środa, 29 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czeczeni ciąg dalszy

Tutaj zrobilem wam zebyscie juz niemusieli tam przewijac i wogle itd,

Cizinec je v průběhu řízení o udělení mezinárodní ochrany vystaven značné psychické zátěži plynoucí z nejistoty, zda mu bude mezinárodní ochrana udělena. Tato zátěž se může významně projevit na jeho zdravotním stavu.


:)

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

gratólóje pomysłó



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

A gdzie można kupić słownik czesko-polski???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy


株式 주식
株式 股份式
株式 주식
株式 股份式
株式 주식
株式 股份式
株式 주식
株式 股份式
株式 주식
株式 股份式
株式 주식
株式 股份

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

czy ktos moglby ich wkoncu stąd wyzycuc ?
Moglby ktos mądry powiedziec w jaki sposob mozna zrobic referendum w Łomży ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

też jestem za referendum w sprawie wyprowadzenia z tego miasta i okolic uchodzców narodowości czeczenskiej albo może jakaś ankieta w tej sprawie

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

Nikt ich nie wyrzuci;/
Zalęgli sie jak pchły, wszy czy jescze coś gorszego...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

jak je*ane pluskwy ;-/



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

to pomyslce sobie jak o polakach w angli mowia;d;d jak sie tyle najechalo;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

Najlepiej bylo by zrobic z nimi jak w Aushwitz wje...bac do jednego pomieszczenia i zagazowac brudasow bo juz przesadzaja ze wszystkim

Elo pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

a ja tam rasiztą nie jestem ale powinno się zrobić porządek z tymi ludzmi.gdyby znali swoje miejsce i żyli spokojnie i nikomu nie wadzili to i niech sobie żyja chodz i tak mysle ze państwo za duzo im płaci.na polskie dziećko dostaje sie 40zł zapomogi a czeczen na swoje w granicach 340zł a mają po siedmioro dzieci w rodzinie.czeczenki siedzą w domach bo i wedle religii to nic do powiedzenia nie maja a te bezrobotne chłopy czeczeńskie od rana do nocy imprezują za nasze podatki i to całkiem niezle.rozwoża sie furami i robią burdy co chwila a wiem to od znajomego z okolic czerwonego boru co tam sie dzieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

adamosxx twój ulubiony wątek a ty się nie wypowiadasz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

nie to że żyją za nasze pieniądze to do tego jeszcze z polskimi dziewczynami chodzą brudasy mieszkam na rynku i mam dość oglądania ich mord

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

Felek Dzierżyniak wiedział by co z nimi zrobic!!!

"Nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani" - F. Dzierżyński

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

Czeczeni zaczeli nawet do yamy chodzić!!!To już jest przesada gruba!!!

Bubero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

do terminatorlomzynski i wszystkich innych
Polacy przynajmniej jeżdżą tam do pracy, a ci przyjechali i nic nie robią !!
oczywiście poza wałęsaniem się od rana do nocy po łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

btw. jakiego oni są wyznania??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

czesko -husajnowego :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

Wszystko jest w waszych rękach. Powinniście napisać odpowiednie pismo do waszego prezydenta niech je pdpisze jak najwiecej osób (chyba każdemu leży na sercu dobro jego miasta) Macie władze aby ich wywalić z Katowic ich wyrzucili (mieszkańcy poszli do prezydenta i było pozamiatane) Napewno w waszym mieście sa osoby które mogły by zorganizować cos takiego.
Zresztą Wasz prezydent nie wyklucza takiego rozwiazania link do artykułu z 2009.02.01
http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,35234,6224749,Droga_imigranta__Katowice__Lomza____Co_dalej_.html

Cała nadzieja w mieszkańcach chcecie miec spokój to zorganizujcie sie i uderzeyć do włodarzy miasta i koniec.
Problem w tym ze tych czeczenow powinno sie całkowicie wywalić z naszego kraju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

btw. jakiego oni są wyznania??

Muzułmanie.

A taką perełkę znalazłem przeglądając Wikipedię:

http://czeczenia.blog.onet.pl/

Ciekawe czy autor mieszkając w Łomży tak samo chętnie prowadziłby tą stronę...

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

SAME FRAJERSTWO I WIELCY KOZAKI PRZED MONITORAMI!!!!! DOSTAJĄ PIENIĄDZE OD PAŃSTWA ZA NIC ,CHODZĄ I SIĘ ŚMIEJĄ WAM W TWARZ ,POSUWAJĄ POLKI ITD,A WY CO TYLKO NA FORUM TACY MĄDRZY ......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

Autor: zbyszko66 (---.lom.netster.pl)
Data: 10-08-09 19:58

SAME FRAJERSTWO I WIELCY KOZAKI PRZED MONITORAMI!!!!! DOSTAJĄ PIENIĄDZE OD PAŃSTWA ZA NIC ,CHODZĄ I SIĘ ŚMIEJĄ WAM W TWARZ ,POSUWAJĄ POLKI ITD,A WY CO TYLKO NA FORUM TACY MĄDRZY ......


A ty zacznij posuwać czeczenki jak ci głupich polek szkoda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

O czym Wy tu piszecie?
Czy w ogóle mieliście okazję obcować z tymi ludźmi? To, że miał miejsce jakis incydent z przedstawicielami ich narodu w roli głównej to skreślacie wszystkich? Na pewno macie jakiś znajomych/rodzinę żyjących na obczyźnie którzy, bogu ducha winni, obrywają za Polaków którzy robią numery. Waszego pokroju angol/irol/szwab wrzucają ich do worka z polaczkami i takie są skutki. Poza tym jestem pewny, że większy odsetek Polaków za granicą "pracuje" na opinię o naszym narodzie dokonując przestępstw, wykroczeń, olewając obyczaje i normy moralne społeczeństwa w którym żyją niż Czeczenów w Polsce.
Wpisy w waszym wykonaniu to dno i wodorosty, strach przed nieznanym to normalne zjawisko, ale na pewno nie usprawiedliwia takiej chamówy.
Z resztą Czeczeni nie mają o co się martwić - żaden poważny człowiek w ratuszu nie weźmie serio bandy pokrzykującej hałastry.

--
tomek w.

\"Rzuciłem myśl, że cokolwiek mi się należy\"

\"Żeby mi się chcialo tak, jak mi sie nie chce\"




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

haha śmiać mi się chce z Was. Czeczeni nie są tacy groźni, jesteśmy u siebie. Dlatego nie wyjeżdżacie, bo boicie się na " swoim osiedlu " obco krajowca :) "

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

wypierdolic w powietrze hotel

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

słyszałem, że tym terrorystom mają wybudować osiedle, nie wiem czy to prawda, ale tak słyszałem

byłem dziś na mieście i sporo ich się pałęta, może niech władze zmienią nazwę z Łomży na Czeczenowo

przykra sprawa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czeczeni ciąg dalszy

osiedle?? no pieknie jezeli to prawda to wybudują je za wasza kase, tylko nienormalne spoleczenstwo moze dopuścić do tego. Wtedy dopiero powstanie getto. Jak przedmiecia Paryża lub niektóre dzielinice Malmo. A potem sądy szariackie jak w Londynie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org