piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dj

Witam.
Poszukuję dobrego dj-a na wesele . Prawdopodobnie był już ten temat ale na tym forum jest taki bałagan że trudno coś znaleść :(
Interesują mnie opinie o dj-ach a i kogo odradzacie???
Interesują mnie tylko konkretne odpowiedzi.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów ;)

Oczekuję tylko odpowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

http://www.slub.lomza.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=105&Itemid=75

Polecić mogę :
Sławomir Chrostowski
i
Krzysiek nie pamiętam nazwiska - ale pracuje w sklepie muzycznym BIG BEAT
http://www.bigbeat.pl/ namiary po prawej stronie na www znajdziesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Dzięki a ten facet co na rynku handluje bawił się ktoś na weselu na którym on prowadził zabawę?

Oczekuję tylko odpowiedzi;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Ja bylem na imprezie okolicznosciowej ktora wlasnieproawdzil ten facet . Stanowczo odradzam . Gosc nie wie co robi . Zero fajnej muzyki , czeste przerwy , i wdaj sie w glupi dyskusje z uczestnikami imprezy .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

jak dasz mlodej pouzywac to ci moze kogos polecimy....

kot składa się z sierści oraz dwóch łap przednich do rozpędzania się i dwóch tylnych do hamowania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

rziżej skwarka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

A ja polecam Dj. Lukasa (tego z rynku). Grał u mnie na weselu, a z tego co widziałam to każdy się dobrze bawił ja tez byłam bardzo zadowolona jego prowadzeniem oczepin. A co do muzyki to uzgodniłam z nim piosenki i z tego się wywiązał . Ogólnie poleciła mi go koleżanka u której też grał. Więc nie jest zły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Na ostatnim sylwku byłam na imprezie co tez grał ten z rynku. A zabawa była świetna. Wytańczyłam się przy spoko muzie. Polecam go.
ELINOE- jakos ja nie zwróciłam uwagi na te "częste" przerwy :/
Gość umie zabawić ludzi :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

no jest ok,tez bylem na weselu ktore prowadzil i naprawde potrafi ruszyc ludzi zza stolow

John Rambo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

piozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

zgadzam się całkowicie z ELINOE!!
facet nie wie co robi. a co do komentarzy z uczestnikami imprezy, święta racja. stanowczo ODRADZAM!!!!! jeżeli ktoś WIE, co to jest DOBRA IMPREZA (w tym wypadku wesele) powinien zatrudnić kogoś bardziej kompetentnego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

czyli kogo :) :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Jak to kogo? Profesjonaliste.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Serdecznie odradzam DJ Sławomira Chrostowskiego. Ciężki w kontaktach, nie miły i mało zaangażowany w prowadzenie imprezy. Swoimi fochami zadręczał mnie podczas mojego wesela. Stale coś mu nie pasowało i miał do nas o wszystko pretensje. Bez uzgodnienia bierze ze sobą \"pomocnika\" dla którego trzeba dostawiać nakrycie. Nie polecam!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

A ja polecam DJ Y@CO.

To nie Robokop
To nie Batman
To nie Terminator
To zwykły DJ
DJ Y@CO

http://djnawesele.lomza.pl
e-mail: djnaimprezki@wp.pl

PAWEŁ S. DĄBROWSKI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

ja polecam www.djmw.pl :) sprawdzony osobiście, podaję dalej namiary bez żadnych zastrzeń

Ta chwila miła czasem to błąd...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Tenz rynku jest dobry i ma doświadczenie w tym fachu.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

I dzisiaj się dowiedziałam że w razie awarii prądu to sam pięknie śpiewa i gra na bębenku.Koleżanka z nim na rynku rozmawiała to powiedział że jest najlepszy w całym powiecie bo reszta to młode szczawiki co nie mają o muzyce pojęcia, fakt nadrabiają jak mogą żeby się wykazać ale to na nic. No i jest najtańszy co jest bardzo istotne bo go zamawiają tacy których na zespół niestać. Co do wesela to jeszcze kameruje w przerwach i robi piękne zdjęcia gratis.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

menellica a nie wiesz, ze kazda sojka swoj ogonek chwali?

i to powiedział że jest najlepszy w całym powiecie, haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Ahahaha gra na bębenku :) a moze w pakiecie jeszcze tapetuje i układa panele młodej parze Dawno tak sie nie usmialem - najlepszy w powiecie buhahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

A teraz druch Dąbrowski doda że też gra ale na całej perkusji i w przerwach ptaki fotografuje.

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

Jakies aktualniejsze info o DJ / WODZIREJACH weselnych? Kogo warto wziasc?

h0jowe forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Dj

jeśli już - to WZIĄĆ




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org