sobota, 08 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

WOW czy ktos z lomzy lub okolic gra na onlajnie co ! potrzebna pomoc ZACZELEM nie dawno i z angielskim krucho
!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

Ja pisałem o tym na tym forum wejdź w szukaj i znajdź darmowe serwer world of warcraft



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

masz kłopoty z Q czy ogólnie nad całą grą ja długi czas grałem i jak coś to chętnie pomogę:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

ja gram na walhali na darmowym serwerze morze znasz tam kogos co z ludzi z kim mozna by bylo sie dogadac co P@wcio

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

cyon wiesz jak samemu trudno w tygodniu moze kumplowi podlonczo a tak to sam pykam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

Ja już nie pykam ale nie problem znaleźć ludzi co się znają ja znalazłem na tym forum więc na pewno ktoś ci pomoże. Masz tu kilka serwerów z mojego wcześniejszego tematu http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=65594&t=65594



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

powiedz z czym masz problemy to ci pomogę, nie w sensie fizycznym bo ja na globalu gram ale rad ci mogę udzielić

WoW ^^

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

brawo x360. a jeb.nemu piratowi naruto nie pomagajcie. nie dosc ze za gre (czyjas prace) nie placi to jeszcze za darmola pomocy hce.

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

smietanie we lbie sie po przewracalo
pare itemow mi broni i armora lepszego i zeby pogadac bylo z kim bylo koleszka narazie nie moze bo mu internet zablokowali a nie dlugo na rajdy i do gildi jakies by sie weszlo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

jak by ktos chcial mi pomoc to w grze moj elf to ZAKALA


a smietana to ma chyba same gorsze dni !Q!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: WOW GRA ONLINE !!!!!!!!!!!!

nazwa z wirtualnego swiata nie odbiega zbytnio od zeczywistosci

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org