sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Czy to nie przesada ,że Sroczyński zarabia tyle co prezydent białegostoku??a Brzeziński jeszcze więcej , czemu my mieszkańcy nie możemy tego kontrolowac ?? Przecież nie długo będą chcieli zarabiac po 20 tys.!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Narazie Ciebie to nie dotyczy bo podatków nie płacisz. Z zich zarobkami ameryki nie odkryłeś. Dopóki w Polsce poziom życia nie będzie chociaż w 50 % taki jak na zachodzie to społeczeństwo i tak będzie nie zadowolone. Mnie i Ciebie czajnik narazie to nie dotyczy. Skończymy szkoły to możemy zacząć działać:) Pozdro


PS. Bez pozdrowien dla pseudoprezydenta, pseudowłodarzy, pseudourzędników...

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Niby tak ale zamiast wydac te pieniądze na coś pożytecznego i narzekac na brak funduszy to by sobie sami podwyżek nie dawali !!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

ja uwazam ze to smiech na sali!! niecaly tysiak ne reke ?? co oni sobie za to kupia:( biedaki normalnie biedaki:( az mi ich szkoda:( tak sobie podnosza sami sobie po troszku jakby chcieli wyprobowac co ludzie powiedza:( tak jak z podatkiem na psa:) mamy najwyzszy w polsce bo kasa miala isc na sprzatanie psich odchodow i budowe szaletow dla psiakow a tu ani nie sprzataja ani szaletow nie pobudowali a kase trzeba placic niestety:(

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Jedno jest pewne ich zarobki nie odzwierciedlają pracy jaką wykonują . Osobiście to ja nie wiem czy oni coś w ogóle robią ,ale już niedługo wyborcy zamkną koryto .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Oni potrafią tylko likwidować zakłady pracy typu: Szkoła Drzewna i "Dom Dziecka" i robić tam akademiki tak jak w przypadku Domu Dziecka. Ja bym im zabrał te zarobki i dał tylko 1000 złotych na przeżycie jak inni ludzie mają .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Właśnie ciekawe czy by przeżył. A są ludzie którzy mają po 800. Wegetacja z dnia na dzień pożyczki latanie 3 etaty. Ehhh szkoda gadać.


"...Poziom życia w Polsce opadł poniżej minimum..."

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Mnie najbardziej boli to ,że jeszcze "prezydenty" i "rada" będą brać kasę i działać na szkodę Łomży jeszcze 2 lata . Aż się boje pomyśleć jak Łomża będzie wyglądała po ich kadencji :(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Ja tam zazdrosny nie jestem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

pseudoprezydentowi i jego ''wspaniałym'' zastępcom dałbym po 1500 zł na ręke i niech sie cieszą,ich zarobki nie odzwierciedlają pracy jaką wykonują,wielki zbawca polskiej edukacji choiński nie może od dawna rozwiązać sprawy Drzewnej a ''specjalista'' od inwestycji sroczyński tak nam załatwiał Specjalną Strefe Ekonomiczną ze mają ją śledzie a nie my,może ktoś sie orientuje czy prezydent sam decyduje o tych podwyżkach czy musi mieć zgode rady miasta ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

no nieźle
niech sie bujają debile wali mnie to
tyllee kasyy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

A co za różnica, czy pan prezydent sam decyduje o podwyżkach czy też z radą miasta, i tak to jedna rączka!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

dla mnie to bez różnicy, i tak bym im nie dał złamanego grosza żeby to odemnie zależało, poprostu pytam z ciekawości....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Chyba jasne jest, że każdy chce jak najwięcej wyciągnąć póki ma szanse. Ciekawe CZAJNIK jak ty byś się zachowywał gdybyś miał odrobinę władzy i układów? Przełożony proponuje tobie podwyżkę a ty odmawiasz i do tego oddajesz może połowę pensji do budżetu miasta bo 10.000 zł to i tak bardzo dużo?? Zastanów się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Tak tylko chodzi o pieniądze swoje a nie ŁOMŻYNIAKÓW !!! Chciałbym aby w końcu Łomża stała się prawdziwym ,pięknym ,studenckim i zarazem turystycznym miastem ( bo na przemysł na razie nie mamy co liczyc ;( ) ,a na razie widzę czarne chmury nad naszym miastem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Krąża jakieś ploty że ma powstać uniwersytet:) A żeby było chodź troche pięknie trzeba zburzyć Hotel Zacisze na wesołej i wysiedlić za granice NASZEGO KRAJU ich mieszkańców.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

Za granice to powinni Cię wysiedlić ,jak taki kozak w necie jesteś to może pójdziesz sam i prosto w oczy powiesz im żeby się wynosili ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

kolejny obrońca brudasów sie znalazł....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

nie obrońca brudasów , naucz się szacunku do drugiego człowieka "katoliku" ,bo chyba ta religia mówi szanuj bliźniego swego jak siebie samego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co sądzicie o zarobkach naszych prezydencików

To jak Czeczeni (zauważ że piszę z dużej litery) nie są katolikami to mogą Cię obsrywać tak?? Temat bez końca i bez sensu.

"Ten Klub te Barwy to dla nas całe ŻYCIE!!!"

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org