czas opecny na tym foróm i czófa . Pozdrafiam Szanofnego Pana Moderatora !!

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Wafel a widziałeś go że czekał, gdyby czkał ktoś by się zainteresował. Tak to jest jak debil 16-sto letni zakłada temat i kozaczy przez neta. Przeczytaj wszystkie posty czy napisał gdzieś jak go rozpoznać np: w jakiej kurtce będzie. Ja ze swojej strony zamykam temat bo widzę że jego debilizm nie zna granic.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

DZIEKI WAFEL-UWAZAM TAK JAK TY, MASZ RACJE ZE NIE PRZYJDA BO NIE PRZYSZLI A SMIETANA KLAMIE JAK ZWYKLE PRZEZ 2 DNI BYLEM NA WYSZYNSKIEGO I GO NIE BYLO I KLAMIE JESZCZE FRA....ER ZE W SAMOCHOSZE SIEDZIAL JA DOKLADNIE WIDZIALEM BYLO MALO SAMOCHODOW I NA DODATEK NIKT W NICH NIE SIEDZIAL.
POWTORZE JESZCZE RAZ DLA WSZYSTKICH SMIETANA TO TRCHORZLIWE DZIECKO KTORE KLAMIE CALY CZAS I OBRAZA INNYCH. JA JAKO PIERWSZY CHCIALEM GO NAUCZYC ZE ZA TAKIE POSTEPOWANIE MOZE SPOTKAC GO KARA ALE NIE DAL MI SZANS...WIEC JEGO GLUPOTA I INNYCH MU PODOBNYCH BEDZIE TU GOSCIC.

SPECJLANIE DLA NIEGO I JEMU PODOBNYCH SMIEJE SIE W TWARZ:

EHEHHEHEHHEHEHEHHEEHHEHHEHHEHEHHEHEHHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

DEBI..U PO CO PISAC W JAKIEJ KORTCE BEDE JA 2 RAZY BYLEM PRZY SKLEPIE Z PASMANTERIA NA WYSZYNSKIEGO I NIKOGO NIE BYLO OPROCZ MNIE, WIEC TRUDNO BYLO MNIE NIE ZOBACZYC BYL TYLKO JEDEN GO...IARZ I PRZYPUSZCZAM ZE TO MOGLBYC SMIETANA I MALO SIE NIE ROZPLAKAL

HEHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHEHHEHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius tak jak ktoś wyżej napisał, jest żałosnym małolatem. bo jaki DOROSŁY facet (który RZEKOMO pracuje) bawiłby się w taką dziecinadę? otóż ŻADEN. ale z drugiej strony głupota niektórych ludzi nie zna granic, gość zgubił portfel z dokumentami i chce go odzyskać, a taki DEBIL jak jasio śmietana zawsze ma coś do powiedzenia (żeby to było jeszcze coś do rzeczy, ale jego debilizm nie zna granic).

i tutaj apel do martius'a - jeżeli NAPRAWDĘ jesteś dorosłą osobą, przestań wdawać się w pisemne dyskusje z innymi forumowiczami (podejrzewam, że z dziećmi), bo to nie ma najmniejszego sensu.



w tej sprawie jestem bezstronny, po prostu wyraziłem swoje zdanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

co za burdel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

WIELKIE DZIĘKI

Ale tak na podsumowanie to chciałbym bardzo WAM podziękować za tak rozrywkowy temat.
Dawno tak nie uśmiałem się do łez "podglądając" przebieg dyskusji.
Temat i jego prowadzenie jest po prostu THE BEST i śmiało będę go wszystkim polecał na walkę z chandrą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ehhehehehehhehehhehehhhehehhehehhhee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

debil :D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

podbijam bo dobry temad

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

w pelni ssie z Tobom skadz@m.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

a mnie wku.wia ta reklama, że domeny za zero talarów, wyskoczy i ci zwisa pier.olona i wisi nieproszona, chciałbym się z nią spotkać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Umów się z nią na Wyszyńskiego o 16!Może przyjdzie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Dobra martius przesadziłeś ustaw date i godzine ja muszę cię zobaczyć poniedziałek która???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Obiecuje ci że ja sie nie rozpłacze:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Kamillo25 jest sens tego?;)

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

No dlamnie to głupie ale nie moge tego słuchać za kogo on się ma każdy człowiek ma umiar ale ten typ to juz sam siebie pobił skoro chce byc taki twardy i tak każdego roznosi to ja musze go zobaczyc ja lubie wyzwania:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Chłopacy nie pozabijajta się bo i tak jest Was mało - amelka.....!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Anielu kochanie moje ,starczy nas dla wszystkich nie martw sie paru głupców mniej to nie problem:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

No dobra Kamillo25 ale o widzach to zapomniałeś :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

HEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHHEEHEHEHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

po ile bendom bilety na tom ustawke i kdzie moszna bendzie je kópic ? to mosze przyjde jak bendzie jakas zniszka dla jasiuf :)

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

dla mie fstep za daermo .. ale ja z kamilo pude i bede mu sikal na bózie temu matrisoji



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Chyba bym musiał być nieco stuknięty żeby tracić czas na takie bzdury :)
Mam dużo większe sprawy na głowie niż umawianie sie z małolatem na ulicy
po to tylko żeby gość zrozumiał że pisze z poważnym człowiekiem a i lata mi nie pozwalają. Niewarto się kompromitować. A wczoraj pisałem krzywymi palcami:) i to jedno reką bo w drugiej trzymałem ostatniego browarka:)
I znając życie usłysze wypowiedź że spekałem i tp. XD ale ja do tego podchodze rozumem i naprawde trzeba dużo wysiłku żeby mnie sprowokować.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

POJ.....BY !!!!!!!!!

EHHEHEHEHEHEHHHEHEHHEHHEHHEHEHHEHEHEHHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

czlowiek pisze bo ma problem zgubil wszystkie dokumenty a kilku debili sie znajdzie co pisza glupoty .ciekawe czy by byli tacy madrzy jak by byli na jego miejscu pozazdroscic glupoty ;] swoja drogą na tym forum wiekszośc to dzieciaki po 14 lat co mają najwiecej do powiedzenia. POZDRAWIAM:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

wlaaznie . ja mam 9 latek i jezten barso mondry



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

pierwszy raz prawde napisal patafian

HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

oo pszyznal mi rze jeztem bardszo mondry :)widze rze ze strahu jusz nawet mi nie potrafisz zapszeczyc ahahahahahahaha TZIPO .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

JESTES BARDZO MADRY JAK NA 9 LAT HEHEHEHEHEHHE WSZYSCY DZIECIAKU JUZ SIE PRZEKONALI O TYM

HEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHE!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

tylko dzieciaku ortografii sie nauczyc bo rzeczywiście Twój wiek tu ,,wychodzi,,


HHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

i kto to mówi...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ja sku...lu

EEHHEHEHEHEHEHEHEHHEHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ortografiston się znalazł hi ha hi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ale zryty gosc "EHEEHHEEHHEE".jestes martinus idiota.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

A TY KALIGUKIK JESTES PIERD......YM FIU.....M SKU....LU!!!!!


EHEHEHHEHEHEHHEHHEHEHHEHE!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

nie zaglądałem tutaj kilka dni ale widze że dyskusja przybrała nieco inny niekoniecznie lepszy obrót.

zgodze się z martius-em że zachowanie niektórych forumowiczów w obliczu zaginienia portfela jest ... żałosne żeby nie powiedzieć że ..... przemilcze

Pojęcie trola internetowego nabiera tu zupełnie innego znaczenia
I to nie pierwsza taka typu sytuacja
zgubi sie pies - odpowiedź na forum .. poszukaj u chinczyka''
zgubi sie portfel - podaj Pin do karty
zgubi sie komórke - dużo masz na koncie ?

to sie nazywa własnie ludzkość XXI wieku gotowa do niesienia pomocy obcym . Pierd****** znieczulica i basta

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

funky002 zgadzam sie z tobą


Pojęcie trola internetowego nabiera tu zupełnie innego znaczenia
I to nie pierwsza taka typu sytuacja
zgubi sie pies - odpowiedź na forum .. poszukaj u chinczyka''
zgubi sie portfel - podaj Pin do karty
zgubi sie komórke - dużo masz na koncie ?

to sie nazywa własnie ludzkość XXI wieku gotowa do niesienia pomocy obcym . Pierd****** znieczulica i basta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Widze, że sa jeszcze ludzie w porzadku. Od samego początku uważam tak jak funky czy ja to ja- szacunek dla Was!!!

A dla pozostałych de...li pozostaje mi jak zwykle smiac sie z ich głupoty


HEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHEH!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ludzie, czy wy pamietacie jeszcze co to poczucie humoru???czy my musimy byc caly czas narodem zrzedow, napinaczy, majacych wieczne pretensje do otaczajacego swiata.troche luzu.a portfel przeciez sie znalazl(chociaz zgubienie portfela nie jest jakas tragedia)

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ja zgubiułem portwel z dokómęntami to nafet mi do saganu nie pszyszlo rzebysiem oglaszac na 4łomrza . i go nie znalazlem bo fsrotku byly pjeniendze ale jak bym byl golasem jak martióś to pefnie tesz by siem znalas



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

JEZELI NAZYWASZ KOGOS IDIOTA TO UWAZASZ ZE MASZ POCZUCIE HUMORU? ZASTANÓW SIE NAD SOBA DE...LU. CECHY KTORE OPISAŁES PASUJA PRZEDE WSZYSTKI DO CIEBIE BO NIBY PO CO POJAWILES SIE W TYM WATKU.


HEHEHEHEHHEHEHEHEHEH

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

jak zwykle smietana nowa bajke wymyslil ehheheheheheheheheh, nikt nie jest tak goly jak ty jezeli chodzi o glupote

hehehehehehhehehehehehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

to co? tez mam przyjechac na wyszynskiego?idiotyczne jest to :EEEEHHEEEHEHEHE.masz w sobie cos z osla?

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

SMIESZNY JESTES DZIECIAKU


HEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

obawiam sie ze jestem troche starszy od ciebie.a teraz znikaj "gwiazdo forum".

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

tak,gwiazdeczka i perełka forum,już styka,zrobiłeś z siebie pajaca,możesz już iść,z Bogiem.Nie umiesz się nawet śmiać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(



cała prawda o dzieciaku martius'ie.



AVIVA ŁKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius uważam że jesteś zwykłym głąbem !!!
Może i napisałem nietaktownie "Podaj PIN do karty jak Ktoś znajdzie , weźmie znaleźne, resztę odda." czarny angielski humor ,miałeś prawo się unieść,zdenerwowanie po stracie rozumiem ale nikogo nie obrażałem a ty gwiazdo wiejskich potańcówek od tygodnia wyzywasz wszystkich na prawo i lewo -kim ty jesteś cwoku. Szczerze wątpię abyś miał w tym portfelu jakąkolwiek kartę poza tą z bloku rysunkowego. Gdybyś był poważnym człowiekiem wyraziłbyś raz swoją opinię o ludziach tu piszących i zamknął byś temat a nie obrażał każdego kto wyrazi negatywną opinie na twój temat.Mogę cię porównać tylko do tego pier...ca z CB radia a może to ty nim jesteś i przeniosłeś się do internetu. Nie rób sobie głąbie nadziei więcej nie będę czytał twoich postów.
Pozdrowienia dla gwiazdy debila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

a szkoda myslalem ze bedziesz czytal de...lu!!! czekam na wiecej wpisow jak pisalem mi sie nie znudzi, nie wiecie na kogo trafiliscie cwoki trzeba bylo nie pisac glupot jak sie nie ma nic do powiedzenia


hehehehehhehhhehehehhehehehehhehheheh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

kolego zbastuj bo wychodzisz na nie powazna osobe,mnie tez wkurwia jak sie jakis palant wypowiada w temacie aby tylko sie tam pokazac,czlowiek pyta o cos i na 2 madre odpowiedz zawsze przyjda gnoje co wyskocza z glupimi tekstami aby zaistniec,chca byc elo i fajni w internecie,na ch** tak sie denerwowac?? nie rob z siebie blazna i odpusc,ciesz sie ze odnalazl sie portfel i tyle.bez cisnien.pozdrawiam

xxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

i wiesz co to jest wlasnie blad w mysleniu NIGDY NIE TRZEBA ODPUSZCZAC DE...LOM TYLKO ZAWSZE TRZEBA SIE PRZECIWSTAWIAC GLUPOCIE JA TAK ZAWSZE ROBILEM I ROBIE JESZCZE ZADEN GLU...K ZE MNA NIE WYGRAL I NIE WYGRA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Martius ze tak zapytam:
W rodzinie wszyscy zdrowi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ahahahahahahahahahahahahaha jakis ty koks .... ;) namiezylem cie cfaniaczku co ty na to ?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martius idiota dalej sie udziela ?

dobry pajac ... ale tak to bywa jak sie nie ma znajomych a rodzice zamykaja w pokoju z komputerem z kims trzeba pogadac
jak raz wyszedl z domu to zgubil portfel

ten idiota mi nerki rozwala

najbardziej mnie rozbroil tym jaki to kozak ze bedzie o 16 ... a siedzi na necie i wyglada pewnie przez okno kto przyszedl .....

wylacz juz kompa a wlacz myslenie ... przyda sie na przyszlosc ....

chociaz czytajac twoje smieszne wypowiedzi to ta przyszlos nie rysuje sie w kolorowych barwach ...

cytatem z polskiego filmu "kaczka to max co z ciebie moze byc"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

ALE DE...LE SZOK JAKI MAM UBAW CZYTAJAC WAS!!!!!!!!!!!!!!!

EHEHHEHEHEHHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEH!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

szacón koksie boje siem cie

nie bende hodzil wyszynskiego .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

masz ubaw jak ludzie po tobie jada ?
w szkole zabierali ci kanapki ?
tak juz zostalo i sprawia ci to frajde ?

czlowieku normalnych ludzi to nie awi jak inni sie z nich smieja .. jak sa takimi ofiarami losu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

wy chyba wszyscy sie tu nudzicie,nie macie co robić tylko zajmujecie sie pyskowkami, kto komu wiecej nawrzuca.Zamknijcie ten porabany post bo szkoda naszego polskiego języka zasmiecac takimi bzdetami.to wszystko co mam do powiedzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

martinus:nie odpusciles chyba?opowiedz jeszcze cos

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

;D Czytam ten watek i czytam i czytam i dochodzę do wniosku ze jednak w lomzy są idioci :)

@Martius : na moj gust jestes nastolatkiem ktory potrafi tylko (niezbyt po polsku) pisac i sie napinac na forach a zaraz potem slad po nim ginie... troche mi Ciebie żal... bo przykro jest czytac takie wypociny nad ktorymi napewno dlugo myslalem i zabardzo nie wymysliles... pod koniec zabrakło Ci weny albo sie juz troche wystraszyłeś i stanąłeś na typowym dla napinaczy EHEHEHEHE... staram sie sobie Ciebie wyobrazić i widze dzieciaka i to takiego ktorego cale zycie gnebili w szkole i nareszcie ma internet i moze sie dowartosciowac wypisując brednie na forum...

Jezeli bys wykazal sie odrobiną inteligencji to po napisaniu posta ze portfel sie znalazl zakonczyl bys ten temat, a głupie wpisy bys po prostu olal bo jesli nie zauwazyles to takie glupie dogadywanki są w 99% postow na tym forum..

Mowisz ze nie znosisz chamstwa?? Dla mnie jestes chodzącym chamem a swiadcza o tym twoje wpisy.

Jestes taki kozaczek? Przyczepilse sie tego sklepu z pasmanterią, moze tam robi Twoja mamusia?? Zeby w razie klopotow byl ktos kto cie potrzyma za rączke? Dosyc kiepskie miejsce na ustawke...

Jak dojdziecie do konkretow gdzie i kiedy macie ustawke to dajcie namiary na forum..

Nie bede sie zabieral do walki bo to nie o to tu chodzi, jestem chyba na to za stary i minely mi juz takie pomysly.. ale musze zobaczyc tego "koksa"... jezeli wyglada tak jak sie prezentuje to bedzie lepsze niz gaz rozweselający...


Pozdrawiam Normalnych Forowiczów!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

WITAM WSZYSTJICH POJ..NYCH NA TYM FORUM!!!!!!!!!!!!
PISZCIE JAK NAJWIECEJ ZEBYM MIAL CO CZYTAC

EHHEHEHEHHEHEHHEHEHEHHEHEEHHHE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

i co teraz powiecie piszcie plis

ehhhehehehehehehhehehhe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Buahahahahaha, wydało się. Koleś pisze z kilku kont :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

a jak ehhehehhehhhehehhehehehehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Doris to twoje zapewne prawdziwe imie...To od Doroty?????

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

kolege martinusa wolaja dorotka.stad te napinanie na forum.czlek ma problem.

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

dziwne pierszy nuik od marty drógi od doroty ... pedryl jakis czy kobita ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

zgadnij ehhehheheehehhehhheheehehhehehehehhehehehehehehehehhehehhehehehehehehh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

pedryl ahahahahahahahha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

przeciez ja jestem toba to rzeczywiscie pedryl

ehhehehehehhhehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

cipko ... :D:D:D:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

marti-nus twoj chlopak na pewno jest z ciebie dumny, taki twardziel...

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Ludzie odpuście sobie ten temat piszecie że on jest durniem a sami z tego czerpiecie przyjemność kolejny przykład ludzkiej naiwności

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

eh a ja gościowi współczułem zaginionego portfela , a tu prosze kameleon wiele wcielen itd..... etc.... no cóż :) swoją drogą gdyby wszystko było ok post milczałby zaraz po znalezieniu portfela. No cóż :).... zmyła :) ale to jest przestroga żeby jednak każdemu pomagać szukać jeśli coś zgubił bo nie każdy okaże się człowiekiem o wielu twarzach. Pozdrawiam Tych Normalnych :)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

popularny temat. Tydzień temu znalazłem 2 portfele z dokumentami, oddałem na Policję właściciel powinien odebrać chociaż dokumenty. (pieniędzy już nie było, to nie było w Łomży) Może twój ktoś choć do skrzynki na listy wrzuci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

wczoraj zgubiłam portfel na Kierzkowej (sklep spożywczy przy wylocie na Sikorskiego) lub Górnej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

fczoraj w solarjóm zgóbilem 5 zł :(((((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

zgubłem kondona, jeżeli się nie znajdzie rozgonim zabawe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Czesio to pewnie w Barbadosie tam jakies lezeli.....patrz temat Barbados....hahaha

Darck ale ty masz zaskok ten piter juz dawno sie znalazl i wstawiajacemu sie z radosci w baniaku poj....alo...

Ziemia jest piekłem innej planety.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

a ja się wczoraj sam zgubiłem i jeszcze nie znalazłem. widział ktoś mnie? może ktoś określić moje położenie geograficzne? bo ja się nie znajdę to mam przeje.bane.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Walnij głową w mur to ci się przypomni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

acidfunk takie rzeczy to tylko w szklanej kuli (made in china) u akashy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

dobra, już się znalazłem, okazało się, że cały czas siedziałem przed komputerem uff a już zaczynałem się bać.
a ty basia zamknij tą durnowatą jadaczkę.






Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Głową w mur - no i pomogło.... zawsze gratis. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

na sobie to sprawdź ;] chociaż wątpię, żeby takie ciężkie przypadki mogły być uleczalne.. więc pożegnaj się ładnie i spier.dalaj :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

odświeżam xDD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zgubilem portfel :(

Ahahahahahaha mistrzowski post. Uśmiałem się jak nigdy :]

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org