niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

Witam!Mial ktos z forumowiczów robiony zabieg na skrzywienie przegrody nosowej i mógłby opisac przebieg zabiegu oraz opiekę na oddziale łomzyńskiego szpitala?Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

dlutkiem dostaniesz kilka razy, az sie naprostuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

zreszta lepiej sie nie pytaj, bo jeszcze odechce Ci sie tego...

zalezy jaki wrazliwy jestes

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

maja ludzie problemy z przegroda, czy z dlutkiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

Tak myślę, że i z jednym i z drugim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

pewnie juz sie nie da wyleczyc? des malades..............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

Najlepiej idź prywatnie do dr Pyda (na przeciwko nowego szpitala). Wtedy szybko dostaniesz się na oddział. Najprawdopodobniej zapłacisz za wizytę około 100pln a to co w szpitalu to pójdzie na kase chorych. Sam zabieg do najprzyjemnieszych nie należy ale pomaga (jednym mnie drugim więcej).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

dobrze wiedziec...., bardzo pocieszajace , a juz srtacilam nadzieje na dobra rade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

Mialem ten zabieg kilka lat temu, wykonywany jest pod pelna narkoza. Najbardziej bolesne jest wyjmowanie opatrunkow pare dni po zabiegu, ale warto. Gdy zeszla opuchlizna poczulem sie jak nowo narodzony, nie ma co zwlekac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

to po zabiegu ma sie opuchlizne? a czy mozna chodzic , czy trzeba lezec kilka dni w szpitalu?
ja nie lubie szpiltali

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

Kabe powiedz jak dlugo lezy sie w szpitalu i na ile potem dostaje sie zwolnienie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

też miałem taki zabieg z 10 lat temu.operował mnie w/w dr Pyd. miałem znieczulenie miejscowe więc mgłem obserwowac co się dzieje i nawet pomagac ;) ( trzymalem miskę) zabieg jak zabieg.troche nieprzyjemne są te tampony w nosie no ale niestety trzeba sie troche pomęczyc.ale lepiej meczyc się tydzień niż z przestawioną przegrodą. ja leżałem około 4-5 dni a zwolnienie to chyba na jakieś 2 tygodnie się dostaje a może i dłuzej. zalezy chyba tez od pracy. bo jezeli fizyczna to trzeba troche uwazac na początku jak się rana zagoi. blizn widocznych nie ma bo rozcinają w środku nosa.podsumowując nie jest to jakiś bolesny zabieg i jak kolega wyzej napisał warto.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

dr. Pyd dobry specjalista, faktycznie może pomóc w dostaniu się na oddział, bez tego trzeba z 4-5 miesięcy czekać.
Sam zabieg odbywa się pod pełną narkozą. Budzisz się z założonym opatrunkiem, który zdejmują po pierwszym dniu - niezbyt miłe. ogólnie w szpitalu spędza się około 4 dni - zwolnienie dostaje się na 1-2 tygodnie.

Osobiście polecam - oddycha się po tym wspaniale, mi osobiście ustąpiły wszelkie dolegliwości tj. całodzienne zmęczenie, problemy z wysypianiem się.

Trzeba przygotować się na pewne niedogodności, ale warto.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrzywienie przegrody nosowej-zabieg w szpitalu w Łomży

A o takiej szynie korekcyjnej na nos ktoś słyszał? O czymś takim -
http://suplobit.pl/forum/rhino-correct? Jak myślicie czy stosowanie takiej szyny jest bezpieczne i daje w ogóle jakieś efekty?



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org