niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Grafiti

Szukam osoby ktora wykonałaby grafiti wewnątrz sklepu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

a pod jaki to sklep spozywczy ?? odzieżowy ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

odzieżowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

kto umie sprejem napisac odziez na wage 3,5 za kilo ?

bo mi to przecinek nie wyjdzie :D:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

_M_L_ napisał(a):

> kto umie sprejem napisac odziez na wage 3,5 za kilo ?
>
> bo mi to przecinek nie wyjdzie :D:D


3,5 kilo chyba waży twój mózg skoro pierd***** takie farmazony. Jak nie masz nic mądrego do napisana to zamknij się.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

To jest 3 razy większy od mózgu normalnego człowieka:D

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

tak biedakowi spuchł od pierdzielenia głupot na tym forum :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

waga mózgu dorosłego człowieka średnio 1375 gramów a jak cos puchnie to zwieksza swoja objetosc a nie mase...

za to ty blyskasz inteligencja .... 3,5 kilo waga mozgu... ze puchnac zwieksza swoj ciezar

polecam albo najpierw cos wiedziec wypowiadajac sie albo brac swiat z przymrużeniem oka bo wygladasz co kolwiek smiesznie ....

pozdrowiania dla zbyt bardzo wczutych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

Tak na marginesie zabierasz głos w temacie o którym pewnie nie masz pojęcia , więc nie wypowiadaj się . Jak chcesz mówić o odzieży uzywanej to załóż nowy temat i tam sobie pisz , bo napewno nie chodzi o jakiś denny szmateks .

A co do mózgu to chwała ze istnieje coś takiego jak internet , gdzie mogłes wyczytać ile wazy mózg :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

chwala ze istnieje szkoda ze nie umiesz z takiej dobroci kozystac ...


skoro nie chodzi o denny sklep ... to chyba widac ze nie obracasz sie w klimatach .. skoro nie wiesz kto w miescie moze zrobic ci wrzut...
no chyba ze wolisz "kalokomanie" odmalowane to co wyciete w tekturze... to takie cos ci zrobi pierwszy lepszy...

tak ze widac kto nie ma pojecia ... skoro szukasz ludzi przez internet ...

ale mniejsza o wiekszosc...
mozesz uwazac ze nie mam pojecia ....
ja uwazam ze to ty jestes na maxa w klimacie skoro szukasz ludzi przez neta ...

dlatego kogos innego mozna posadzac ze nie ma pojecia ....

a jezeli chcesz wiedziec to ciuchy tzw. " w klimacie" w 90% kupowane sa przez sklepy internetowe... no chyba ze to ma byc sklep pod logo jednej marki nie bede ich tu wypisywac bo pewnie cos lizneles temat wczesniej ....

bo jak cos jest do wszystkiego jest do niczego .... malo tego w Łomży było ? ile przetrwało ?
tyle w temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

no niestety róznica między nami jest spora , bo pewnie masz tylko kilkanascie lat.... i albo odezwij sie na temat albo skoncz pierdolić głupoty bo nie mam czasu na jałowe rozmowy z tobą , lubie ludzi konkretnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

lubisz ludzi konkretnych ale na zamieszczony temat nie masz pojecia ... a co do mojego wieku to raczej jestem w takim wieku ze wiem gdzie znalesc i znam ludzi co zajmuja sie takimi rzeczami

ale skoro uwazasz ze wazniejsza jest konkretnosc niz kultura osobista i umiejetnosc rozmowy z ludzmi to szukaj se dalej ...

wiekszosc osob o jakie ci chodzi nie kozysta z neta a czas przeznacza na doskonalenie swoich umiejetnosci...

myslisz ze z takim tepym podejsciem dogadasz sie z ludzmi ? nie powiedzialbym ...
skoro nie masz czasu to narazie ... ciekawe kogo se znajdziesz na forum zeby ci wymalowal lokal .... chyba walkiem albo pedzlem ....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

Duzo gadasz nic wiecej.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

M_L masz wpizde

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

Autor: Dobromil (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17-10-08 15:12

M_L masz wpizde

Jak by nie było jest bardzo miło..:D



Krótko pocisal frajerowi..


______

Żyj żyj na maxa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

bartek777
robi sie offtopic pomału ,ja znam takiego co się w to bawi tylko że to guwniarz jest typek z 14 latek ale malować umie ,jak możesz zagwarantować mu dojazd + spraje to zrobił by Ci to namalował ...oczywiscie nie za darmo :)

;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

W sumie ja umiem graffiti ale ze sprreyem zbyt dobrze się nie czuje ale za to markerami umiem.:D

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

ja kiedys za malolata rysowalem kredkami swiecowymi po scianach .. mysle ze to jest wrodzony dar .... takiej umiejetnosci nie ma nikt ... chcesz to moge ci pomoc.... rodzice nie byli zachwyceni ale bo to po ich scianach teraz u ciebie to bede .. pochwala mnie nawet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

o jaki wrzut ci konkretnie chodzi?? Mam dwoch ziomkow co se zajmuja ta dziedzina sztuki :D moze beda mogli ci pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Grafiti

o jaki wrzut ci konkretnie chodzi?? Mam dwoch ziomkow co se zajmuja ta dziedzina sztuki :D moze beda mogli ci pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org