sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
?

ML nie bylo z rana.skorzystal na tym rektor.ostatecznie jak zwykle skorzysta bialystok,ale mi to jest juz jak zwykle wszystko bardzo jedno

_________________________________________
Porzucmy ten denny lokalny patriotyzm - Białystok i tak jest we wszystkim lepszy.
Via Baltica przez Białystok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?

o co ci biega ?????? dobrze se czujesz pseudo śledziu!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?

oni jechali na rowerach!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?

Też nie rozumiem o co Tobie "mi tam wszystko jedno" chodzi.

Ale i uważam,że się nie mylisz - moim zdaniem - z via Baltici przez Łomżę nic nie będzie.
Bo Łomży trzeba jednego młodego silnego człowieka,który nie maczał jeszcze palców w jakieś interesiki,który byłby niezależny i miał jasno sprecyzowany cel swojego działania, a nie sterty dziadków i ludzi w średnim wieku - każdy z innej parafii - którzy zamiast zająć się tym,co leży stricte w ich zakresie - szukają wszelkiej sposobności by uszczknąć coś dla siebie_ kosztem oczywiście tego (bo skoro jest zysk to strata też musi być),że droga ekspresowa przebiegać będzie przez białystok, nie przez Łomżę.

Swoją drogą jestem pewna,choć to może zbyt optymistyczne stwierdzenie_ że droga ekspresowa przez Łomżę wybuduje się sama, o ile interes ogółu przedłożymy nad interes własny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: ?

taaak ja jestem pewny że te rowery miały kwadratowe koła 0_o

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org